Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 48

  • 22 447
  • 733
# 570
Ей мъ на! Разгеле преместихме се в новата квартира, която е на първия етаж. Това слизане и качване и мъкнене на багаж от 3-ия където бяхме направо ме скапа физически, ама познайте ни грам не падна от мене. 😐 Сненях адреси на 100 места и още останаха. В отпуска съм поради ваканцията тук и да сколасам със всичко.
Не пазя диета в момента. Мисля да започна към май някъде 90 дневната, с нея като че ли най-ми се получава.
Не можах да ви прочета, дано да сте добре всички😘
Виж целия пост
# 571
Виж целия пост
# 572
Макарони, та макарони ...  Laughing
Познайте шефките с какво ме черпиха току що ?
Баха в командировка в Париж и донесоха кутия макарониии.  Heart Eyes
Хапнах един, въпреки диетата, нямаше как да пропусна след тая макаронена офанзива в темата.  Mr. Green
Виж целия пост
# 573
Макарони, та макарони ...  Laughing
Познайте шефките с какво ме черпиха току що ?
Баха в командировка в Париж и донесоха кутия макарониии.  Heart Eyes
Боже Жгмъци сърце нямаш ли, защо не взе един и за мен.... smile3518
Виж целия пост
# 574
Привет, сладурчета  Heart Eyes
Страхотни сте  Hug Мими, прелест  Hug курдов,  Hug жгмъц, май казах вече толкова чаровна и усмивката е топ  Hug вангобчето,  скай и и стреличка ги изпуснах, но си знам че са чудни  Hug
Ние се върнахме от кино, днес ден за Дъмбо. Малката тичаше на връщане, да не изпусна по  анимацията  Crazy
Прекрасен ден  bouquet
Виж целия пост
# 575
ИИИИИ закъсняхме със следобедното кафе! Simple Smile

Тук го пием...

Виж целия пост
# 576
Мими, пращам макароните, хартисаха 3.  Hug
Кафе ? Ми то ракиено време вече...  Mr. Green Laughing
Виж целия пост
# 577
Не знам за ракия, ама така ми се пие биричка😢😢😢. Не съм голям фен, но в събота ще си позволя една чаша 😜.
Виж целия пост
# 578
Ни съм ги яла тез макарони още. Гледам хубави са май?!😂 Май ще взема за проба
Виж целия пост
# 579
БелА от 1-я етаж, аз съм гледала като ги ядат. Май са хубави JoyStuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 580
БелА от 1-я етаж, аз съм гледала като ги ядат. Май са хубави JoyStuck Out Tongue Winking Eye
А ти от къде ги гледа а Grinning JoyJoy
Бела, честит ти нов дом, да се чувствате добре и да сте щатливи в него Hug
Стреличке, ако не променят датата - другия месец. Казаха, че ще има ежемесечни срещи...
Аз съм с чаша Ф на мястото, където Мимето ни сервира кафенце Simple Smile кой идва?
Менюто
з - мазно кафе, о - яйца на очи, сз - парче кашкавал с масло и филе, в - спаначена супа, дробчета, чаша Ф
Виж целия пост
# 581
E, значи, изпуснах ви един ден и съм ви изпуснала всичките снимки....Само Курдов видях.
Виж целия пост
# 582
             

           

   
Виж целия пост
# 583
Tъкмо си мислех, че ще изпреваря Мимето, а то - Иркааааа Hug Hug

Довечера ще се включа от горен Дунав Wink
Виж целия пост
# 584

Добре сте сложили кафета, но нещо не виждам макарони! Joy Чакам три броя от Жгмъца по Еконта!
Хубав петък банда, слънчево ми е, къщата пълна!
Танчето прати лекарството, обичам я! Това е специално за нея.... 😘
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия