Лидл 126 - Априлско-ваучерна

  • 103 397
  • 1 587
# 900
Исках да кажа, че прасчо яде изцяло ГМО, а ние него...от там колкото и да се опитваме да заобикаляме, за съжаление е неизбежно.
Виж целия пост
# 901
Е яде сигурно и той царевица...но все пак е опосредено това, което идва при мен...не е същото като аз пряко да поемам царевица....така си мисля де ...
Виж целия пост
# 902
Искам да се оплача, че и тая седмица няма да отслабна Wink Лидл са виновни- бяло месо на промоция и гъби на промоция... Ми как да устоя?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 903
Ооооо...с това меню в чинията се слабее, и още как.....
Ама без вафлите !!! И царевичака там и производните му зърна, които са храна за кокошки...Stuck Out Tongue Winking Eye
Виж целия пост
# 904
И без Ляб Grinning
Виж целия пост
# 905
Бяло месо с гъби е доста диетично.  Peace
Виж целия пост
# 906
Е яде сигурно и той царевица...но все пак е опосредено това, което идва при мен...не е същото като аз пряко да поемам царевица....така си мисля де ...
ГМО-то прасчо не го е усвоил/преработил  и е оставил тази работа на теб. ти, а и ние като човеци не сме се приспособили да го обработваме пълноценно.
за това може би ние все още не сме навлезли в крак с новата ГМО мода.
Виж целия пост
# 907
Бяло месо с гъби е доста диетично.  Peace
Със сметаната стана много тежко, но е ужасно вкусно!! И малко чесънче на гранули пак от Лидл.
Не знам дали сте вземали , но аз която не ям чесън мнооого ми харесва този чесън на гранули!!
Виж целия пост
# 908
Бяло месо с гъби е доста диетично.  Peace
Със сметаната стана много тежко, но е ужасно вкусно!! И малко чесънче на гранули пак от Лидл.
Не знам дали сте вземали , но аз която не ям чесън мнооого ми харесва този чесън на гранули!!
Да, ползвам чесън на гранулки от Лидъл (слагам в тараторче).
Виж целия пост
# 909
Гъби с бяло месо е диетично ама без сметаната. Тя е дето вдига калориите. Пила имам, но от другаде и съм доволна, ама има и един гел за след това дето прави стъпалата мекички. Май го писах вече това. Тази седмица при нас ще има кана за варене на вода и безжична ютия. Само ще ги погледна. От каната нямам нужда, а ютията ако не е много голяма и тежка може и да взема една за резерв. Друго за сега не ме привлича.
Виж целия пост
# 910
Искам да се оплача, че и тая седмица няма да отслабна Wink Лидл са виновни- бяло месо на промоция и гъби на промоция... Ми как да устоя?
Скрит текст:
Ехааааааааааааааа! Това изглежда много, много апетитно!
Скрит текст:
Виж целия пост
# 911
В събота имаше много пили и почти съм сигурна за машинката за вакуум, но на различни места (пътеки) в Лидъл -Борово. Не вярвам да са свършили.
Виж целия пост
# 912
Аз провах таблетките за кафе машини...дали изчистиха, не знам.
Виж целия пост
# 913
Калориите са много,но мазнините и протеините НИКОГА не се складират като мазнини в тялото,така че спокойно може да си хапвате.
Супер често съм на този режи и изглеждам доста добре,не се хваля,а хваля режима Grinning
Особено вечер като прегладнея по някаква причина,най-често на някой сериал,хахахаха,си хапвам меса,сирена,яйца,краставица...
Никога не съм имала поражения върху фигурата.
Мисля че се казваше диетата на Аткинс.Но не прекалявам.
Извинявам се за този офф.
Виж целия пост
# 914
.... бяло месо на промоция и гъби на промоция... Ми как да устоя?
Скрит текст:
бЕлото месо е и сланинката. тя е много диетична. не се плаши  hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия