Благодаря предварително на всички отзовали се.
, имам изписани очила, но а днес, а утре и то минаха 6-7 месеца и се притеснявам, дали може да е станал по-голям диоптъра. И сега дилемата ми е, дали да ходя пак на очен или ако има такъв апарат в оптиката дали ще може да ме погледнат. Насочила съм се към тази оптика, но може да ми препоръчате и друга.
. Защото не са ми належащи и все отлагах, но чак не съм усетила, че е минало толкова време.
, имам изписани очила, но а днес, а утре и то минаха 6-7 месеца и се притеснявам, дали може да е станал по-голям диоптъра. И сега дилемата ми е, дали да ходя пак на очен или ако има такъв апарат в оптиката дали ще може да ме погледнат. Насочила съм се към тази оптика, но може да ми препоръчате и друга.Препоръчани теми