Лидл 124 - Февруари

  • 171 401
  • 2 043
# 1 905
А в Била направо ме арестуваха и не казват за какво. Оказа  се, че съм взела нещо , ама после съм го върнала.

И мен ме "арестуваха" в Лидл.Разпищя се устройството като минах касата?Дойде охраната и се започна...да сте забравили някаква козметика в чантата?!Обърнах чантата върху плота и се оказа,че портмонето ми,което ми е подарък от сватята ми италианка задейства системата.Охраната се помота покрай устройството и каза,че повече няма да свири.Още не мога да си обясня защо се получи така.
Виж целия пост
# 1 906
Явно зависи от директора на клона в съответната държава.
И аз съм виждала разлики в различните вериги у нас и в чужбина.
Във Франция, например, от Лидл видях много да се пазарува. Местните хора сутрин купуваха едни готови пакетирани сандвичи - мятат няколко и запрашват на работа. Продаваха много и полу-готови храни за микровълнова. В нашите магазини няма точно от тях. А са много удобни, че са и вкусни. От същите тези сандвичи, дето струваха по евро и ти стигат по един за обяд, видях в Лувъра да се продават за по 7-8 евро. Ама дибидюс същите. Satisfied Само че в Лувъра нямаш избор да си купиш нещо друго - на входа ти опразват чантата откъм храна и напитки и щеш- не щеш на обяд кацваш на лидълските им сандвичи на в пъти по-високи цени.

На мен у нас дъното ми е Кауфланда. Вкъщи се майтапим, че това е зимната разходка на пенсионерите от града.


Да, бях забравила за това. Голямо разнообразие от полуготови храни, само за малко в микровълнова или фурна и е готово. И не са били никак лоши когато съм купувала от тях.
Виж целия пост
# 1 907
Ето нещо за сертификата:
Виж целия пост
# 1 908
Сватята го е отмъкнала от някъде и се е разсвирило при теб:)))) Хаха. Сгради в центъра на София пустеят и се рушат. Добре е, че има все пак интерес от някого към тях. Макар, че да идеш на кръчма във Вазовата къща ми е леко никак.
Виж целия пост
# 1 909
Сватята го е отмъкнала от някъде и се е разсвирило при теб:)))) Хаха.
Срам не срам, и аз си помислих същото. FlushedLaughing
Виж целия пост
# 1 910
Сватята го е отмъкнала от някъде и се е разсвирило при теб:)))) Хаха.
Срам не срам, и аз си помислих същото. FlushedLaughing

Хаххаха. Системата за сигурност е на принципа на магнит , който минавайки през каса се размагнитиза и не свири. Но понякога , когато се минава през антените , които засичат магнита той се активира отново и започва да пищи . Ако не се махне , периодично и в различни магазини е възможно да задейства алармите.
Виж целия пост
# 1 911
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=21260
Тези вафлички дали се появиха по вашите магазини? В три магазина бях. В два от тях изобщо не се появиха, а в третия днес имаше табелка, но мястото беше празно Sad
Виж целия пост
# 1 912
Аз също дълго време пищях в Лидл,и на влизане и на излизане.Докато не се установи последния път,че е от едно портмоне-голямо,в което си нося телефона.Вътре имаше нещо,като платнен етикет(плътен някак,все едно вътре имаше нещо)на него пишеше да го отрежем Simple Smile
Виж целия пост
# 1 913
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=21260
Тези вафлички дали се появиха по вашите магазини? В три магазина бях. В два от тях изобщо не се появиха, а в третия днес имаше табелка, но мястото беше празно Sad
Вчера и аз ги търсих на Лидл до Халите, но нямаше...
Виж целия пост
# 1 914
При нас ги има постоянно - до пуричките, бисквитите и карамелените вафли. Същите са, въпреки, че се рекламират като артикул от италианската седмица (и цената е същата).
Виж целия пост
# 1 915
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=21260
Тези вафлички дали се появиха по вашите магазини? В три магазина бях. В два от тях изобщо не се появиха, а в третия днес имаше табелка, но мястото беше празно Sad
Вчера и аз ги търсих на Лидл до Халите, но нямаше...
Те са постоянен асортимент. Точно вчера ги видях в Халите - подредени отзад при всички вафли, бисквити, до перилните препарати.
Виж целия пост
# 1 916
Често пищят етикетите на новите дрехи и стоки. Добре е да се отрежат. При нас охраната има една джаджа, с която дезактивира такива пищялки. Или играе ножицата и всички по мило по драго.
Виж целия пост
# 1 917
Преди време имаше и един кашкавал, който "пищеше" всеки път и те си го знаеха.
Виж целия пост
# 1 918
За утре са обявили едни топ матраци на Тед. Някой има ли впечатления, ако преди са ги пускали?
Искам да си взема но не знам къде ще има, да не кажат като ида, че са свършили.
Виж целия пост
# 1 919
В Лидл едни панталонки , купени от чужбина, ми пищяха. Съблякоха ме почти гола, ама все пищи.  Но арестуването в Била беше съвсем друго нещо.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия