Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 48

  • 22 448
  • 733
# 540
Тъйййй компанията за коктейлите се заформи  - Вангоби, Деси, Мими и Скай да ни води! Кога тръгваме момичета travel
Милене, ти пък с тези кила за къде ще отслабваш?
Вангобче smile3525
Виж целия пост
# 541
JoyМименце те всички тъй ми говорят,ама като съм си го навил на пръста Joy
Виж целия пост
# 542
JoyМименце те всички тъй ми говорят,ама като съм си го навил на пръста Joy
ООООх, що зорлем ще се мъчиш....., ама като си решил.... и колко кила искаш да свалиш? newsm78 #Crazy
Виж целия пост
# 543
миналата година ги докарах до 69 ....нещо подобно и сега искам Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 544

Деси, Мими, Вангобче, ще ви чакам да знайтИ

Скайче, мани тоз домат и дай пак, моля.

Ето от същото място.
[/spoiler]
Виж целия пост
# 545
миналата година ги докарах до 69 ....нещо подобно и сега искам Stuck Out Tongue Winking Eye
Е как 69, ще те отвее бургаския вятър! hahaha Joy hahaha
ЕЕЕЕх, Скай, супер си, моделка и половина! smile3501
И ако вземете къщата идваме наистина, да знаеш!
Виж целия пост
# 546
Цял ден кИфтачите, но нямах кайма и  си направих от карфиол.
Рецептата
ЧуННи. Свършиха, заедно със сос от КМ, домашна сметана, орехи, чесън и копър.
Направих и баница по тази рецепта
Само я опитах. На вкус не отстъпва на традиционната.
Озаптих се на ввреме.........за сега Twisted Evil

За ПР - и аз, и аз... animal037
Виж целия пост
# 547
Деско, аз с вас ще дойда да знаеш! За килата съм права, ти само имай търпение. 😘😘😘
Нали знаеш, че те обичкам Grinning
Иринко, без теб нИ тръгвамИ, ШЪ знаЙш.
Скай, стискам палци и на ... таб дето нямам - ама ще дойдем да знаеш Wink
Милене, какви 69 за мъж Grinning ама като си си го навил на пръста... успех!
Виж целия пост
# 548
Скай _ прекрасна!!!!! Само се чудя откъде точно отслабваш? Всичко ти е точно!!!!
Виж целия пост
# 549
                            Добър вечер Heart Eyes
гледам аз 43 непрочетени отговора и си рекох има мъж в тая работа, а то снимки на хубави жени и един мъж Kissing Heart
Курдов няма нужда от червило и така си супер.
Мимето слънчева, лъчезарна и със и без очила.
Иринитка не успях да видя беше замела. Метни ми я на лични моля.
Жгмъци супер си, домъчня ми. Хайде другата седмица да се видим.
Инджи откраднах малко от твоя замисъл.
Kissing Heart
И да се покажа с новите придобивки - дънки, якенце и тениска.
 Stuck Out Tongue Winking Eye
Скапах се днес, но съм доволна и доста работа успях да отхвърля. Отивам да готвя мусака, срам не срам трети ден се каня да я готвя.  
Скайче страхотна си, а гледката, гледката......
Виж целия пост
# 550
Деско, и аз много 😘❤😘❤
Скайче, 😘😘те това исках да свържа муцунка с виртуален приятел! Стискам палци да се случи за къщата, ама само ако това е вашата. Аз щЪ дода да знаеш, но с цялата компания и ще я оценим, както требва.
Стреличке, 🤗 ти  си по- хубава от маникюра. Ей, не е по моята част това, маникюра, де.
Виж целия пост
# 551
Вангобче, не се ядосвай. 🤗
Деско, страхотни менюта имаш в последно време.
И аз като съм на въх мъх ми спада корема и ми е леко и готино, не ме гони и такъв глад, но пък 100гр не мърда тоя кантар..
Мимиии, мн си хубава! Показваш и бедър на едната снимка. ☺
Ничия, страхотни сте, малката кукла ти е одрала кожата, мн сте слънчеви!
Курдов и той е мн готин, Милене, показвай се и ти. Пък и какво са 80кг за мъж, стига сте се правили, сега за 5 дена 5кг ще паднат. 😅 Мъжки метаболизъм!

Скайче, ти и ти като Мамексита си манекенка, ама какво само слабееете нз! 😍

А Стреличката с дънковите дрешки й давам не повече от 25г.
Сладурани!

ПП Вангобче, котенце ли си? 💗
Виж целия пост
# 552
Цял тигър, Сиси 😘😘, но от тези без нокти. Пусто , ноктите са ми ги отрязали в първите седем годинки и сега ме е яд как са ме възпитали 😢😢😢
Виж целия пост
# 553
Стреличке , не съм, замитала. На 34 стр.съм.Утре ще мета.
Скайче, ти сигурна ли си, че тези деца са от теб?!
Вангобче, ама си писана... 💓
Виж целия пост
# 554
Стреличке - и теб да питам - откъде и най вече защо отслабваш. Страхотна си,  маце и половина!!!!

Вангоби _ и ти си супер _ страхотна коткотигрица!!!!

Айде, Миленчо _ ти си наред със снимка!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия