Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - 57

  • 49 167
  • 736
# 150
Ок без туй тая седмица имам консултация, но мога да отида значи и малко по-рано.
Виж целия пост
# 151
Ок без туй тая седмица имам консултация, но мога да отида значи и малко по-рано.
Ще го кажа така - отивай ВЕДНАГА в спешен кабинет да те видят освен ако грам не ти пука дали няма да изгубиш плода.
Виж целия пост
# 152
Лекар веднага.
Ако си се напъвала - от това е кървенето. Но какво се е случило със сака - само лекар може да види.
Виж целия пост
# 153
От къде дойде тази кръв от влагалището ли?
Каква беше кръвта кафява ли или алено червена?
Относно запека често се случва обикновено момичетата пият лактулоза питай доктора обаче не приемай Нищо без доктор през бременноста.
Виж целия пост
# 154
От къде дойде тази кръв от влагалището ли?
Каква беше кръвта кафява ли или алено червена?
Относно запека често се случва обикновено момичетата пият лактулоза питай доктора обаче не приемай Нищо без доктор през бременноста.

Да от влагалището и беше алено червена ..
Виж целия пост
# 155
Дери, върви сега до спешен център. Аз зацапвах до третия месец и съм ходила при няколко АГ-та, всеки ми казваше, че когато е кафяво да не се притеснявам, но не е хубаво, когато е червен цвета. Това разбира се не ме успокояваше и ходих всеки път. Ще те прегледат и евентуално ще ти назначат терапия. Успех и дано всичко е наред!
Относно запека...имах го от началото, докато не ми изписаха магнезий, тогава пък малко обратния ефект се получи, което също не е ОК, но той не се изписва от началото, на мен лично в 16,17 седмица мисля. (Пие се, когато има контракции)
Виж целия пост
# 156
Да, направо отивай.
Виж целия пост
# 157
Ок Благодаря Ви момичета ... дано не е нещо лошо 🙄🤔🤔
Виж целия пост
# 158
Здравейте, бременна съм в 8ми месец, има ли проблем и вредно ли е ако си боядисам косата, просто ми се налага
Виж целия пост
# 159
Не, не е вредно. Аз си боядисвам косата всеки месец.
Виж целия пост
# 160
На никого не му се налага да се боядисва (освен ако нямаш опрян пистолет в главата). Това е личен избор и суета. Аз не съм се боядисвала по време на бременността.
Виж целия пост
# 161
Аз се боядисах още в 3ти месец... Скоро пак ще го направя...
Виж целия пост
# 162
На никого не му се налага да се боядисва (освен ако нямаш опрян пистолет в главата). Това е личен избор и суета. Аз не съм се боядисвала по време на бременността.

Бе да Ви кажа баш налага ми се. Имам важен ангажимент, а косата ми е в окаяно състояние, не е боядисвана от лятото и може да си представите колко се виждат корените ми 😄🙄
Виж целия пост
# 163
Боядисах се в 3ти месец и сега в 7ми пак ще се боядисам. Исках да е безамонячна, въпреки че фризьорката ми каза, че и амонячна да е няма проблем, но все пак не исках. Боядисвам се в много близък до моя цвят и не е трагедия, през няколко месеца да правя това упражнение:)
Виж целия пост
# 164
и аз се боядисвам всеки месец
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия