Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 103 397
  • 1 587
# 720
И аз питах вчера, защото от доста време ги няма и ми казаха, че щом на мястото им има вече други неща и го няма и етикета им, значи не се очакват доставки вече Sad
Виж целия пост
# 721
Лошо...аз за кокосовото се ядосвам.
Виж целия пост
# 722
Някой пробва ли кухненските ножчета Ernesto? Взех един комплект, но сякаш не са много остри, странно... (или поне в сравнение с другите, които ползвам вкъщи)
Виж целия пост
# 723
Ножчетата не, но взех за пица. Изглежда качествено.
Виж целия пост
# 724
Лошо...а за кокосовото се ядосвам.
Вземи си от магазини" Зелен" или от Магазини "Зоя"-по-хубаво е и на по-приемлива цена от Лидл-ското
. Едното е от Филипините , а другото от Виетнам.
Виж целия пост
# 725
Не знам кои са ножчетата, но преди години бях купила комплекта с ножове. Пълен боклук. След подмятане известно време по чекмеджетата, ги хвърлих
Виж целия пост
# 726
Това кога е било, има ли го и към момента:
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=93
Днес явно ми е ден за шокирания от Лидл. Simple Smile
Виж целия пост
# 727
Не знам за кои ножЧЕТА говорите, аз само големи ножове видях в брошурата сякаш. Най-големият е многооооо готин....препоръчвам. Шефски такъв един....
На Ернесто всичко е много добро...препоръчвам. Какво ли нямаме от марката - лъжички с дълги дръжки, с къси, десертни, уред за ябълки...абе много са....
Виж целия пост
# 728
Това кога е било, има ли го и към момента:
https://www.lidl.bg/bg/Offers.htm?articleId=93
Днес явно ми е ден за шокирания от Лидл. Simple Smile
Това не е в постоянният асортимент, но го има , в момента не знам дали точно. Има и овче и краве в стъклен буркан. Овчето е с променливо качество, понякога хубаво,друг път е като краве.
Виж целия пост
# 729
И аз подкрепям Тета. Бях купила детски комплект прибори на Ернесто и са уникални. Много масивни и качествени. После купих още 3 за подаръци.
Виж целия пост
# 730
Не знам за кои ножЧЕТА говорите, аз само големи ножове видях в брошурата сякаш. Най-големият е многооооо готин....препоръчвам. Шефски такъв един....
На Ернесто всичко е много добро...препоръчвам. Какво ли нямаме от марката - лъжички с дълги дръжки, с къси, десертни, уред за ябълки...абе много са....

+1 и от мен за ножовете Ернесто.
Виж целия пост
# 731
Ножчетата, които взех са комплекта за зеленчуци - за домати, белене и рязане. Мисля, че ще трябва да ги доподостря.
Виж целия пост
# 732
Аз имам керамични ножове на ернесто. Безгрешни са. Peace
Виж целия пост
# 733
Ножчетата, които взех са комплекта за зеленчуци - за домати, белене и рязане. Мисля, че ще трябва да ги доподостря.

Не те разбрах - дефинирай тъпи, моля. Какво не реже?

Какъв пък е този нож за домати-за първи път чувам. Домат, особено мек, режа винажи с набраздено ножче.....едни стари имам, за пица май се водеха...отпред острието е назъбено - да може да пробие ципата, а не с гладък, защото той мачка и изджвачква домата.

Не ми стана ясно кой нож е тъп и как прецени това - нещо не ти реже като хората ли, или?

Виж целия пост
# 734
Не са достатъчно остри, имам просто по-добре режещи
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия