🎤 Гласът на България - сезон 6

  • 45 232
  • 848
# 255
И аз неразбрах обърнатият стол на Филева.Това си бе един адски посредствен глас.Този епизод беше може би най-скучният.Вече даже не мога да си спомня кой пя.От началото на кастингите само Славея и Деница са ми в Реплея.За мен изпълненията им бяха най-уникални.
Виж целия пост
# 256
От всички участници ме заинтригуваха само Атанас и Калоян, останалите просто не ме грабнаха като гласове, дори не съм сигурна дали ще гледам шоуто или само ще проследя тяхното участие.

Виж целия пост
# 257
От финала на испанския формат. Двамата борещи се за първото място, Андрес и Мария, пеят с Juanes.





Спечели Андрес - хубавото момче с очилата.
Виж целия пост
# 258
Тино и Мария по бТВ.


Ооооооо, били са в замъка на Андре Рио!!!

Виж целия пост
# 259
Надявам се този сезон най-после да има раздвижване в регламента и в нашият формат.От няколко сезона американците правят непрекъснати промени в него с цел да се направи шоуто още по-атрактивно.Последният "писък на модата" е нов етап наречен "Live Cross Battles" който стартира утре и ще замени досегашният Knockouts.Доколкото успях да разбера етапа е бил тестван някъде,но къде точно незнам."Live Cross Battles" щял да напомня нещо на "Шестте стола" в X фактор.Победители от вокалните битки ще се изправят на дуел със собствено избрана песен,като сега няма да бъдат от един и същи отбор,а между различни отбори.Участниците във всяка битка се избират от менторите,а победителят от гласуване в реално време.Подозирам че ще е доста по-интересно.
Виж целия пост
# 260





Виж целия пост
# 261
Крайно неловък и неприятен ми е момента с краденето.
Виж целия пост
# 262
Триото нищо вечатляващо
Виж целия пост
# 263
Михаела бюста ли е напомпала?
Виж целия пост
# 264
Нашите пак претупват нещата.

В испанския формат помощниците на менторите присъстват на репетициите и на концерта. Оценяват изпълненията и заедно с ментора взимат решение кой трябва да остане, както и кой да бъде откраднат.

Нямаше да се разсърдя, ако ни бяха спестили мазната чалга.
Виж целия пост
# 265
Тези и двамата са ми излишни Rolling Eyes
Виж целия пост
# 266
Тези и двамата са ми излишни Rolling Eyes

Барабар с простачката-ментор.
Виж целия пост
# 267
Голяма трагедия е в отбора на Камелия. Dizzy Face
Виж целия пост
# 268
Камелия са/се  я/е докарала/и  на Чичолина.
Тия двамата от нейният отбор са трагични, а оня дето не си знаеше текста, пък и нагъл, типично...
Какво ли ще ги прави кадърните от отбора....
Виж целия пост
# 269
Митко има много хубав, плътен глас. За мен е нещо между Тони Стораро и Пасхалис Терзис. Бях за него още от преди.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия