Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 48

  • 22 448
  • 733
# 480
Сис, не си дебела, а диетата ще я продължиш, само се оправяй Hug
Иринко, от времето е слънце - тъкмо гледам какво ще е времето уикенда във Видин  Whistling min -0, max - 20... И как да се облече човек - освен като глава лук - да има какво да смъква  Joy Joy Joy
Мен днес ме е срам и си стоя в ъгъла  Embarassed
з - кафе с масло; о - свинска пържола с гъби; сз - 4 мини меденки (домашни)
Вечерята ще е дробчета и салата, ама тези меденки   #Cussing out Така че Сис - ти няма, ама аз ще си ходя гладна и дебела  Crossing Arms Cry
Чакам една тапицерка да дойде да ми каже ще се заеме ли да ми претапицира холната гарнитура и нищо не ми се прави  ooooh!
Виж целия пост
# 481
Точно викам на ММ, че не пия почти, не пуша..
Единствено удоволствие в храната намирам, абе скапана работа.
Нещо пак и стомаха ме хвана, бляяхх!

Деско, дано стане хубава холовата.
Виж целия пост
# 482
Привет мацки Heart Eyes
Мимоз, твоите макарони са виновни за неделното ми падение Laughing То аз макарони даже не обичам, хапнах една теменужена на крак докато ми стане кафето, но пък наблегнах на шИкулаТа, както се вижда Embarassed
]
Ех, ако бях като Мамексчето, нямаше да спра да нагъвам по цял ден. То, не че сега съм се спряла, ама ми е едно такова виновно Crossing Arms

Вчера бях по-ниска от тревата. Правих си пица от кайма и само това ядох, имам и за днес.
Виж целия пост
# 483
ОООООх, Скай, ей пред такава витрина мечтая да застана! Blush Blush Мога да изям 10 наведнъж! Tired
В Париж близо до Триумфалната арка има един магазин за макарони, бутиков, НЕВЕРОЯТЕН! Там имаше всякакви цветове....ей такава сладост не съм яла през живота си....имаше едни с жасминов крем! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Сънувам ги! Яла съм в Гърция, нищо общо, яла съм италиански, нищо общо! При нас в една сладкарница правят, 2 лв едната бройка, те най се доближават до Парижките! Thinking
Сисони оздравявай, ще се включиш като мине! Heart Eyes
Аз днес съм много примерна, сутринта банан, на обяд салата дори в 16 ябълка ядох, Танко, за нашия проблем! Confused Вечерята е супа, по точно сварени в солена вода броколи, моркови и карфиол! Rolling Eyes Embarassed Даже тя ми се аресА!
Специални благодарности на Танко, че ще ми купи лЮкарството и ще ме отърве от мъките! Hug Hug Боже добре, че я има групичката ни! Hug Crazy Hug
Айде мили мои отивам да готвя, че днес ще имам гостенче-софиянче!  Heart Eyes Телчо стопи кукара и ми идеше да го пребия..... #Cussing out #Cussing out Сега за наказание ще купува НОВ! #2gunfire
Виж целия пост
# 484
Мими, как така? Какво му направи? Трябва даже два за наказание.

Аз преди малко приключих с вечерята - овкусена салата.
Днес даже не съм гладна, много странно. Обядът ми също беше салата. И това е за целия ден. Flushed

Мамексита, ще те замолА да не ме комплексираш! Close

Долче, на 90ДД съм, ще видим какъв ще е ефектът. Simple Smile

Сисони, оправяй се! Дано не е сериозно!

Скай, дори твоята снимка не ме изкуши! Повредила съм се! Rolling Eyes
Виж целия пост
# 485
Адорейшън, и мен  Thinking Явно съм от повредените.
Мимчо, кадърен тоз Телчо, бе, кадърееен!  Joy
Такааа, вечерята ми се промени:
салата от АГ, краставица, маслини, авокадо, репички, печурки на тиган,слайсове пармезан и червен лук.
Та, това разкошество ганира парче сьомга на тиган.
До тук 6! Да, ама не! Защо отворих кутията за хляб, в която по принцип няма хляб и видях останали 100-на грама домашни соленки  #Cussing out Емиии  Whistling сещате се... Embarassed Този студ ще ме довърши. Само той е виновен!
Виж целия пост
# 486
Blush Добър вечер мили дами и Курдов Stuck Out Tongue Winking Eye Заровете са хвърлени,падна ми се утре да почвам 90ДД ,отиде ми и Великдена и любимите козунаци ....ама ще оцелеем Joy  Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 487
Тодорке, ай са студът!
Адорешънче, капака му стопи...сложил го на котлона, а то на кукъра си има отстрани приспособление да се оставя капака! И аз ВИНАГИ го оставям там!
Милене ще вървиш с нас, ние утре сме на Б! Stuck Out Tongue Winking EyeStuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 488
Тодорке, ай са студът!

Ми, да! Кой друг?!  Whistling Outta Joint Mr. Green
Виж целия пост
# 489
Бандичка, и мен не ме изкушиха макароните. Де да бяха мръвки, бекончета, хапки с Филаделфия...Но иначе са сладурски и кокетни ☺
Гуш на всички! Пак ще пиша...за вурстчетата...може би  Hug
Виж целия пост
# 490
Ох, добре че ми каза, че досега се чудих как успях да издържа 3 седмици без сериозна грешка и днес ...
Вечерята - зеленз салата с домати, гъбки с масло на тиган, дробчета с пресен лук и мъничко масло задушени в кукъра (Мимчо тъкмо ще си имаш нов Hug)
Абе макароните, ако са ми под ръка, може и да им се случи нещо, ама така на снимка - тц Grinning
Виж целия пост
# 491
Еми, чакаме и снимки!
Тодорке, верно е, днес след работа духаше февруарски вятър!
Сега ще питам Курдов дали не продава неговия!
Деси, доставката е много скъпа...
Виж целия пост
# 492
Добро утро!
Виж целия пост
# 493
ОООО, Сиси....закуска в Париж....преживяла съм го! Heartpulse
Хайде от мен фрешовете и хубав ден групичка!
Виж целия пост
# 494
Добро утро и от мен банда, с черно и силно чисто кафе, както го пия аз


Мими, не разбрах - кое да продам?

На вас - приятен ден, а аз отивам да се пържа в хилядата неща, с които съм се захванал - както обикновено.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия