Избор на качествен Extra Virgin зехтин

  • 107 331
  • 814
# 450
И аз да попитам. Предложение за хубав зехтин 500мл в метална кутия?Удобен ми е много за препечените филийки за закуска. Ползвах португалския Андорина, но спряха вноса.
Latzimas се среща в такава опаковка, предполагам, че има и други.

Виж целия пост
# 451
Благодаря ти! Ще ми се да е пак португалски, ама каквото такова.
Виж целия пост
# 452
Португалски никога не съм купувала в БГ друг, освен Andorinha, и не ги знам, може би някой друг ще се включи. Сякаш не са много разпространени, което е и географски обяснимо.
Виж целия пост
# 453
Португалски зехтин пускат в Лидл. Не съм го пробвала.

Да кажа,че пак са пуснали един зехтин в Лидл,който търся от една година. Явно преди Коледа само го зареждат. Взимала съм в черната опаковка и беше страхотен. Сега взех и другите два.
Виж целия пост
# 454
Лили,зареждат го в Делукс седмиците. Има ги два пъти в годината. По Коледа и Великден. Simple Smile
Тези са заредени от края на октомври. И аз си взех един, мисля поне още един да си взема. Също ги харесвам много.
Виж целия пост
# 455
Португалски зехтин пускат в Лидл. Не съм го пробвала.

Да кажа,че пак са пуснали един зехтин в Лидл,който търся от една година. Явно преди Коледа само го зареждат. Взимала съм в черната опаковка и беше страхотен. Сега взех и другите два.

Кой от трите зехтина е най-хубав?
Аз обичам силен аромат, дори леко нагарчащ да е.
Виж целия пост
# 456
Моля, ако някой види GAEA Fresh (в черно матово шише) във Фантастико, да даде сигнал. От известно време го няма - появява се периодично - а на мен ми е любим. Хем лек, хем съвсем леко пикантен/затоплящ и с много ефирен, но осезаем вкус на маслини.

Другите 3 на GAEA ги има, те все са налични.

Благодаря!
Виж целия пост
# 457
Лолита, търсих ги тези зехтини и по Великден, но в нашия Лидл в Пловдив ги нямаше. Догодина ще потърся в някой по-голям, че нашият е от по-малките.

monii, аз съм ползвала само този в черната бутилка - хубав, плътен, с наситен аромат и цвят, но мисля, че не беше горчив. Щях да забележа, защото аз не обичам да ми нагарча Simple Smile За другите два не мога да кажа, не съм ги отворила още, понеже имам две гръцки туби, които първо трябва да използвам. Пробвай ги - 10лв струват 0,500л, надявам се за една година да не са им развалили качеството.
Виж целия пост
# 458
И трите вида не мисля, че са от горчивите и натрапчивите. Аз точно затова ги харесвам пък. Simple Smile
Виж целия пост
# 459
Вчера ги видях в Лидл, бяха по 12лв за половинка литър.
Виж целия пост
# 460
И трите вида не мисля, че са от горчивите и натрапчивите. Аз точно затова ги харесвам пък. Simple Smile
Кой е най-хубав?
Виж целия пост
# 461
Какъв зехтин ще препоръчате за директна консумация, ще се пие сутрин на гладно?
Виж целия пост
# 462
Какво мислите за на ДМ Био екстра върджин зехтин, 750 ml?
Виж целия пост
# 463
Каква му е цената?
Виж целия пост
# 464
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/dmbio-bio-ekstra-vardzhin-zehtin … 066447423761.html
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия