Докато не започнаха едни секрети. Отначало ми беше трудно да боравя с аспиратора, но сега капвам по 1 капка физ. разтвор и става много лесно и безболезнено за чавето.
Тей че не само че съм за, ами не знам какво щях да правя без него.
. На 8ми април беше 58см, а се роди 51. Моето още е със сиви очи, баща му е със сини, аз с кафеви но той сигурно ще е с кафеви

, смее се много, следи всичко с поглед, хваща си играчките и се опитва да ги слага в уста, но по към челото отиват. Имахме проблем с повръщането(на смесено хранене е), нашата педи я няма, та ходихме на частен преглед, смениха ни ам и едни прахчета пие и да чукам на дърво, повръщането спря 
и вдига температура.. та сега ги чакам с "нетърпение".
много "говори" и се усмихва, хващането е още по-скоро случайно, но се размахва и протяга, фиксирайки някоя играчка. По корем обича да стои много, но олигавя всичко,главичката държи и не подкрепяме вече.
много "говори" и се усмихва, хващането е още по-скоро случайно, но се размахва и протяга, фиксирайки някоя играчка. По корем обича да стои много, но олигавя всичко,главичката държи и не подкрепяме вече.


Препоръчани теми