Лидл 124 - Февруари

  • 171 401
  • 2 043
# 1 860
За обувките от Декатлон тази марка https://www.decathlon.bg/C-84304-obuvki-za-otkrito/N-172-%D0%BC% … l#product_8392880

и особено тази серия, непрестанно носене и пране в пералнята, много леки и удобни https://www.decathlon.bg/obuvki-pw-540-id_8392759.html
Виж целия пост
# 1 861
А, благодаря Йованче, без теб не можах да обясня като хората...благодаря за помощта Simple Smile
Виж целия пост
# 1 862
За изненада си е, безспорно. Нашето поколение е научено само на чупи = купи и досега в никой магазин не съм попадала на изключение от правилото.
Виж целия пост
# 1 863
Дойдоха днес при нас три кашончета сметана 20%. Явно нямат достатъчно количества, но не е отлистена, де.
Виж целия пост
# 1 864
Дойдоха днес при нас три кашончета сметана 20%. Явно нямат достатъчно количества, но не е отлистена, де.
Ти във Филибето ли си още?
Аз сметана си бях заредила на ххл седмицата.
Виж целия пост
# 1 865
Не, вече съм си в Бургас Simple Smile От днес.
Виж целия пост
# 1 866
А, завърна се тя нашата мома...по морето е веч, ако не бъркам Simple Smile

Иначе лидълските обувки за цената са си идеални. Например сандали като пускаха и вземах последните години направо по три чифта, от всеки вид - един за градината вместо пантофи, и двата чифта за навън. Обаче все ги пускаха в някакво неудобно време - то лятото почнало, на мен ми трябват, а те още се бавят . И с ботушите така - детето изкара четири зими в ДГ съмо с лидълски апрески, отделно и гумени ботуши му вземах за дъждовете и локвите.
От към маратонки обаче се преориентирах към ХМ и Декатлон, хем има кодове за отстъпка и БД в ХМ, хем избор , но най-вече имат лепки , вкл. и за деца над 7 години.
Виж целия пост
# 1 867
Аз имам мейл, че са ми пратили обратно артикула, който пратих миналата седмица в сервиз. Тръпна и вяхна сега да видя нов ли са сложили или са ремонтирали стария Simple Smile Иначе адмирации за бързината, предупредиха ме, че ще отнеме до 3 седмици, а те за 10 дни с двете доставки успяха. Утре ще видя!
Виж целия пост
# 1 868
Нося едни лидълски пуми от 2011 година. Май тогава го отвориха. Ако не е тази годината - от първата година на отварянето на веригата у нас, но аз тази просто помня. Страшно леки и удобни. И евтини.
Виж целия пост
# 1 869
В последните години купуваме маратонки само от Декатлон - не само за детето, но и за капризния му татко, който е и 140 кила. Щом него го издържат 2 години при постоянно носене, няма как да не сме доволни. Пера ги в пералнята, съхнат бързо и се носят отново Simple Smile
Имаме тези:
https://www.decathlon.bg/detski-obuvki-ekiden-one--id_8380929.html
https://www.decathlon.bg/detski-obuvki-sh100-warm-id_8370174.html
https://www.decathlon.bg/obuvki-hw-100-cherni-id_8392227.html
както и други, които не намирам в сайта в момента. Джапанки за 4,50 лв., чудесни очила за плуване за същите пари..
Виж целия пост
# 1 870
Момичета, темата е за Лидл!Някой ще ви докладва и ще стане лошо...
Виж целия пост
# 1 871
Момичета, темата е за Лидл!Някой ще ви докладва и ще стане лошо...
Е, хайде сега, не е спонсорирана от Лидл, за да "стане лошо". Бих се радвала ако някой дава по-качествена и изгодна алтернатива на някой продукт на Лидл, пък било то и в "тяхната" темата.
Виж целия пост
# 1 872
Момичета, темата е за Лидл!Някой ще ви докладва и ще стане лошо...
Е, хайде сега, не е спонсорирана от Лидл, за да "стане лошо". Бих се радвала ако някой дава по-качествена и изгодна алтернатива на някой продукт на Лидл, пък било то и в "тяхната" темата.
Съгласна съм - полезно е
Виж целия пост
# 1 873
Момичета, темата е за Лидл!Някой ще ви докладва и ще стане лошо...

Имаше въпрос - отговорихме Simple Smile
И за да се върнем на темата - последните туристически обувки от Лидл запаряват краката на дребния Confused
Виж целия пост
# 1 874
Съсипахте го Цочето ей тц тц.
Аз вземам от Д на малкия мсратонки около 35,40 лв.че рита и съсипва за месец.С тях ако искаш ще ти пратя довечера снимка горе долу какъв тип са.

Да, ще съм благодарна.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия