Режим, НЕрежим, ние си се веселим - 90ДД и още нещо 48

  • 22 447
  • 733
# 510
Ириниткааа ПРЕКРАСНА ! Червилото също, но какво е едно червило без хубави устни.
Виж целия пост
# 511
Тудоркее, цунках та през екрана на телефона да знаш!  Mr. Green  Heart Eyes  Heart Eyes
Много си хубава мърии,  Crazy

И Мамекс видях, страхотно спортно телце!  Hug

Инджиии, жестоки нокти!  Heart Eyes

Уф, навсякъде, където пише кафета, аз чета кюфтета,  Joy Ми тъй е, като не си взех храна, ся ша точа лиги,  Whistling

Другото забраих... А, Милене, добре завърнал се!  Hug
Виж целия пост
# 512
Тенк ю!  Embarassed
За харесващите червилцето давам инфо:
Golden rose vision lipstick № 125  Mr. Green

Ай, ся, да видя останалите ко прайти....Аме не го описвайте, ами показвайте  Twisted Evil
Виж целия пост
# 513
Аз лежа пред тв. 😆
Ето гледката от дивана:


Ще ходя скоро да взимам дребния.

Жулс, на другите френски макарони им се Апват, на нас кИфтаци! 😁
Виж целия пост
# 514
Ех, изФърлих двата извадени зъба,  Joy

Сис, точно  Laughing
Виж целия пост
# 515
Ех, изФърлих двата извадени зъба,  Joy


rotfImbo rotfImao rotfImbo rotfImbo newsm47 newsm47
Виж целия пост
# 516


Принудих съ да си сложа и аз червило.  Flutter
Виж целия пост
# 517

Уф, навсякъде, където пише кафета, аз чета кюфтета,  Joy
Ох, тихо, тихо, че и на мен ми се приядоха кИфтета! А вечерята още далечеее.....!
Тудорке, хубост моя ненагледна! Hug Heart Eyes
Жгмъцкеее, сияеш чедо, браво! Hug Heart Eyes И какви хубави бели зъбки имаш....! Чак Джулиета да ти завиди.... Joy Joy
Виж целия пост
# 518
Жгмъцкоо, мн си хубава и ти.
Пораснала ти е косата!
Виж целия пост
# 519
Жгмъцкоо, мн си хубава и ти.
Пораснала ти е косата!

Благодаря.  Heart Eyes
Пускам я.
Виж целия пост
# 520
Здравейте, красавици  Heart Eyes
Иринита, прелест  Hug
Жгмъц, много си свежа  Hug
Сисунче, да се оправяш  Hug
Ние прекарахме деня в зоопарка, много доволни останахме, ама така духаше...

Виж целия пост
# 521
 ni4iq, много сте сладки с твоето умалено копие.  Heart Eyes Heart Eyes
Виж целия пост
# 522
Иринитко, мари прекрасна си! 😘😘😘
Цункам та😘😘😘😘
Ничия, редактирам се, страхотни усмихнати чаровници сте. Жгмъцко не си права и от колегата е взела, ама малко 😊.
Виж целия пост
# 523
ЖГМЪЦ _ пу, пу и на тебе! Готена си!
Ничия _ и ти си ни хубавица, а малката направо е копи пейст
Ей ме на и мене, с поредното творение


п.П.  . ЗАБРАВИХ ДА СИ СЛОЖА ЧЕРВИЛОТО  Simple Smile
Виж целия пост
# 524


п.П.  . ЗАБРАВИХ ДА СИ СЛОЖА ЧЕРВИЛОТО  Simple Smile

Сега бис и с червило!  Mr. Green Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия