Център за асистирана репродукция (ЦАР) - тема 32

  • 48 465
  • 754
# 405
Хм, и аз подадох април, но не съм имала опция куриер. Смайли, ако ги имаш снимани, къде точно е отбекязано, в кой документ? Аз и този Образец 2 от ПОРДЦАР не го намирам в сайта?
Виж целия пост
# 406
За съжаление нямам спомен, малко шокираща беше новината и всичко стана набързо. Документите ми ги дадоха от Щерев
Виж целия пост
# 407
Някой знае ли колко време отнема документа за сменянето от една клиника в друга?и дали мога да почна симулация без новата напрактика клиника да е получила сменената заповед?
Виж целия пост
# 408
Здравейте момичета извинявам се ако не е тук мястото да си задам въпроса. Подадох документи в фонда но си смених  фамилията ще има ли проблем че на личната карта съм със старата фамилия
Можеш да вземеш удостоверението за сключен брак,предполагам,или копие.
Виж целия пост
# 409
Благодаря Bobchita 😘
Виж целия пост
# 410
Здравейте ,бих искала да ви попитам при вземането на заповедта в Цар трябва ли да нося нещо като документ освен лична карта
Виж целия пост
# 411
Здравейте ,бих искала да ви попитам при вземането на заповедта в Цар трябва ли да нося нещо като документ освен лична карта

 Здравей. Лична карта и  входящия номер. Успех!
Виж целия пост
# 412
[video][/video]Благодаря ви много
Виж целия пост
# 413
Здравейте момичета извинявам се ако не е тук мястото да си задам въпроса. Подадох документи в фонда но си смених  фамилията ще има ли проблем че на личната карта съм със старата фамилия
Можеш да вземеш удостоверението за сключен брак,предполагам,или копие.

Ще ти искат копие от новата лична карта с вярно с оригинала. Успех
Виж целия пост
# 414
Karlii като ми звъннат за заповедта ли или аз да се обадя благодаря
Виж целия пост
# 415
Karlii като ми звъннат за заповедта ли или аз да се обадя благодаря

Като ти се обадят ще те питат дали има промяна в личните данни. Ако не те питат,  кажи им. Може и те да ти я снимат,   но ще се забавиш повече при взимането. Успех
Виж целия пост
# 416
Севи, кажи им, че си с нова фамилия и приготви копие на новата лична карта.
И при мен стана така и това ми казаха да направя. Даже мъжът ми отиде да вземе заповедта, беше издадена на новата фамилия и им даде копието.

Някой пита колко време отнема преиздаването заради нова клиника- ние подадохме на 08.03 и я взехме на 23.03, но зависи кога е заседанието и спрямо него кога сте подали документите. Вероятно ще си вземете новата заповед няколко дни след заседанието. Не мисля, че може да започнете процедура преди да сте взели заповедта.
Виж целия пост
# 417
A това заседание веднъж в месеца ли е Simple Smile
Виж целия пост
# 418
A това заседание веднъж в месеца ли е Simple Smile
Да
Виж целия пост
# 419
45851 от 02.04 поканена на 28.05. Успех на всички и имайте вяра!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия