Лидл 124 - Февруари

  • 171 401
  • 2 043
# 1 935
Къде стоят тези мини халвички?
Виж целия пост
# 1 936
Къде стоят тези мини халвички?
При нас са там до новите неща...до хладилните витрини на стелажа перпендикулярно на тях.
Може да са свършили..в понед.в 9 часа имаше само от двата вида...третия вид - празна кутия се подмяташе.
Виж целия пост
# 1 937
Май за плодовете и зеленчуците е този сертификат....
Момичета, някъде в Пловдив забелязали ли сте от фолиото черна/бяла дъска изостанало???? Важно ми е, ама късно се сетихме. От 14-ти или 16-ти януари беше, 6,99 лв.
Опитах да звънна на национален телефон да питам къде в града има- но изненада, имали технически проблем (някакъв автоматизиран глас на запис). Досега не се е случвало да имат такъв проблем....
Преди няколко дни мернах такова фалио, но не в Пловдив, а в София. При нужда мога пак да проверя има ли, да взема и изпратя.  Peace

В кой магазин в София има?
Виж целия пост
# 1 938
На мен в Метро и кебапчета са ми пищяли  Sunglasses
Виж целия пост
# 1 939
А дали някой е виждал останали сешоари  от миналата седмица в някой магазин в София?
Виж целия пост
# 1 940
при мен никога нищо и в никой магазин не е пищяло.  Laughing
сигурно защото купувам най-необходимото и БИО   hahaha
Виж целия пост
# 1 941
При нас има авокадо в мрежичка, но е като камък.
Виж целия пост
# 1 942
Май за плодовете и зеленчуците е този сертификат....
Момичета, някъде в Пловдив забелязали ли сте от фолиото черна/бяла дъска изостанало???? Важно ми е, ама късно се сетихме. От 14-ти или 16-ти януари беше, 6,99 лв.
Опитах да звънна на национален телефон да питам къде в града има- но изненада, имали технически проблем (някакъв автоматизиран глас на запис). Досега не се е случвало да имат такъв проблем....
Преди няколко дни мернах такова фолио, но не в Пловдив, а в София. При нужда мога пак да проверя има ли, да взема и изпратя.  Peace

В кой магазин в София има?
Не съм 100% сигурна, възможно е да са ги прибрали. Информацията ми е от миналата седмица, когато ходих за "разпродажбата" им. Магазинът е на бул. „Ломско шосе“ 218. При интерес, утре мога след работа да мина да проверя.  Peace

Скрит текст:
https://www.google.com/maps/place/Lidl/@42.7377407,23.2759819,15z/data=!4m5!3m4!1s0x40aa918ded215d2d:0x1be67b29c9694e4f!8m2!3d42.7426891!4d23.2856379
А дали някой е виждал останали сешоари  от миналата седмица в някой магазин в София?
Вчера видях, някакви цветни - сиво, розово и синьо (ако не се лъжа за цветовете), на ул. "Резбарска".
Виж целия пост
# 1 943
Къде стоят тези мини халвички?
В кой магазин пазаруваш? В този в Здравец(Родина) бяха около каси 1 и 2, но отзад до стелажите, а не при касите. Но това беше в понеделник вечерта. Не съм ходила от тогава и не знам дали има още. Макар, че на цена от 16 ст. съм ги виждала в малки магазинчета.
Виж целия пост
# 1 944
Имам черна дъска фолио неразпечатано със сигурност. Бяла дъска използвах едно, ама май имам още едно. Ако някой има нужда?
Виж целия пост
# 1 945
Виж целия пост
# 1 946
Скрит текст:
Май за плодовете и зеленчуците е този сертификат....
Момичета, някъде в Пловдив забелязали ли сте от фолиото черна/бяла дъска изостанало???? Важно ми е, ама късно се сетихме. От 14-ти или 16-ти януари беше, 6,99 лв.
Опитах да звънна на национален телефон да питам къде в града има- но изненада, имали технически проблем (някакъв автоматизиран глас на запис). Досега не се е случвало да имат такъв проблем....
Преди няколко дни мернах такова фолио, но не в Пловдив, а в София. При нужда мога пак да проверя има ли, да взема и изпратя.  Peace

В кой магазин в София има?
Не съм 100% сигурна, възможно е да са ги прибрали. Информацията ми е от миналата седмица, когато ходих за "разпродажбата" им. Магазинът е на бул. „Ломско шосе“ 218. При интерес, утре мога след работа да мина да проверя.  Peace
Благодаря, ако не ти е проблем, за да знам да не ходя напразно, защото не ми е близко Simple Smile
След работа ще мина през магазина и ще пиша. Peace
Виж целия пост
# 1 947
https://www.economic.bg/bg/news/11/uiski-na-lidl-za-18-be-obyave … oto-na-sveta.html

Simple Smile
Виж целия пост
# 1 948
При нас обаче май го няма това уиски. Или поне аз не съм го виждала.
Виж целия пост
# 1 949
Като няма уиски ще пием ликьори Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия