За парите и семейството

  • 53 209
  • 1 761
# 300
............
Малко ученически звучиш.

Ти пък звучиш изключително глупаво. Някои сме омъжени вече много години. Какво се опитваш да провакираш младите момичета?
Виж целия пост
# 301
Парите впечатляват само мързеливите момичета/жени.Когато една жена работи достатъчно усърдно,мъжът с възможности е бонус,а не трамплин за развитие!
Не съм съгласен. Ако се споменават мъже с пари, то става дума за жена в масовия случай (не бизнес дама с милиони) и мъж с доста по-голям доход от 3 средни работни заплати. Така че усърдието и последвалите приходи са несъразмерни спрямо възможностите на въпросния паралия. То ако с усърдие и старание се печелеха сериозни пари, всички щяха да са образовани, старателни и работливи.
Средната БРУТНА работна заплата за 2018 е 1125 лв (869 лв нето). Мъж с три пъти по толкова паралия ли е?

Боооже, ако това е критерия за паралия разбирам защо се организират хайки за лов на програмисти.
За 3000 на месец можеш да си купиш плеймейтка, така че 3 бона не е лоша сума.
Виж целия пост
# 302
Hahahahah:)
Виж целия пост
# 303
Парите впечатляват само мързеливите момичета/жени.Когато една жена работи достатъчно усърдно,мъжът с възможности е бонус,а не трамплин за развитие!
Не съм съгласен. Ако се споменават мъже с пари, то става дума за жена в масовия случай (не бизнес дама с милиони) и мъж с доста по-голям доход от 3 средни работни заплати. Така че усърдието и последвалите приходи са несъразмерни спрямо възможностите на въпросния паралия. То ако с усърдие и старание се печелеха сериозни пари, всички щяха да са образовани, старателни и работливи.
Средната БРУТНА работна заплата за 2018 е 1125 лв (869 лв нето). Мъж с три пъти по толкова паралия ли е?

Боооже, ако това е критерия за паралия разбирам защо се организират хайки за лов на програмисти.
За 3000 на месец можеш да си купиш плеймейтка, така че 3 бона не е лоша сума.

Амиии, бъркаш се...
Виж целия пост
# 304
Тази тема кога стана за покупко-продажба на стоки и услуги?
Виж целия пост
# 305
Абсурд за 3К на месец да издържаш лъскава жена. Трябва и тя, горката, да бачка поне малко и да е обезпечена с имот, че иначе няма да й стигне ни за ипотека, ни за наем, а то част от гледането на лъскава жена е да й се осигури лъскав мезонет. 3К е за хубаво, русо, босо и гладно, дето много не отбира, да се понаправи.

А като заплащане за мъж - има какво да се желае. Не може да се тежкарее с тия пари.
Виж целия пост
# 306
Скрит текст:
Парите впечатляват само мързеливите момичета/жени.Когато една жена работи достатъчно усърдно,мъжът с възможности е бонус,а не трамплин за развитие!
Не съм съгласен. Ако се споменават мъже с пари, то става дума за жена в масовия случай (не бизнес дама с милиони) и мъж с доста по-голям доход от 3 средни работни заплати. Така че усърдието и последвалите приходи са несъразмерни спрямо възможностите на въпросния паралия. То ако с усърдие и старание се печелеха сериозни пари, всички щяха да са образовани, старателни и работливи.
Средната БРУТНА работна заплата за 2018 е 1125 лв (869 лв нето). Мъж с три пъти по толкова паралия ли е?

Боооже, ако това е критерия за паралия разбирам защо се организират хайки за лов на програмисти.


За 3000 на месец можеш да си купиш плеймейтка, така че 3 бона не е лоша сума.

Амиии, бъркаш се...

Те сами си го казват, що да се бъркам?
https://www.youtube.com/watch?v=768KZFc029k
Виж целия пост
# 307

Значи това ми звучи така:
С пари имаш жената,която искаш!Без пари имаш жената,която иска теб! Stuck Out Tongue Winking Eye
Но те сами си го казаха при Карбовски!
Виж целия пост
# 308
Гледала съм го това интервю. Тая кифла с 3 - те бона много не знае къде се намира. Но аз остнах с впечатление, че искат толкова като минимум да харчат за себе си на месец. Няма как да стигне ако това е цялата заплата на мъжът. Един вид 3К джобни, лично за нея. Може и аз да не съм разбрала. Ама и тая не е от най - лъскавите и знаещи какво искат.

denissa22, без пари не знам коя жена точно ще има. Тая дето е съгласна да носи на гърба си всичко ли? Един вид да си го осинови и отглежда?
Няма нужда да се изпада в крайности.
Виж целия пост
# 309
Денисса, не си далеч от истината между другото. Един мъж трябва да избере жена, която го е избрала него. Но това е висш пилотаж, не е от тази тема...

Калина, даваш на момичето 3 бона да си харчи и е твоя, пък ти ще ядеш хляб и сол и така. Пък и аз казах, че за 3 бона ще си вземеш плеймейтка, сега не знам кои са най-лъскавите жени в България, но не става дума за тях... плеймейтките не са 1 и 2, все ще се доредиш, стига да си плащаш  Simple Smile
А и да ти кажа много мъже по Африка и Азия не изкарват и лев, пък все намират жени Simple Smile
Виж целия пост
# 310
Честно казано силните думи с нулеви действия,не ме впечатляват!Ама тези девойки там направо........избиха рибата!
Виж целия пост
# 311
Да де ама тая жена нали по някакви критерии го е избрала. т.е все нещо е харесала в него? Значи ако харесам кафявите му очи и чувството му за хумор съм много готина, обаче ако харесам способността му да прави пари съм меркантилна и мързелива? Що?
Виж целия пост
# 312
Всеки може да намери и хареса някого,но малко хора се намират взаимно!
Виж целия пост
# 313
То става често, но на млади години. На дъртофели - набори след 30 вече парите ти замъгляват погледа Grinning
Виж целия пост
# 314
Да тогава  изискванията са други!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия