Кървене и бременност

  • 163 098
  • 373
# 345
CryМоля ви помогнете ми много мее страх,бременна съм въвъ 2-ра седмица но днес ми потече кръв .. Страх мее незнам какво да правя, и е събота незнма къде да отида да се прегледам  Cry
запиши си час за гинеколог и неставаи от леглото.кървенето може да се дължи на много неща.
Виж целия пост
# 346
Момичета от собственият си опит мога да ви посъветвам при кървене,болки или каквото и да е друго което ви притеснява отивайте в спешния кабинет.Ако е напразна тревога ще ви прегледат и ще си тръгнете.С първата се бременност и аз изчаках и сбърках.С втората кървих доста често и веднага тичах в спешното.Лежах през цялата бременност,5 пъти в болница и в къщи и успях.По телефона няма как да ви прегледат така,че моят съвет е не рискувайте.Успех на всички бременни от сърце.
Виж целия пост
# 347
Здравейте и от мен,

Бременна съм в 5 г.с - в самото начало. Досега си правих два кръвни теста с резултати 213 миналия понеделник и 660 в сряда. Утре съм на 3ти кръвен и ако стойностите са добри ще ми назначат видеозон след 10-тина дни. Проблемът ми е че от около седмица имам леко зацапване/кървене и това разбира се ме побърква. Кървенето не е всеки ден и постоянно: появява се за малко вечер или рано сутрин, после изчезва за 1-2 дни и после пак се появява. Живея в чужбина и приемам само фолиева киселина и 2х2 утрогестан.

При вас кървенето всеки ден ли е?

Много ме е страх че ще загубя и това бебече: имам един  мисед преди 4 години и тази бременност се получи на 4-тото инвитро след това . 
 
 
 
Виж целия пост
# 348
CryМоля ви помогнете ми много мее страх,бременна съм въвъ 2-ра седмица но днес ми потече кръв .. Страх мее незнам какво да правя, и е събота незнма къде да отида да се прегледам  Cry
mili4ka kak taka razbra 4e si vav 2 sedmica za da se razbere sus sigornost trqbva da minat pone 14 dena ,no ako vse pak e taka moje da kara6 cvetna bremenost  spored men dok nqma kakvo da napravqt za6toto to nqma da se vijda vse o6te na vidiozon na mesec i ne6to se vijda enda to4ica na 20 den zapo4va da bie sarceto a ti vse o6te nqma6 20 dena . uspeh ti pojelavam i ne se panikoisvai o6te ot sega  Praynig


 Cry Както ида е то лошото дойде отново,бебе няма да имам имала съм ранна разтрогната бременнсост,и много кръв на видеозона нищо не се вижда от кръв...Чувствам се ужасно не ми се живее,понякога се замислям  толкова много ли искам от шибания живот ...Аз искам едно малко бебе нищо повече  Cry
Виж целия пост
# 349
съжалявам ,но не се разтроиваи.ние всички като теб си задаваме въпроса"толкова много ли искаме от този живот".направете всичките необходими изследвания и лечение ако се наложи.не се самосъжалявай.горе главата Hug
Виж целия пост
# 350
Лечение на какво здрава съм..
Казами само че имам хормонален дисбаланс, и това е след първият кюретаж преди 6 месеца всичко ми е наред нищо ми няма ...Стана ми тежко защото се опитах да разбера доктора но неможах,а какво ще рече ранна разтрогната бременност нали уж няма как да се повтори та аз съм на почти 20 не съм на 40 да имам здравословни проблеми.Видеозона  ми изкара снимка на която не се виждаше нищо,било пълно с кръв  Cry  и той каза защо не сте чакали повече от 6 месеца..  newsm78 та нали  това ни бяха казали след 6 месеца вече може да пробваме ..Направо откачам от тия лекари   Confused   
Виж целия пост
# 351
Здравейте, момичета и от мен. Бременна съм за втори път и вчера и аз прокървех. Изписаха ми дуфастон и но шпа.
Искам да попитам дали някоя от вас е пила дуфастон при такъв проблем
Виж целия пост
# 352
 newsm78 Ами аз като прокървях ми изписаха Утрогестан  ...

А,интересно ми е какво ти казаха като прокървя?
силно ли е?
боли ли те корема една такава пареща тъпа болка е? 

И докторката казали кога ще ти спре и въобще какво беше обяснението

пс:Питам защото аз прокървих преди 1 ден и  лекарят каза да се изчистя сама ако не абразио,явно моят плод не сее загнездил дори  Cry  а и на мен също ми бе предписан Дуфастон и аз нензма за какво е   newsm78
Виж целия пост
# 353
Утрогестана и Дуфастона са различни прогестеронови препарати не им се чудете, някои изписват едното други другото - ефекта трябва да е един и  същ
Виж целия пост
# 354
Благодаря за разяснението Вяраа, но  при мен всичко приключи. Изгубих бебето. Днес излезнах от болницата и сега освен че съм разстроена отгоре на всичко съм много притеснена. Докторката която ме прие не ми прави кюретаж а всеки ми казва че трябва да се прави,но тя твърди че до третия месец организмът са ще се изчисти това е било по новите методи.Моля ви ако някой има като мен да ми пише. Много съм притеснена а лекарката беше напълно убедена в това което прави, защото малко се посдърпахме. Не е проблем и да се направи ако желая, но аз самата не знам кое е по-добре. Ако знае някой нека да пише.Благодаря
Виж целия пост
# 355
Аз имах неуспешна бременност преди 2 години. Тук в Гърция също не правят кюртаж. Дадоха ми едни хапчета, които предизвикват контракции и ме задържаха 3-4 дни в болницата докато се изчистя.
Виж целия пост
# 356
Благодаря за разяснението Вяраа, но  при мен всичко приключи. Изгубих бебето. Днес излезнах от болницата и сега освен че съм разстроена отгоре на всичко съм много притеснена. Докторката която ме прие не ми прави кюретаж а всеки ми казва че трябва да се прави,но тя твърди че до третия месец организмът са ще се изчисти това е било по новите методи.Моля ви ако някой има като мен да ми пише. Много съм притеснена а лекарката беше напълно убедена в това което прави, защото малко се посдърпахме. Не е проблем и да се направи ако желая, но аз самата не знам кое е по-добре. Ако знае някой нека да пише.Благодаря

Първо едно голямо гуш  Hug
Аз също имам една неуспешна бременност в 5-та г.с  ..Но на мен ми правиха кюретаж  newsm78 но по спешност защото на мен бебчето ми падна в белйото  Cry умирах в адски болки и адско кървене и веднага ме изчистиха..Можеби това е разликата м/у нас двете твоето ако нее било спешно са те оставили да се изчистиш сама.Обаче има едно съмнение ами  ако не успееш да се изчистиш ? тогава тази жена как ще ти  обясни и с какви очи ще те погледне? Но дано всичко ти е наред и да се оправиш  Praynig Аз сега имам втора неуспешна мисля че  е ранна-неуспешна бременност но плода явно е мноого малък защото ме оставиха сама да се изчистя  Praynig кръвта спря да тече което е супер иначе и мен ме очакваше  чистене  Cry ужасно е 2-ри път няма да го истърпя това е като прахосмукачка  Tired  Кървенето спря,утре съм на преглед и пълно изследване стискайте ми палци  Confused  Както и аз стискам на бебеправещите успех вижелая и дано господ ни дари с бебчета   bouquet
Виж целия пост
# 357
Не се притеснявай мимилота всичко ще бъде наред. Относно чистенето и аз се притеснявам,но тя твърди че организмът ми ще изхвърли всичко ако ли не направо ще се побъркам. На мен плода ми беше много малък аз бях в четвъртата седмица и всички казаха че и затова не съм го усетила когато съм го изхвърлила защото е като голям съсерек. А при мен всяка менструация беше с такива огромни съсиреци. В понеделник съм на преглед дано и по бързо ми дойде менструацията за да изхвърли всичко и всичко да е ок. Ще ви пиша пак.
Виж целия пост
# 358
При кървене не трябва ли да ви приемат в болница?Мен ме приемаха и бях на системи и инжекции докато спре кървенето.Иначе и аз през цялата бременност от 1 месец до края бях с болки и на 3 по 2 ношпа,утрогестан,фолиева киселина.Аз мислех,че винаги се прави кюртаж.Мимилота,много съжелявам мила. Hug
Виж целия пост
# 359
 Party  Първо да се похваля  днес бях на гинеколог всичко е точно и кръвта ми спря и няма да ме чистят ..Гледаха ме на видеозон вътре и вън,бърка ми във ** с  някаква  щипка и се оказа че съм се изчистила нямам нищо розово и чисто  Laughing   ще чакам 1,2 години и ще си направим пълни изследвания с мъжъ и ще бебеправиме  Crazy


Манче  newsm78   моята първа бременност беше в 5 седмица и да ти кажа плода не беше хич малък,като ми падна в гащите го видях беше голямо във формата на кръг,а цвета му беше между белтъко-жълтък и отстрани имаше едно розово парче месо  Sad Cry  като го занесох в Пирогов се оказа че това е бебчо и това розовото до него е плацента ..Така и не получих Хисто там какво беше  newsm78 ...Но докторите си знаят щом е решила да се изчистиш сама значистискам палци да си добре,кръвта спря ли ти на тебе??? ? на мен ми спря на 4-тия ден  
Айде  понеделник да кажеш какво става   bouquet  


Сониа ->  Wink Зависи ако си на някакви седмици плода е мноого миниатюрен и те оставят организма да го изхвърли,кюретажа е прекалено тежък и после ти трябва време за съвземане!
Но ако плода е голям тоест ..Ако си в голям месец и имаш проблеми ..Стоиш в болницата под наблюдение.

bouquet мерси мила  Hug ми освен да си кажеме едно горе главата и тва е живота продължава  ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия