Лидл 124 - Февруари

  • 171 401
  • 2 043
# 1 920
И на мен ми се къса сърцето за рушащите се сгради в центъра на София. И ме е яд, че сме допуснали архитектурни съкровища да станат развалини Rage Но бъдещият Лидл на "Алабин" ще ми е удобен за дребни бързи покупки преди/след работа. Така че го чакам Simple Smile
Виж целия пост
# 1 921
Абе по-добре една сграда да е търговски център или изобщо нещо, което ще се ползва, отколкото рушаща се фасада на неползван от никого строеж.
Виж целия пост
# 1 922
Помело има ли в лидл...някой обръщал ли е внимание на каква цена е? Че от СВА едно взех на 4 лв...
Виж целия пост
# 1 923
Помело има ли в лидл...някой обръщал ли е внимание на каква цена е? Че от СВА едно взех на 4 лв...

Няма помело, може би повече от седмица вече. Даже почти никъде няма. Моя мъж последно ми беше взимал от Била преди 2 седмици и то за 6лв.
Виж целия пост
# 1 924
А, има...в СБА два пъти вземах последните три дена. На 3.99 лв вчера ми го чукнаха, а оня ден на 4.29 лв.
Виж целия пост
# 1 925
Доколкото знам от управител на СБА магазин тази верига си е на собствени управления, вкл. и като снабдяване и ценообразуване, по отделни градове. Напълно е възможно в един град да има едни артикули, а в друг да ги няма, а на тяхно място да има различни.
Виж целия пост
# 1 926
Ама те всеки ден ценообразуват...помелото поне Simple Smile
Търсих и аз брошурата им, за да видя цената, ако го има там помелото, но наистина голяма каша с брошурите и се отказах....
Виж целия пост
# 1 927
Просто в някои градове в магазините на СБА най-вероятно не го снабдяват в момента.
Виж целия пост
# 1 928
Преди време имаше и един кашкавал, който "пищеше" всеки път и те си го знаеха.
Въх това е достойно за марка "железен продукт" нещо като рекламата Калорекс - железен ефект Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 1 929
Няма го още авокадото Sad :
https://www.lidl-flyer.com/64554c5e-38ee-11e9-917e-005056ab0fb6/ … 960183.1524260457
Тези круши ли хвалехте?
Виж целия пост
# 1 930
Не приличат на хвалените, те са по- тумбести и не особено жълти. Аз ги купувам редовно. Ще видим като ги пуснат.
Виж целия пост
# 1 931
Крушите не са тези. Хубавите на редовна цена са 3.99
Виж целия пост
# 1 932
И луканка имаше пищяща. То и аз пищя понякога. На каса Joy
Виж целия пост
# 1 933
Май за плодовете и зеленчуците е този сертификат....
Момичета, някъде в Пловдив забелязали ли сте от фолиото черна/бяла дъска изостанало???? Важно ми е, ама късно се сетихме. От 14-ти или 16-ти януари беше, 6,99 лв.
Опитах да звънна на национален телефон да питам къде в града има- но изненада, имали технически проблем (някакъв автоматизиран глас на запис). Досега не се е случвало да имат такъв проблем....
Преди няколко дни мернах такова фолио, но не в Пловдив, а в София. При нужда мога пак да проверя има ли, да взема и изпратя.  Peace
Виж целия пост
# 1 934
Поправям се за крушите на Раковска сега взех за 2.79, така че може да са същите
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия