Информация за МБАЛ Надежда (на д-р Стаменов) - 16

  • 46 539
  • 733
# 135
Микробиологията беше 30лв. До миналия месец, но от 1-ви май има промени в цените и не знам дали няма промяна. За цитонамазка нямам актуална информация.
Знам, че записът на тонове от 20лв. вече е 25лв.
Виж целия пост
# 136
Цитонамазката също беше 30 лв. преди промените. По новите цени и за мен ще е полезно да разбера, тъй като ми предстои.
Виж целия пост
# 137
Ще ви кажа малко по-късно, че след час ми предстои.
Скрит текст:
Раждала съм 2 пъти нормално и пак се потрисам от предстоящия преглед. Joy
Виж целия пост
# 138
Вече е 35лв. Микробиологията.
Виж целия пост
# 139
И цитонамазката също е 35лв. Преглед с уз си е 60лв. За стандратното - преглед, МБ и цито платих 130лв.
Виж целия пост
# 140
А знаете ли цената на доплера каква е? И още да питам ако се наложи да се остане в болницата след раждането с бебето след изтичане на срока по ЗК колко е на ден престоя?
Виж целия пост
# 141
А знаете ли цената на доплера каква е? И още да питам ако се наложи да се остане в болницата след раждането с бебето след изтичане на срока по ЗК колко е на ден престоя?
Казвам цени от декември, доплер беше 40лв.,а престоя в болницата беше 130. Доколкото чета вече има нови цени. Дано се включи някой с прясна и формация.
Виж целия пост
# 142
Прясна информация цената на доплера при Михова е 60лв, а тоновете са 25лв.
Виж целия пост
# 143
Сигурни ли сте, че цената е само за доплер? 2017 беше 10лв. Съвсем друго е ако е доплер и биометрия.
Виж целия пост
# 144
Сигурни ли сте, че цената е само за доплер? 2017 беше 10лв. Съвсем друго е ако е доплер и биометрия.
Точно така. Доплер + биометрия е 60 лв.
Виж целия пост
# 145
Здравейте,

Извинявам се за нахълтването.
Знаете ли дали по някакъв начин стар пациент на болницата може да му се предостави достъп до стари амбулаторни листове/прегледи и епикриза в болницата?
Аз съм пациент от 2015 година.

Благодаря
Виж целия пост
# 146
Кога след планово секцио може да имаме свиждане ? Може ли някоя мама с планово секцио да разкаже как протича като цяло операцията ?
Виж целия пост
# 147
Поема те анестезиологичния екип, поставят ти упойката, като ти следят показателите. Бях в съзнание и не усетих нищо от операцията, което беше супер, защото ме беше страх.
Постоянно говорех с анестезиолога, питаше ме какво усещам.
Показаха ми бебчето.
Събудих се за малко в реанимация, там много се грижиха за нас, бяхме 4 или 6 жени. Анестезиолог и аг направило операцията минаха няколко пъти. Раздвижването беше много добре.
След 2 дни имах само козметично усещане от операцията.
Виж целия пост
# 148
@gerda1 секциото го прави АГ при което си се следил или екип, който е на смяна в определения ден за секцио ?
Виж целия пост
# 149
А определиха датата и който беше на смяна в тоя ден.
Аз лежах доста там и всички екипи са отлични.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия