Кошмари в кухнята - 3 тема

  • 84 938
  • 1 088
# 705
Оо преди години влезнах, защото рекламираха, че имат нова градина, която представляваше 2-3 маси заградени с найлон и отсреща алея с коли. Нищо общо с градина, по-скоро тотално отблъскваща,  интериора вътре също е бил ужасен явно .
Не знам сега дали са го променили и как е потръгнало заведението, но съм била в предишното, на което са помагали в града и храната е вкусна, добре презентирана и менюто само един лист.
Виж целия пост
# 706
Голям срам! Професионален готвач, работил 10 години по американско в пицария и така и не е научил основни неща от занаята! За десет години едно към едно да беше пренесъл работата в някой от ресторантите, в които е работил, нямаше да стига до това недоразумение. Това не бил помислил, онова не се сетил! Той оправдание няма, защото за това е учил, това е работил, не е някой аматьор като героите от предишни серии. Хубава работа, ама българска.
Виж целия пост
# 707
Голяма измишльотина Пица Америка стана Пица пъб Rolling Eyes
Виж целия пост
# 708
Изглеждат свестни готвачите, ама собственикът много смотан, горкият! Нищо не е научил за десет години, нищо! Дори не може да препише като хората.
Виж целия пост
# 709
Картофено пюре с аромат на трюфел????! Не може ли да е нормално пюре?! А десертът изби рибата. Защо не може да са простички неща, а трябва да има някакви завъртяни рецепти.
Виж целия пост
# 710
Тази торта със спанак я предлага шеф Манчо в неговия ресторант. На мен ми хареса.
Някой от Стара Загора да каже има ли го още ресторантът? Simple Smile
Виж целия пост
# 711
Има го, но името си е Америка...
Но пише че е нов сезон и може би преди излъчването на предаването нямат право да предложат промените?
Виж целия пост
# 712
От тоя диалект нищо не им се разбира. "Пйъца и спагиечъ" Grinning
Виж целия пост
# 713
Нищо му няма на името, да си беше останало като преди.
Виж целия пост
# 714
И пак трюфели, скариди и т.н. нищо ново.
Виж целия пост
# 715
Такива менюта им "натриса" Манчев, че чак понякога съжалявам собствениците. А новите пици бяха с 3 колелца салам отгоре.
Как добре ги бяха наредили 13-те пици, само да ми паднеха... 🙂
Интериорът с плакатите ми хареса, бих яла там, освен ако наистина не е задушно, не знам какво толкова не им харесва на хората.
Далече ми е Ст. Загора, за съжаление. Дано си развият бизнеса, заслужават го!
Виж целия пост
# 716
Това категорично беше рекламен епизод. 90% от проблемите им бяха режисирани и по сценарий.
Иначе фризера върху хладилника ме изкефи много! Те такова животно не бях виждала. Joy
Виж целия пост
# 717
Стара Загора  Кошмари в кухнята (09.11.2020)
Сезон 6 Епизод 4

Пламен и Анелия ,,Пица Америка''








   и още
на МОБИЛНИТЕ, тези ЛИНКОВЕ се отварят без всякакви добавки,
  но за да се отворят в браузър на КОМПЮТЪРА

    трябва  да се инсталира разширението
 





Виж целия пост
# 718
Какъв рекламен ход, аз никога няма да отида в заведение, което е толкова некадърно управлявано не знам колко години. Може да твърдят, че няма лоша реклама, но това не е реклама, това е резил. Щом досега са предлагали застояли спагети и не знам какво, защо да се променят? Те ще се върнат към старото. И всички са така.
Виж целия пост
# 719
Твърде нагласени и изкуствени сценки с поръчителите на пици... Не се сещам да съм гледал по-зле заснет епизод на предаването досега.
 Обстановката в заведението по-скоро навява спомени за ученически или работен стол от времето на комунизма, отколкото на съвременен ресторант за хранене. Платнищата с фотографии на американски градове са дразнещ кич, а и липсва всякаква зеленина в обзавеждането.

 п.п.: Тази кръгла табела над входната врата накрая как можаха да я сложат толкова накриво!? С невъоръжено око се вижда, че е килната наляво. Можеше поне един нивелир да използват... Професионалистите на готвач Манчев са се изложили леко. А името е глупаво - "Pizza pub", т.е. пица кръчма.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия