Спам тема (Пролет пукна, ние - не) от 01.04 до 30.04.

  • 43 868
  • 2 837
# 2 400
Осем, зяпаш ли троновете?
Виж целия пост
# 2 401
Осем, зяпаш ли троновете?
Не, Хайче. Решили сме да изчакаме да се посъберат. То колко години го чакаме, че няколко седмици нищо не са  Laughing Тия дни се каним да си почнем Зомбитата, хем моичкият ще си е наблизо повечко. Иначе аз докато го няма изгледах Друговремец и не е лош.
Виж целия пост
# 2 402
Откога ви казах, че Друговремец е хубав сериал. Wink
Виж целия пост
# 2 403
Друговремец никак не ме влече, но тия тронове май ще бъдат не по-малка зарибявка от зомбитата. И аз чакам да излезе целия сезон, добре, че ще е последен, поне ще знам, че е завършен. Ама зяпам клипчета в нета, главно любими песни, които са направени със сцени от филма и тоз младичкия хич не лъже. Пък аз мислех, че Момоа кат гушна букета вече няма да има мъж за гледане там. Е, имало още един Simple Smile
Виж целия пост
# 2 404
Кики, пак го изтървах това бюстие, значи. Ще слушам новините утре обаче, ако съобщят за десетки мъже, приети нощяс по спешност в кардиология, ще съм сигурна от какво е.

Ждулайката нещо ми се губи напоследък Rolling Eyes
Виж целия пост
# 2 405
ТукЪ мЪ, Ждулайката. Heart Eyes

Ма как знам кога да вляза в спама. Bowtie
Виж целия пост
# 2 406
Е хай наздраве, днес ми е ден за фемили бондинг ... сготвил съм, фемилито гньете а аз лоча коктейл кат чичо Джеймс ... ама бъркан а не друсан или май беше обратното Simple Smile
Виж целия пост
# 2 407
Ставайте, мързеливци, малко остана до многото почивни дни, давайте да ги преборваме тия работни и да им видим сметката Simple Smile

А какво слънце е напекло тук...
Виж целия пост
# 2 408
Добро утро!
Днес ме събудиха в 7. Изненадващо, но съм в благосклонна да съм в добро настроение.
Виж целия пост
# 2 409
Добро утро! Hug
Виж целия пост
# 2 410
ДУ!

Аз още съм леко настинала, за щастие детето се пооправя. Даването на лекарствата е ад обаче.

И ей това нося, да ви разсмея малко 😆
Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 411
Честит ви малък петък ... и ДУ Simple Smile
Виж целия пост
# 2 412
Добро утро!
Виж целия пост
# 2 413
Внимавайте с маскировката по Великден Simple Smile

Скрит текст:
Виж целия пост
# 2 414
https://www.youtube.com/watch?v=8EuyQTaOPrI

вторник и четвъртък не се ли работи кви почивни дни
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия