Препоръчайте ми хотел в Банско ТЕМА 2

  • 76 146
  • 793
# 135
Благодаря ви за насоките! Ще прегледам линковете и ще потърся още информация Simple Smile
Виж целия пост
# 136
Някой ходил ли е в Мурите, как е храната, външния басейн много ли е студен?
Виж целия пост
# 137
Благодаря ви за насоките! Ще прегледам линковете и ще потърся още информация Simple Smile
Това за децата е музей "Национален парк Пирин" от спирката на лифта, свиваш наляво и нагоре, съвсем близо е в дясно. Ще е интересно за децата. А още по-нагоре, като вървите има нещо в самата планина, като парк направено и на нас много ни харесва , пада се в ляво и се вижда, има надпис голям, с хубави алеи, беседки и т.н.
За ездата ето, ако желаеш погледни. На 12км. от Банско и на 6км. от Разлог е. Може да има и други
http://www.perivolasbg.com/%D0%B5%D0%B7%D0%B4%D0%B0-%D0%BA%D0%BE … %D0%B4%D0%B0_5_15
Виж целия пост
# 138
Здравейте! Ние се върнахме от Регнум - мога да кажа, че почивката ни беше перфектна - храна, обслужване, басейни, аква парк, масажи, минералния им плаж - всичко беше топ. Ако някой се интересува от нещо за този хотел да пита Blush
Аз бих искала да знам, каква е температурата на водата в басейните?

В хотела в СПА центъра басейните и джакузито са около 30 градуса, на външния с полуолимпийски размери мисля, че пишеше 29, но спокойно в дъжд си седяхме в него и си беше топло, на аквапарка и двата басейна са топли по 30 - 32 градуса, а в Баня термал единия е 35, другия 33, третия 32, топило 40 градуса, джакузи 39 градуса. Като цяло доста топли, в Банско освен в Лъки другаде такива басейни не съм срещала, а от 10 години ходим по 1-2 пъти годишно.
Виж целия пост
# 139
Какво включва аквапарка в Регнум, само една пързалка ли е?
Виж целия пост
# 140
Здравейте, има в момента оферта в Грабо за хотел Каза Карина. Тъй като искам да резервирам двустаен апартамент, виждам, че има с тераса и без тераса. В хотела ми казаха, че без тераса са на 1 етаж. Може ли някой да каже отзиви за тези апартаменти дали са добри.
Виж целия пост
# 141
Ние резервирахме за Сейнт Джордж. Много гледах, много четох и накрая рискувах, защото няма за кога да гледам. В крайна сметка ми е важно да е чисто, храната да е прилична и толкова. Дано става хотелът.
Виж целия пост
# 142
Какво включва аквапарка в Регнум, само една пързалка ли е?

В сайта на хотела има много снимки

https://www.regnum.bg/en/gallery

В сейнт джордж палас е хубаво. Единствения минус е че се намира в края на града. Много е далече от всичко. Няма и външен басейн.
Виж целия пост
# 143
И аз Сейнт Джордж Резервирах единствено ме притеснява басейна да не е много дълбок и студен, затова се оглеждам за вариант с аквапарк за дъщерята, където пускат външни посетители
Виж целия пост
# 144
И аз Сейнт Джордж Резервирах единствено ме притеснява басейна да не е много дълбок и студен, затова се оглеждам за вариант с аквапарк за дъщерята, където пускат външни посетители


От 1, 40 до към 1, 70 някъде.

Няма детски басейн. Доста топъл е.

В Регнум аквапарка пускат външни
Виж целия пост
# 145
Благодаря за отговора за басейните,
ще ми препоръчате ли какво непременно трябва до видим в/около Банско,
къде да обядваме/с включена вечеря сме/,
нещо интересно за дете на 9, освен Бъндеришка поляна Rolling Eyes
Виж целия пост
# 146
Благодаря за отговора за басейните,
ще ми препоръчате ли какво непременно трябва до видим в/около Банско,
къде да обядваме/с включена вечеря сме/,
нещо интересно за дете на 9, освен Бъндеришка поляна Rolling Eyes
Ние сме ходили на мечките в Белица, екопътеката със стълбичките в Разлог и лифта в Добринище до Безбог и от там към Поповото езеро.
Ако ви се яде рибка на язовира в Банско е много вкусно. Ние обичаме да обядваме и в Добринище в Македонска среща май беше. В Банско сме хапвали в една пицария Виктория.
Аз последно резервирах Сейнт Джордж Палас.
Виж целия пост
# 147
Благодаря за отговора за басейните,
ще ми препоръчате ли какво непременно трябва до видим в/около Банско,
къде да обядваме/с включена вечеря сме/,
нещо интересно за дете на 9, освен Бъндеришка поляна Rolling Eyes

Може да се качите до х.Вихрен и от там лека разходка до езеро Окото, да посетите Байкушевата мура, с.Добърско-има интересна църква.
Виж целия пост
# 148
Новият планински увеселителен парк е интересен. Fun Park Rila до Белица

https://www.blagoevgrad.eu/nov-planinski-uveselitelen-park-radva … i-na-belitsa.html
Виж целия пост
# 149
Както всяко лято от 2016 насам пътят до х.Вихрен е затворен от 8 до 16ч. С кола само до Шилигарника, от там нагоре пеш ..
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия