Февруарски бебета 2019г. Тема 1.

  • 23 888
  • 648
# 135
Аз пък искрено съчувствам и наистина стискам палци да отминат тия неприятности и да им олекне на дечицата!
Виж целия пост
# 136
Момичета през какъв интервал се храните
Виж целия пост
# 137
През 1-2 часа се храним ние. Гледам, че някои бебчета спят по цяла нощ, при нас няма такова нещо още. Grinning
Виж целия пост
# 138
През деня на 2 часа, сякаш има аларма, най-много 3 ако спи навън следобед. Хапва по около 10 до 20мин., активно. През нощта, многа съм му благодарна, обикновенно спи, но си търси яденето. Първият сън за нощ е около 4часа и после пак на 2. Суче по около 8-10мин., и пак отцепва.Satisfied

Като продължителност или количество (мл) колко хапвате?

Виж целия пост
# 139
Ако яде от шише 100-120мл. На гърда не мога да преценя, 5-10 минути и после я заспи, я се загледа нанякъде...
Виж целия пост
# 140
Ние като птодължителност около 5 Мин максимум, през нощта си спи. Аз като се събудя му давам да суче а той пък цоква няколко пъти и пак заспива. Като интервал е различно между час и 2ч. Но като количество е около 50-60мл Sad. Имам кантарче и за това знам
Виж целия пост
# 141
През деня на интервал от около 3 часа, ако сме навън и повече откарва, а ако сме вкъщи и под 3. Нощем прави един сън с продължителност между 6 и 8 чàса и после пак на 3-4 часа се събужда. Яде около 20 минути, защото ако го прекъсна по-рано се сърди. Ако пък яде по-дълго, преяжда и после повръща.. А вечерното хапване преди дългия сън е по-дълго - 40 мин примерно, изсуква си понякога почти цялата гърда и заспива и рядко заварвам по малко повърнато на пеленката.
Виж целия пост
# 142
Той сам ли се пуска на 20тата минута или ти го дърпаш Simple Smile. И аз се чудя как да процедирам с моето
Виж целия пост
# 143
Здравейте, момичета! Отдавна не съм се включвала тук. Май съм по-активна в януарската тема. При нас положението е следното - Даниел е на 3м и 5дни вече. Последно бяхме на консултация на 18.04 и беше 5100гр и 60см. Малко изостава с кг, но предвид ужасния рефлукс твърдят, че бил добре. Карина, какви са прахчетата? Квамател? Ние сме на тях и също му изписаха и Мотилиум, който купихме като сироп от Турция. Нещо го отлагам обаче. При нас си е доста сериозно положението с това повръщане. Повръща много, плаче много, почти не спи, редовно сме на ръце...абе изобщо тежко е. Поне вече има моменти, в които е ведър, смее се, бърбори, играе. Страшен сладурчо е, жал ми е, че не мога да го облекча. За обръщането, много отдавна се обръща от корем на гръб, но обратно не успява. Иначе постоянно прави опити, но нещо ръчичката, която остава отдолу все го съботира. Като е по корем си държи хубаво изправена главата, но после доста повръща, та не го държа по много така. Отвръща на усмивки, но играчки хваща несъзнателно, засега не посяга осъзнато към тях. Съветват ни да започнем захранването след 4 навършени месеца...още умувам. Ще видим как върви с кг и ще решаваме, а и зависи все така ли ще повръща. Вече сме на смесено хранене, давам ар ам. В началото по малко, сега вече повече, защото малкият често отказва да суче, дърпа се, плаче, блъска се. И така..кърменето все повече намалява, за съжаление. Понякога цедя и давам, но като съм сама по цял ден ми е невъзможно. Той не ми дава и за секунда да се отделя от него, повръща, дави се, понякога и въздух не може да си поеме.
Малко дълго стана, извинете ме Grinning
Виж целия пост
# 144
Здравейте,

забавих се с добавянето във Фейсбук поради факта,че там протече гласуване и момичетата не искат да добавяме нови членове. Извинявам се на всички писали ми и не добавени. Решението е общо на групата.
Има друга февруарска група,която излиза в търсачката на фейса и може да пробвате там. Не е лично и още един път се извинявам.
Виж целия пост
# 145
Храним се на 2,5 до 4 часа около 6 пъти като спи от 22;30/23 до към 7-8 сутринта
Виж целия пост
# 146
Здравейте,

забавих се с добавянето във Фейсбук поради факта,че там протече гласуване и момичетата не искат да добавяме нови членове. Извинявам се на всички писали ми и не добавени. Решението е общо на групата.
Има друга февруарска група,която излиза в търсачката на фейса и може да пробвате там. Не е лично и още един път се извинявам.
Аз не съм от фб кандидатите, но успяхте да ме разсмеете  Simple Smile
Виж целия пост
# 147
Здравейте, момичета! Отдавна не съм се включвала тук. Май съм по-активна в януарската тема. При нас положението е следното - Даниел е на 3м и 5дни вече. Последно бяхме на консултация на 18.04 и беше 5100гр и 60см. Малко изостава с кг, но предвид ужасния рефлукс твърдят, че бил добре. Карина, какви са прахчетата? Квамател? Ние сме на тях и също му изписаха и Мотилиум, който купихме като сироп от Турция. Нещо го отлагам обаче. При нас си е доста сериозно положението с това повръщане. Повръща много, плаче много, почти не спи, редовно сме на ръце...абе изобщо тежко е. Поне вече има моменти, в които е ведър, смее се, бърбори, играе. Страшен сладурчо е, жал ми е, че не мога да го облекча. За обръщането, много отдавна се обръща от корем на гръб, но обратно не успява. Иначе постоянно прави опити, но нещо ръчичката, която остава отдолу все го съботира. Като е по корем си държи хубаво изправена главата, но после доста повръща, та не го държа по много така. Отвръща на усмивки, но играчки хваща несъзнателно, засега не посяга осъзнато към тях. Съветват ни да започнем захранването след 4 навършени месеца...още умувам. Ще видим как върви с кг и ще решаваме, а и зависи все така ли ще повръща. Вече сме на смесено хранене, давам ар ам. В началото по малко, сега вече повече, защото малкият често отказва да суче, дърпа се, плаче, блъска се. И така..кърменето все повече намалява, за съжаление. Понякога цедя и давам, но като съм сама по цял ден ми е невъзможно. Той не ми дава и за секунда да се отделя от него, повръща, дави се, понякога и въздух не може да си поеме.
Малко дълго стана, извинете ме Grinning

Пробвай и Фризовом, ако това АР не действа. На големия ми син много му помогна преди години.
Виж целия пост
# 148
През деня се кърмим на около 2 часа по десетина минути, евентуално веднъж прави тричасова почивка, вечер една пауза от 6 и една от 3-4 часа, засега не се оплаквам
Виж целия пост
# 149
  Нашият яде на 3-4 часа, през нощта прави 9-10 часа пауза.
  Мони, какво мляко даваш? Филип е на НАН АР, от както е на него почти не повръща. Давам и сироп Рефалгин, но при него е лек рефлукса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия