Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 48

  • 22 447
  • 733
# 555
Вангобчеее, сладурче! Heart
Виж целия пост
# 556
Вангобче, мяу Hug
Сис, точно описа състоянието ми Grinning ще видим до кога Wink
Виж целия пост
# 557
Курдов не съм на диета в момента, крепя 64-65 кг, ям общо взето всичко като се съобразявам с количествата.
Вангобче чудно тигърче си, не е късно започвай когато трябва да показваш нокти.
Иринитко странно, одеве не успях да те видя, сега се върнах и виДех червилото.
Сис Hug
Деска ти кога щеше да идваш пак насам ? А маникюра ще го вкараме в график, кой закъснял, кой подранил..
Виж целия пост
# 558
Пу-пу!
Много сте хубави! Simple Smile Heart
Виж целия пост
# 559
Стреличка, чудесни кила, поддържай ги, супер си! Браво за волята ти!
Виж целия пост
# 560
Пу-пу!
Много сте хубави! Simple Smile Heart
Адорейшънче, как са дечицата, а ти?
Да знаеш, че планувам скоро разходка из Пловдив и ако ми се получи и можеш ще се радвам да се видим.
Виж целия пост
# 561
Деска ти кога щеше да идваш пак насам ? А маникюра ще го вкараме в график, кой закъснял, кой подранил..
На 18-ти (ако УО не променят датата Grinning)
Виж целия пост
# 562
Добро утро!
Ставайте банда, че трябва да се работи, днес е малък петък!
Виж целия пост
# 563
O, Миме, къде са макароните Wink Никакъв малък петък не ми е - защото утре не ми е петъъъъъък. Пътувам за Видин Confused
Благодаря за кафенцето Hug
Усмихнат ден, бандичка Hug
Виж целия пост
# 564
O, Миме, къде са макароните Wink
Деси, веднага! Simple Smile
Виж целия пост
# 565
Ехаааа, за малко ви оставих и какво оживление настана! Страхотни! Hug
Пускам малко снимки.
Скрит текст:
Потсдам все пак има своя чар, но много тихо, дисциплинирано, подредено ☺ Сякаш се разхождам по улици от декорите на киноцентъра. И още не се бе стъмнило, улиците се опразниха, магазините почнаха да затварят...Няма клаксони на нервни шофьори...никой не говори високо...Не съм свикнала така ☺Но харесвам да съм на ново място. Утре ще разгледаме парка Сан Суси.





Виж целия пост
# 566
Добро утро Heart Eyes
Много готини снимки видяяяяях Heart Eyes
Жгмъц Kissing Heart сияеш, прекрасна Hug
Скайче Kissing Heart ти си като момиченце, супер - и аз стискам палци за къщата, че голяма група се е заформила - и аз искам да се присъединя Sunglasses
Курдов Hug и без червило си много готин Joy
Стреличке Kissing Heart честити ти придобивки, прекрасно изглеждаш - наистина като на 25 Heart Eyes Сиси Kissing Heart
Вангобито Kissing Heart теб не видЕх , а искам Kissing Heart
Мими Kissing Heart и с очила , и без си прекрасна!
Милен Hug успех ти пожелавам - но 69 са много малко, но ти си знаеш най- добре!
Адорейшън Kissing Heart как са дечицата?
Емче Heart Eyes страхотни снимки, а ти защо не си на тях Kissing Heart Наистина е необичайно  за нас като няма клаксони и нервни хора Sunglasses
Да ви е прекрасен днешния ден, да се усмихвате ! Kissing Heart
Виж целия пост
# 567

Жгмъци супер си, домъчня ми. Хайде другата седмица да се видим.


Ха честити ти придобивки, момиченце.  Heart Eyes Hug
Тази седмица до вчера ми беше супер спокойна, но и другата по обяд може да го измислим. Само дето тук вече е "зелена зона", да го имаш предвид ако забравя да ти кажа!  Hug

Скайче, ти ме утрепА, вярно тия деца ти ли ги ражда ? Изглеждаш, като тийн!  Heart Eyes
За къщата и аз се кандидатирам за гости.  Wink

Емче, на мен това точно ми харесва по тези ширини, спокойствието и подредеността. Там не мога да понасям предимно ужасния климат. Хайде наслаждавай се и още снимки!  Heart Eyes Hug

Благодаря на всички!  Hug

Кантара е зациклил, ще трябва да го оставя на спокойствие за няколко дни!

Хубав и спокоен ден, банда!  Hug

Виж целия пост
# 568
Добро утро!
Голямо оживление е било тук ама защо толкоз бързо преметахте?
Само Ирка и Курдов видях. Ако може на ЛС да ви видя моля.
И баница ми се яде и кюфтета  и ми е студенко мрън...
И не ми се работиии, искам в къщи пък
Чао приятен ден!
Виж целия пост
# 569
Миме добре започваме - малък петък и макарони Heart Eyes
Жгмъци понеделник сутринта да се чуем Hug
Деси дано променят датата - на 15-ти заминавам за Солун и се прибирам на 18-ти следобед Heart
Емче страхотни снимки, много подредено - немска работа. Наслаждавай се на спокойствието Heart Eyes
Днес при нас няма слънчице, дано се поправи. Довечера ще се виждам с една дружка и ми е хубаво Joy
Лек и усмихнат четвъртък бандичка Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия