Медицински център за асистирана репродукция Варна (МЦАР-ВАРНА)

  • 36 394
  • 723
# 435
И аз нямах проблем при инсеминациите, при сондажа при първи преглед преди инвитро също всичко беше наред, но на пети ден като отидох за трансфера не успяха да върнат ембриона.
Александров пробва два пъти и накрая върнаха ембриона в средата, в която го отглеждат.
Извикаха ме пак на следващия ден.
Затова и трансфера ми беше на шести ден. Имала съм някаква особеност с шийката на матката и ми казаха, че се случвало.
Това ми беше най-стресиращия момент в цялата процедура до сега.
Виж целия пост
# 436
Аз пък нямах сондаж.Казаха ми ,че не е нужно.Не е имало и проблем на трансферите.
Skirova ,за хистероскопията ако те интересува,без упойка е.Ако се намери находка,се отстранява намясто,нищо няма да усетиш,болката е като лека менструална.На екран в ляво си гледаш всичко,после ставаш и тръгваш.
Да знаеш,че е добре да си с нещо като туника.Аз направо на късмет сложих една с дънките,като тръгнах от там,като шурна водата с която са работили,бях като напикана.Добре че бях с дълга блуза.


Бременните на колко дни ги вика доктора,как минават прегледите?
Виж целия пост
# 437
И аз имах проблем с катетъра при сондажа.Оказа се,че цервикалният ми канал е много тесен и крив.Наложи се дилатация.Съчетаха я с лапаро,което при мен и без друго беше наложително.След това имах два трансфера и катетърът влизаше без никакъв проблем.
Бобчита,на 3 седмици ме викаха,а накрая на 2.До 13 г.с ме гледаха с вагинален видеозон,после с коремен.
Виж целия пост
# 438
Какво е това дилатация?
Виж целия пост
# 439
Какво е това дилатация?
Разширяване.Прави се с инструменти,т.нар дилататори от най-малкия към по-големия.
Виж целия пост
# 440
На 3 седмици ходех и аз нс преглед. Иначе и на мен ми е чудно  часовете и пускането. Аз ходих на преглед, имах съмнение че няма да разрешат да се качим с количката нагоре, но ни пуснаха.
Виж целия пост
# 441
Здравейте,
Може ли да разкажете повече за лапарото при д-р Александров, как протича, какви изследвания са необходими преди самата операция, колко време се стои в болница, общо взето всичко което Ви идва на ум и е важно да знам. Никога не ми е правена операция, не съм лежала в болница и ми е малко притеснено от неизвестното, а искам да се подготвя както трябва. За ЦС при д-р Кисьов не ми направиха никакви предварителни изследвания, което ми се стори малко странно.

Благодаря Ви предварително, борбени момичета! Kissing Face  Yellow Heart

P.S. Ани вече не работи ли в центъра, постоянно във форума срещам името на Малена, но не и нейното, а тя ми беше много симпатична?
Виж целия пост
# 442
Момичета наистина има портиер на входа, аз влязох без проблем Simple Smile
Виж целия пост
# 443
Ани работи, там си е☺
Явно все пак има някакви промени.
Виж целия пост
# 444
Здравейте,
Може ли да разкажете повече за лапарото при д-р Александров, как протича, какви изследвания са необходими преди самата операция, колко време се стои в болница, общо взето всичко което Ви идва на ум и е важно да знам. Никога не ми е правена операция, не съм лежала в болница и ми е малко притеснено от неизвестното, а искам да се подготвя както трябва. За ЦС при д-р Кисьов не ми направиха никакви предварителни изследвания, което ми се стори малко странно.

Благодаря Ви предварително, борбени момичета! Kissing Face  Yellow Heart

P.S. Ани вече не работи ли в центъра, постоянно във форума срещам името на Малена, но не и нейното, а тя ми беше много симпатична?
Здравей ,аз минах през лапаро декември 2018, каквото е необходимо ти го правят в деня на приемането в болницата.Престоят е 3 дни (2 нощувки) на трети ден ,ако всичко е наред си тръгваш ,нищо страшно ,моето лапаро беше само на успокоителни дори нямах пълна упойка.В добри ръце си!
Виж целия пост
# 445
https://
Здравейте,
Може ли да разкажете повече за лапарото при д-р Александров, как протича, какви изследвания са необходими преди самата операция, колко време се стои в болница, общо взето всичко което Ви идва на ум и е важно да знам. Никога не ми е правена операция, не съм лежала в болница и ми е малко притеснено от неизвестното, а искам да се подготвя както трябва. За ЦС при д-р Кисьов не ми направиха никакви предварителни изследвания, което ми се стори малко странно.

Благодаря Ви предварително, борбени момичета! Kissing Face  Yellow Heart

P.S. Ани вече не работи ли в центъра, постоянно във форума срещам името на Малена, но не и нейното, а тя ми беше много симпатична?
Аз имам цифром и словом три лапароскопии при него за една година.Първата беше диагностична с пълна упойка,премахна сраствания и на втория месец бях бременна но извънматочно.Дойде втората за махане на тръбата,след няколко месец нова извънматочна и пак лапаро за махане на тръбата.
В болницата си три дни,ако е спешен случай те оперира в деня на приемане,ако не на следващия,обикновено след 15.30 прави операции,аз съм била само с пълна упойка и спах в реанимация една вечер.
Като цяло е бързо възстановяването,на седмия ден ти махат конците и си пушка.Изследванията ти ги правят като те приемат .
Той ТВЛ ли ти каза или през корема?
Виж целия пост
# 446
dobreva.m ,Bobchita ме подсети Blush моето беше ТВЛ.
Виж целия пост
# 447
Моето лапаро беше класическо,с дупчици през коремната стена.Само една вечер лежах в болница.Първия ден ме приеха за изследвания,но после си се прибрах вкъщи.Следобяд изпих един сироп Екс Преп за пречистване на червата.На следващия ден отидох гладна и жадна,готова за операция.Около 15ч ме оперираха и в 18:30 вече бях на крак.Боляха ме малко костите от газа,с който раздуват корема.Дискомфорт имах само в пъпа,където дупчицата беше по-голяма.На следващия ден след лапарото,се прибрах вкъщи и се чувствах все едно нищо не ми е правено,вършех си домашните задължения без проблем.Док ми даде и диск със запис,по който ми обясняваше какво точно са направили.Лапарото е една много лека интервенция и възстановяването е много бързо.Желая ти успех.
Виж целия пост
# 448
О ,сега се сетих,очистителното ти го дават в отделението,вече не пускат да си ходиш.Последния път толкова настоявах,че управителя на болницата дойде и ми обясни защо не може да си тръгна.
Виж целия пост
# 449
Благодаря Ви момичета, прекрасни сте, успокоих се малко след Вашите отговори. 🤗💐
И моята ще е класическа лапароскопия.
Правят ли проби за алергии, че никога до сега не са ми слагали упойка, дори и при зъболекар.
И защо вече не пускат от отделението, какво Ви обясниха?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия