Математически турнири 1-4 клас. Тема №54

  • 85 379
  • 736
# 180
1) На ВМС (1 клас) знаете ли, дали има бланка за отговорите или се огражда/пише директно на листа?
2) Могат ли да си носят лист за чернова?
3) Проблем ли е, ако драскат на листа със задачите с временни сметки/схеми?
4) С химикал ли се пише или молив?
Виж целия пост
# 181
Резултати ПМС Варна:
http://ruo-varna.bg/images/files/2019/Prot_PMS_4.pdf
Виж целия пост
# 182
Великденски елипсоид и ВМС едно и също състезание ли е?
Виж целия пост
# 183
Не. Ако не се лъжа, Великденски елипсоид е състезание на СМБ - Стара Загора.
Виж целия пост
# 184
Аз се изнервям че още няма публикувани резултати от ЕК в града ни /Кърджали/.
Дъщеря ми се записа за ВМС, та и на него ще ходи. Малко натоварена ще и е другата седмица, ама така се получава.
Виж целия пост
# 185
Не. Ако не се лъжа, Великденски елипсоид е състезание на СМБ - Стара Загора.
Точно затова питам, защото сме от Стара Загора и преди няколко години, при нас спря да се провежда ВМС, като го заместиха с Великденски елипсоид ( секция СМБ- Стара Загора).
Виж целия пост
# 186
Не. Ако не се лъжа, Великденски елипсоид е състезание на СМБ - Стара Загора.
Точно затова питам, защото сме от Стара Загора и преди няколко години, при нас спря да се провежда ВМС, като го заместиха с Великденски елипсоид ( секция СМБ- Стара Загора).
Сега вече разбирам защо състезанието за допълнителни квоти на МБГ съвпада с ВМС.
Виж целия пост
# 187
Не. Ако не се лъжа, Великденски елипсоид е състезание на СМБ - Стара Загора.
Точно затова питам, защото сме от Стара Загора и преди няколко години, при нас спря да се провежда ВМС, като го заместиха с Великденски елипсоид ( секция СМБ- Стара Загора).
Сега вече разбирам защо състезанието за допълнителни квоти на МБГ съвпада с ВМС.
Аз не разбрах защо. Не че ми е важно, но ми стана любопитно.
Виж целия пост
# 188
Здравейте! Някой има ли информация за Бургас, ще се провежда ли Великденското математическо състезание и къде? Не намирам никакво инфо Sad
Виж целия пост
# 189
Здравейте! Някой има ли информация за Бургас, ще се провежда ли Великденското математическо състезание и къде? Не намирам никакво инфо Sad
Предполагам, че домакините ще са същите, които бяха и на Коледното състезание. Един от тях е ОУ Коджакафалията. Мисля, че още две училища бяха. Скоро трябва да качат някаква информация на сайтовете си.
Виж целия пост
# 190
Ако някой разполага със задачите от финал 2017 и 2018 на МБГ, може ли да ми ги изпрати ( 2 клас)? Мерси!
Виж целия пост
# 191
Питагор - София-град
Не обръщайте внимание на заглавието.
Виж целия пост
# 192
Предполагам, че домакините ще са същите, които бяха и на Коледното състезание. Един от тях е ОУ Коджакафалията. Мисля, че още две училища бяха. Скоро трябва да качат някаква информация на сайтовете си.

Благодаря! И аз предполагам Коджакафалията, но още няма никаква информация.
Предните години, когато се провеждаше в Братя Миладинови качваха рано информация.
Виж целия пост
# 193
Здравейте, как и къде ще се записват децата за Великденско мат.състезание? Има ли такса за участие? Къде се провежда в София? Не намирам информация в интернет.
Благодаря
Виж целия пост
# 194
Здравейте, как и къде ще се записват децата за Великденско мат.състезание? Има ли такса за участие? Къде се провежда в София? Не намирам информация в интернет.
Благодаря
http://iztok-smb.com
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия