Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 48

  • 22 447
  • 733
# 495

Добро утро😘 хайде и от мен макарони🤣🤣🤣🤣
И при нас е студено,а аз съм се запролетила - тънки якета,почти летни обувки,а другата седмица и дъжд - не искам да вадя пак дебели дрехи,мрън ,мрън
Сиси 😍 ти оздравей, и тогава пак е диетуваш.
Скай 😘 направо ме разби,аз на такова место трудно правя избор,щото искам от всички 🤣
Деси 😘 не се коси за меденките, от време на време може🤗
Аз в неделя си правих пица с “фатхед” тесто,щото много ми се хапваше и добре се получи - аз доволен 😜
За днес ще хапвам Ичица с бекон, краствавица за обяд,а вечеря навън.
Мими 😘 ще ти е пълна къщата,щом ще си имаш гостенче ❤
Ето и маникюр

Прекрасен ден,бандичка! Много ви 🤗🤗🤗🤗🤗🤗
Виж целия пост
# 496
                  Добро утро бандичка Heart Eyes
Инджи маникюра е супер, съвпадат ни графиците за ноктите, аз отивам днес Heart Eyes
Много красиви кафета, но ще си го пия в един от любимите ми градове Kissing Heart Сис оздравявай бързичко Hug
Курдов, Миме да ви е лек деня Heart Eyes
Допивам си кафето и отлитам на маникюр, педикюр и после работа Cry
Слънчев ден Kissing Heart
Виж целия пост
# 497
СДравейтее, и при нас студено, и аз съм се запролетила и много ми се ядеее!
Скайче хубава снимка ама и аз като Емчето - ако беше скара  суджук нещо месно нямаше да устискам, макарон - тц. Но ти си в рога на изобилието и си трябва дисциплина да устискаш.
Деси хубаво меню, нищо за меденките нали са били домашни а пък и мини, кво толкоз.
Мими който чупи нали знаем - купи, не се кОси ти да си здрава.
Ирка аз със сьомгата съм на Вие но виж салатата ти е трепач, а пък соленки как ми се ядат, то затова и не правя де, няма да мога се зАпра.
Сиси толкова си хубава, не се измъчвай, гледай да си здрава, форма се поддържа на твоята възраст със съвсем леки рестрикции, а храната и за мен е голямо удоволствие, но аз съм чревоугодник.
Инджи маникюра е прекрасен. Аз за маникюр  бюджет не съм си отпуснала, сама се лакирвам
Днес ще ям яйца варени, краставица, камбички от буркан правени от мен лятото, кашкавал и сиренце малко.
Довечера пържолки от филе свинско и броколи на пара с лимон и зехтин овкусени.
Не помня друго
Виж целия пост
# 498
Добър ден, изпуснах ви тези дни, но сутрин не мога да стана, вечер кое по - напред и така.
Мамекс, не те видях аз, но по коментарите на момичетата се ориентирах. Весело изкарване на теб и момчетата.
Инджи, чуден маникюр.
Мими, ще си вземеш нов не се ядосвай, само здраве да е.
Сиси, бързо оздравяване. Килограмите не ги мисли.
Скайче, витрината е приказна.
Еми, лека командировка. Хапни си вкусни вурстчета с разкошна биричка и не го мисли.
Милене, добре си се завърнал и успех!
Деско, килограмите не ги мисли и при мен е така седя, седя на едни и същи  и изведнъж рязко свалям 2 килограма и после пак така.
Да напиша и аз едно меню: о. таратор, салата домати, 2 кюфтета и 2 сварени яйца; в. 2 кюфтета и 2 сварени яйца, авокадо и слата крастваици, десерта е ягодииииии. Кюфтаците са домашни, голями,  свински с чушка и мляна пушена сланинка. Laughing
Виж целия пост
# 499
Вангобче, по-добре, че не си видяла Мамексчето.Повярвай ми! Naughty То не са плочки, то не са оформени ръчички.... ooooh! Изпитах нехристиянски чувства Whistling
Танче, салата беше невероятно вкусна, но стана огромно количество. А, да сложа малко айсберг, а 1 краставичка...станах като кравата, която влязва в съседската люцерна. Нали съм от пестеливите и не изхвърлям храна. Но ми беше ужасно тежко. Аз също се успокоявам, че соленките бяха домашни. Mr. Green
Еми, приятно пътувКане и дън забраиш снимки.

Гладна съм....Така е, като изядох света снощи #Cussing out
Виж целия пост
# 500
Юхуууу, Инджи обичам лилави макарони, с крем от горски плодове!
Днес имах страхотен обяд, невероятни, прелестни, разкошни свински ребра, ммммм!
Довечера таратор и моцарела, от както почнахме няма и едно кило да съм свалила.... Whistling Joy Blush познайте какво готвим за домашните, за софиянчето....сутринта палачинки със сладко от малини, турско, а довечера иска ПЪЛНЕНИ ЧУШКИ! Party Каза "мамо пак никак не си пораснала" и че мириша много хубаво, на "гирлянди", каквото и да означава това! Heart Eyes Rolling Eyes Shocked
Айде кафето, че да се освежим!
Виж целия пост
# 501
Добър ден,
пак сте се отплеснАли по макарони и други такива забранености... пък после рИвете, че сте/сме дебели! Я стягайте редиците! Ама ни другарка, ни Тудора вече вадят точилките, ай разхайтехте се!  Crossing Arms Crossing Arms

Сисони, това с болежките ти служи само за оправдание, за да не си сериозна с диетата, освен ако не става дума за чревен вирус. Ако е така извини ме. НО, не виждам друга пречка... Ако съдя по себе си то пречката е "в главата" и в липсата на мотивация! И това, което ще ти помогне (пак от опит) е да излезеш от къщи, започни каквато и да е работа, дори да не е което искаш! Просто трябва да излезеш от коловоза, в който си! Да намираш удоволствие само в храната не е добре! Помисли, ако можеш без да ми се сърдиш!  Hug Heart Eyes

Инджи, маникюра ти е уникален!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Може да открадна идеята.  Hug

Извинете ме, но съм в някакво войнствено настроение! Иначе ви обичам!  Heart Eyes Hug
Виж целия пост
# 502
И нии тЪ обичаме Жгмъци...!
Ама те картинките са само за успокоение на душата, инак сме от стриктни, по-стриктни! Whistling
Виж целия пост
# 503
И нии тЪ обичаме Жгмъци...!
Ама те картинките са само за успокоение на душата, инак сме от стриктни, по-стриктни! Whistling

Мхм, от стриктни по-стриктни... Аз съм с очила и лещи!  Mr. Green
КОй кво ял: филия, меденки, теменужен макарон и шоколад, домашни соленки...
Виж целия пост
# 504
Докато му донесат каЙвенци, да взема да ви видя?
Виж целия пост
# 505
Ау, какво прекрасно червило.  Heart Eyes И Тудора също.  Heart Eyes
Виж целия пост
# 506
Аууу какви сочни устни! Иринитко, мн си готЯна! 😘

Жгмъцко, хвана ме стомаха, гадене и т.н., отделно и главата компот с хрема, главоболие, ушите заглъхнали.
Карам на препечени филии, но пък може да отслабна де, почти не съм яла от вчера.
За работата, засега нямам големи претенции каква да е, стига да ме устройва работно време (да мога да взимам дребния) и местоположение.
А за удоволствието от храната, дали съм на работа или не.. няма значение. Просто съм ужасно лакома и чревоугодник.
От храните, които обичам мога да изям промишлени количества.
Преди си правех кефа с кафенце, цигарка, после ги спрях. Пийвах винце и него спрях. Абе едното плюскане ми остана и ми е трудно да го спра. 😆😆

Днес ми звъннаха от една фирма за интервю, но четох после доста негативни коментари от бивши служители и сега се разколебах..

Мими, гирляндите миришат на хубаво, на уют и на вкъщи. Simple Smile

Емче, чакаме снимки!

Инджи, какъв е тоя блат за пица фатхед?

Благодаря ви за пожеланията, днес съм малко по - добре. Само дето и жлъчката ме хвана, ама ще се оправя ..
Виж целия пост
# 507
Иринита Heart Eyes ех, че готина - и аз обожавам този цвят червило Kissing Heart
Жгмъц Hug
Виж целия пост
# 508

Инджи, какъв е тоя блат за пица фатхед?

Сиси Heart Eyes тестото е без бяло брашно ,а с бадемово, моцарела и крема сирене.На NoSugar  я има рецептата.
Виж целия пост
# 509
А,уууууу - МАМО ама МНОГО СИ ХУБАВА!!!!!!!!!!!! Пу, пу!!!!!!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия