Всякакви въпроси относно пералнята - тема 5

  • 39 954
  • 735
# 135
Днес в единия техно- в нашия град ми предложиха Самсунг, за който казаха, че е с инверторен мотор, с ремък, не с директно монтирания мотор. Моделът WW70K44305W/LE. Питам ВМ21 дали е така?

Samsung имат и модели под класическата концепция, но за жалост по сайтовете и даже в сайта на производителя не предоставят толкова подробна техническа информация. За да научите детайли относно даден модел намерете имейл адрес за информация в сайта на Samsung и ги попитайте конкретно за детайлите, които Ви интересуват. Там ще Ви дадат най-точна информация, дали дадения модел е с директно монтиран към вала мотор, или е класически с ремък и ремъчна шайба.
Виж целия пост
# 136
Здравейте,нашият нагревател е пристигнал и пералнята е готова Blush Майсторът каза,че целият е бил в котлен камък.Знаете ли,какво мога да ползвам за омекотяване на водата?
Виж целия пост
# 137
Тези таблетки за омекотяване на водата ги има в Лидл:
Казват, че са добри. Лично аз не съм ги ползвала, но се чудя доколко има смисъл от тях, защото примерно: Аз слагам таблетката в същинското пране, водата се омекотява, пералнята след изпиране изхвърля омекотената вода и отново следва твърда вода при изплакването.
Виж целия пост
# 138
Ами все ще има ефект. Нали при плакнене нагревателят не нагрява, така, че би следвало да не се отделя варовик. Може и да греша де.
Виж целия пост
# 139
Благодаря Simple Smile При първа възможност,вземам таблетките.
Виж целия пост
# 140
Ами все ще има ефект. Нали при плакнене нагревателят не нагрява, така, че би следвало да не се отделя варовик. Може и да греша де.
И аз така мисля.
Ползвам таблетките от 5-6 години вече, ама не знам в какво състояние е нагревателя.
Виж целия пост
# 141
Мъжо се прибра с 2 кутии Калгон,бил на промоция Grinning В Събота или Неделя,ще отскочим до Лидъл за таблетките Simple Smile
Виж целия пост
# 142
Момичета, може ли да ми разтълкувате какво означава центрофугана ниска Т. Нали центрофугата е обороти? Предполагам, че ниска Т е около 400 до 600 оборота.
Скрит текст:
Виж целия пост
# 143
Момичета, може ли да ми разтълкувате какво означава центрофугана ниска Т. Нали центрофугата е обороти? Предполагам, че ниска Т е около 400 до 600 оборота.
Скрит текст:
Нещо са объркали. Вижте тук:
https://caramella-online.com/polezno/9-umeesh-li-da-razchitash-z … ite-varhu-etiketi
Виж целия пост
# 144
Момичета, може ли да ми разтълкувате какво означава центрофугана ниска Т. Нали центрофугата е обороти? Предполагам, че ниска Т е около 400 до 600 оборота.
Скрит текст:
Това не са ли знаци са сушилня?
Виж целия пост
# 145
При зададените температури и на мен ми се струва, че това
са знаци за сушилня.
Виж целия пост
# 146
Момичета, може ли да ми разтълкувате какво означава центрофугана ниска Т. Нали центрофугата е обороти? Предполагам, че ниска Т е около 400 до 600 оборота.
Скрит текст:
Това не са ли знаци са сушилня?
Пише центрофуга. Явно масово се преписва грешно.
Допълнение Simple Smile Ако на етикета няма знак за центрофуга, това означава ли, че не трябва да се центрофугира?
Скрит текст:
Виж целия пост
# 147
Zvanche, ето описания кое какво значи. Прането в пералня предполага ползване на центрофуга. Самите инструкции на пералнята дават насока в описанието на програмите кои материи на какви градуси и при какви обороти на центрофугата да се перат.
Знакът за ръчнно пране по принцип предполага да не се центрофугира. Обикновено пералните имат такава програма и тя е с минимални обороти при цетрофугиране. В случая при теб по-скоро производителят е наблегнал, че ти трябва пералня и сушилня мин. 7 кг. Предполагам това е някаква завивка....

Виж целия пост
# 148
Zvanche, това е знак за сушене. На етикета, който си дала, казват може да сушиш при ниска температура. А иначе сушилнята суши дрехите като ги центрофугира, така се казва. Тя не е с толкова високи обороти като пералнята, но пак центрофугира.
А аз да се похваля, вече имам нова пералня. След много умуване взех Самсунг,  с възможност за добавяне на пране, 7 кг, 1400 об. Дано да нямам проблеми
Виж целия пост
# 149
Честито! Със здраве да си я ползваш и безпроблемно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия