
Да, на един от режимите на Байкова съм.
Видях и аз заветната 0, вече 60.9 кг., бях и до 60.7 кг., но върнах 200 гр.
Продължавам, разбира се...

Да не ви казвам пък за масовите пожелания по вайбър и месинджър!
И с ко гу яди? 



радвай се на хубавите моменти, а за кг ще мислиш после 



,по-добре сме днес.Вчера големия ми влоши кашлицата,влязох в някакъв филм
,направих и аз спазъм,но днес сме много по-добре!Чакаме ред на инхалатора като дойде часа
.


със здраве да си ги носиш 
oбожавам мохито, но и на frozen Margarita не се сърдя 



Шушка, направо ми я давай - имаме предучилищна педагогика - да се учат 
но в майка винаги си ходим заедно с кумците им 
aма понеделник си е лудница по принцип при мен 

, а аз реших да го зарадвам като си избера най после подарък за 8 ми март! Такааа поръчах си парфюм на Ели Сааб, който не го е чувал ливански дизайнер е!
Сега го чакам с трепет, тоз път обаче съм го мирисала....дано Нотиното не ме издънят! 



Препоръчани теми