Блефаропластика - 2 тема

  • 90 195
  • 723
# 285
И за мен “ клъцването” си е сериозна операцийка в деликатна зона,не бих се доверила на човек който слага филъри и ботокс,а само на хирург.
Аз вече виждам крайния резултат ,оттоците спаднаха,малко синини имам и конците ще сваля след 3 дни:)
Виж целия пост
# 286
Прави сте, момичета, ще трябва да се консултирам с повече лекари. Кой, според вас, е надежден в София?
Виж целия пост
# 287
Аз ходих при доцент Романски в болница Надежда по препоръка на доволна съфорумка. Той е шеф на клиниката по пластична хирургия в Александровка и преглежда и там. Върна ме, нямала съм нужда от това, а от браулифтинг след години.
Виж целия пост
# 288
Искам да споделя моя горчив опит. Зная ,че тук се чете от много потребители и се надявам това да достигне до много "пишман мераклийки", за да Ви предпазя от моята грешка. Направих операция при д-р Атанас Стефанов с идеята ,че взима евтино и работи със задоволително качество. Но сгреших и сега горчиво съжалявам. Това подобие на лекар/ хирург/ "специалист по всичко" ме оризели до толкова , че едното ми око е различно от другото , да не говорим ,че забрави месец и половина конци в клепача ми , които той дори "не ги виждал". Изключително несериозно и не професионално изпълнение на операцията. Асиметрия в клепачите която е видима. Безхаберие когато му посочиш проблема и ти отговаря с едно и същи думи: "Ще се оправиш бе!"
Моля Ви, помислете добре дали ще се доверите на този тотален некадърник. Не се подлъгвайте по ниската цена, защото после ще ходите като мен при други хирурзи ,които да му оправят бакиите .  Потресена съм ,как хората му се доверяват. То самата аз се подлъгах.
Виж целия пост
# 289
За д-р Ат. Стефанов УНГ Стара Загора ли става въпрос?
Наскоро козметичката при която ходя точно ми го похвали, че на нейна позната и правил блефаропластика. Нищо, че бил УНГ, научил се да прави и блефаропластика и вземал много евтино- по 200 лв. Много ми стана чудно ThinkingDizzy Face
Виж целия пост
# 290
За д-р Ат. Стефанов УНГ Стара Загора ли става въпрос?
Наскоро козметичката при която ходя точно ми го похвали, че на нейна позната и правил блефаропластика. Нищо, че бил УНГ, научил се да прави и блефаропластика и вземал много евтино- по 200 лв. Много ми стана чудно ThinkingDizzy Face
Да, за същия "СПЕЦИАЛИСТ"- Атанас  Стефанов -  дето взима евтиво и после се чудиш къде да се скриеш от срам.
Който се интересува мога лично да покажа  снимки от творението му. Некадърен, некомпетентен и незаинтересована личност. Работи евтино, защото експериментира върху вас с идеята да се получи нещо евентуално. Но всеки преценя сам за себе си риска да се подложи на това.
Виж целия пост
# 291
Здравейте момичета . Сигурно някоя от вас е писала вече ,извинявам се ако е така , но искам да попитам - Три седмици след блефъропластика  мога ли да се гримирам ....да сложа някаква основа за грим върху шевовете и после сенки ? Благодаря ви 🙂
Виж целия пост
# 292
Здравейте момичета . Сигурно някоя от вас е писала вече ,извинявам се ако е така , но искам да попитам - Три седмици след блефъропластика  мога ли да се гримирам ....да сложа някаква основа за грим върху шевовете и после сенки ? Благодаря ви 🙂

Да, може
Виж целия пост
# 293
Може ,и аз броя дните:)) толкова дълго време без грим:)..
Виж целия пост
# 294
Здравейте, гледах преди време на фейса на д-р Наталия Иванова за някакъв апарат който имаше разни приставки и едната Accutite пишеше че става за премахване на торбички под очите. Много добре звучеше но съм скептична към такива процедури че наистина правят нещо но и в същото време ме е шубе още за операция. Та снощи пак гледах фейсбука на докторката и видях че имаше снимка преди/след с този апарат точно на торбички и резултата си беше уау. Гледах клипче как работи това нещо и се пъха игла и с едно като шпатула някак избутват мазнините към иглата или поне така ми изглежда.
Въпроса е ако някой има представа колко струва тази процедура еднократно ли се прави и ако сте виждали на живо някой след такава процедура.
Редактирам се д-р Денкова също я предлага тази процедура обаче цената е уау 2000 лв.
Виж целия пост
# 295
Здравейте момичета . Сигурно някоя от вас е писала вече ,извинявам се ако е така , но искам да попитам - Три седмици след блефъропластика  мога ли да се гримирам ....да сложа някаква основа за грим върху шевовете и после сенки ? Благодаря ви 🙂
Аз започнах да се гримирам на втората седмица и продължавам (днес стават 3 седмици) сериозно гримиране - сенки, спирала, коректор, очна линия защото белезите са червени и макар и много тънки без грим много се виждат. От днес започнах да мажа и Дерматикс ултра.
Виж целия пост
# 296
Здравейте, искам да подаря на майка ми Plasma IQ процедура, търся мнение за добър специалист. Горните и клепачи са паднали доста, а това е неоперативна процедура и ми се стори подходяща, защото не иска да се подлага на операции. Всяко мнение ще ми е от полза, ако има и ползвали услугата също. За София се интересувам. Благодаря.
Виж целия пост
# 297
Здравейте!
И аз се престраших и се подложих на операция - ГБ, при д-р Наталия Иванова.
Страхотен човек и професионалист. Екипът на болница "Оксиком" също са много вниматели.
Все още съм с конци, 4 ден след операцията, и резултата за сега е УАУ. Надявам се да стане още по-добре. Мажа само с Тобрадекс и капки в очите - изкуствени сълзи. Антибиотик също ми изписа.
При въпроси, съм на среща, също и снимки преди и след.
Весели празници!
Преди операцията
Скрит текст:
На 3 ден след операцията
Скрит текст:
Виж целия пост
# 298
Много е зачервено, така ли трябва да бъде?
Иначе окото е доста открито след операцията, няма увиснал клепач. Simple Smile
Виж целия пост
# 299
Да,нормално е,аз бях доста по-зачервена и поддута:)
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия