"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори за непланиращи бебе - 1 част

  • 38 277
  • 750
# 360
Пъпки по гърба, интензивно ходене по голяма нужда, отекли глезени, виене на свят и особено наличие на менструално кървене НЕ са признаци на ранна бременност.  Simple Smile
Виж целия пост
# 361
Изкушавам се да цитирам целия пост в смешките.... ooooh! ooooh! ooooh!
Виж целия пост
# 362
Пъпки по гърба, интензивно ходене по голяма нужда, отекли глезени, виене на свят и особено наличие на менструално кървене НЕ са признаци на ранна бременност.  Simple Smile
E, глупости сега... Наличието на цикъл пък баш да не е синдром на бременност.. А това интензивно ходене по голяма нужда. Даже, като чета се чудя дали пък и мъжът ми не е беремнен тия дни... Laughing
Виж целия пост
# 363
Здравейте... Имам един малък проблем или по-точно съмнение. Правихме секс с приятеля ми с презерватив но при смяната на позата разбрах че той е останала в мен. Той не е свършвал, ние тъкмо започвахме, бяхме в началото. Та презервативът ластика му беше навъни малко част от него. Но останалият беше вътре. Та притеснявам да не е станал някъв гаф. И да уточна след тва го смених е с нов не сме продължавали без.
Виж целия пост
# 364
Дори при бременност,няма как да ги имаш тези симптоми толкова рано.Това,че ти се е завило свят нищо не означава.На мен постоянно ми се виеше свят от кръвното години преди да забременея.А за ходенето по голяма нужда-без коментар.Може ли да сте толкова неинформирани?Срамота е.
Виж целия пост
# 365
На кой ден от цикъла се случи? По принцип вероятността за бременност е много малка, да не кажа никаква Hands Plus1
Виж целия пост
# 366
Здравейте с приятеля ми правихме секс преди няколко дена но с презерватив не се е късал не се е изхлузвал.Вчера трябваше да ми дойде но не ми дойде поне според календарчета на телефона ми което е . Имам нередовен цикъл (забравих да добавя че не свършвал в мен ) та въпроса ми е има ли вероятност от бременност или просто си внушавам и за това ми закъснява
Благодаря предварително за отговорите ви
Виж целия пост
# 367
Здравейте с приятеля ми правихме секс преди няколко дена но с презерватив не се е късал не се е изхлузвал.Вчера трябваше да ми дойде но не ми дойде поне според календарчета на телефона ми което е . Имам нередовен цикъл (забравих да добавя че не свършвал в мен ) та въпроса ми е има ли вероятност от бременност или просто си внушавам и за това ми закъснява
Благодаря предварително за отговорите ви
Защо не се пообразовате малко,преди изобщо да правите секс.Правили сте секс с презерватив,не се е късал,да не говорим,че не можеш да забременееш във всеки един ден от месеца,а точно в определени дни,тоест като си в овулация.Ако изобщо ти говори нещо думата “овулация”-обикновено е около 13-14 ден от деня на предходния цикъл(при нормален цикъл от 28 дни).И при нередовен цикъл какви изобщо са ти притесненията,щом така или иначе не се знае кога точно ще ти дойде.Срамота е да нямате обща култура.
Виж целия пост
# 368
Ива Атанасова 620742, спокойно, не си бременна. Случва се понякога малко да закъснее, но щом сте взели предпазни мерки, не се притеснявай Simple Smile
Виж целия пост
# 369
Ива Атанасова 620742, спокойно, не си бременна. Случва се понякога малко да закъснее, но щом сте взели предпазни мерки, не се притеснявай Simple Smile
благодаря ви много
Виж целия пост
# 370
Здравейте на всички! Аз съм момиче на 17 години и за пръв път ми се налага да пиша тук, въпреки че постоянно следя въпросите и отговорите. Искам да се обърна към вас с молбата за помощ. Миналият месец пих ескапел и цикълът ми закъсня с 4 дена и най-накрая дойде! Този месец предстои да ми дойде! Остават ми 3 дни, но имах болки в корема сутринта след което имах кафяво зацапване. От тогава не е текло нищо и имам болки в гърдите. Имате ли идеи на какво се дължи това? Благодаря Ви предварително
Виж целия пост
# 371
Здравейте на всички! Аз съм момиче на 17 години и за пръв път ми се налага да пиша тук, въпреки че постоянно следя въпросите и отговорите. Искам да се обърна към вас с молбата за помощ. Миналият месец пих ескапел и цикълът ми закъсня с 4 дена и най-накрая дойде! Този месец предстои да ми дойде! Остават ми 3 дни, но имах болки в корема сутринта след което имах кафяво зацапване. От тогава не е текло нищо и имам болки в гърдите. Имате ли идеи на какво се дължи това? Благодаря Ви предварително
А ти какво очакваш да стане като си пила Ескапел?Ако се беше поинтересувала малко щеше да знаеш за страничните ефекти.Може да ти повлияе на цикъла 5-6 месеца след приема.
Виж целия пост
# 372
За какво да чете за страничните ефекти?! Важното е приятелчето да си свърши работата. Нали не е неговото тяло.
Ескапелчето не е изход. Ползвайте презервативи и бъдете отговорни.
А защо пи Ескапел? Кой ден от цикъла ти беше? Питам, защото може би не е имало нужда от него, ако не си била в дните около овулацията.
Виж целия пост
# 373
За какво да чете за страничните ефекти?! Важното е приятелчето да си свърши работата. Нали не е неговото тяло.
Ескапелчето не е изход. Ползвайте презервативи и бъдете отговорни.
А защо пи Ескапел? Кой ден от цикъла ти беше? Питам, защото може би не е имало нужда от него, ако не си била в дните около овулацията.
Тя едва ли знае какво е овулация,а камо ли кога е.Страшно необразовани и неинформирани са явно младите.Малко по-нагоре почти същия безумен пост има.Важното е да правят секс,а какви ще са последствията изобщо не им е важно.След това се чудят в кой форум да питат.
Виж целия пост
# 374
А вие при гаф на 17 години бихте ли рискували да изчислявате някаква предполагаема овулация и спрямо това да пиете ескапел?! Въпросът е да е единичен случай, а да не става системно.
И не се палете толкова за "необразованите млади", че в темата за искащите бебе положението е доста по-трагично.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия