Съпруги на военнослужещи - 27

  • 58 751
  • 730
# 120
Олеле, какво кафе.. това е нереално значии, как може така да ме дразните с това морее.. Joy
И ако искате да знаете и аз съм на коктейли... нош па, бусколизин и папаверин- сервират ми ги в банки венозно и на едно таковааа мястооо... думи нямам Joy
Хайде няма да ви ги показвам тези коктейли, че на никой не му пожелавам да се черпи с тях.. Joy
Всичко е точно, само че без кекс.. хаха, поне бебка ми е добре и яко си раздава ритници Hug
Хайдее изчезвамм! Пожелавам ви хубав ден! Hug
Виж целия пост
# 121
Фло, поздравления! Не съм се и съмнявала в способностите ти, да поднесеш информацията интересно и завладяващо Simple Smile
Плантацията е само една, не е моя - на родителите ми е Simple Smile И не е в Розовата долина, а в родния ми край. Две години вече помагаме и ние, защото при тази изкупна цена на цвета няма никакъв смисъл, да се викат работници... То смисъл има де, ама ще са на минус Simple Smile
Димитрова, вярвам, че времето ще е с вас! Ако ли пък не е - за децата няма нищо по-забавно, от това да се понамокрят Simple Smile Вярвай ми - ще го запомнят този рожден ден Simple Smile Просто предупреди родителите, да им сложат резервни дрешки (и бельо) и обувки и ги остави, да поскачат в локвите Simple Smile Може да им вземеш и допълнително водни бомби и пушки Simple Smile
Аз моите редовно ги оставям, да джапат по локвите Simple Smile Даже миналата седмица при родителите ми като бяхме, го свалих пред блока. Един съсед доста се чудеше, но като ме позна, ми каза, че нямало на кой друг да са тези деца Smile
МИС Ю, пази леглото! Морето все ще си е там Simple Smile
Виж целия пост
# 122
Дунди партито ще е в Неделя на обяд
Мъниче сигурна съм че ако ги оставя да шляпат под дъжда дъъълго ще го помнят
Мис Ю щом се налага ще се черпиш с такива коктейли и ще пазиш леглото, дръж се не остана.А морето ще ти е по- сладко другото лято с бебка. Целувки
Виж целия пост
# 123
Добро утро, хубав ден от мен
Виж целия пост
# 124
Привет, момичета! Hug
Къде сте? newsm78
ДИМИТРОВА има извинение - стяга купон за голямата щерка. ura
МИС Ю и тя е с извинителна бележка. preggo
МЪНИЧЕТО сигурно бере рози. flower flower flower
ЛУННО ЦВЕТЕ сигурно си има грижи с училищните деца. smile3523
ДУНДИ, оправиха ли ти колата? newsm01
РАДИНКА, как сте? Каката слуша ли? preggo
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, къде си? Липсваш ми Heart Eyes
СЕТИ БЕТИ, при вас как е? smile3540
Аз вчера и днес се приготвях за гости. Утре е годишнина от смъртта на мама и понеже няма да ходим на гробища, събрах челядта у нас. Дойде синът с децата, племеникът, булката и бебето, щерката от снощи е в България и ние с гаджето. Спомнихме си весели случки в нашата майка и баба-физически много фина и крехка, но психически много силна, с голям дух.
Бях приготвила много неща, но заради бременелките ни няма да изреждам. Накрая всичко, което остана разпределих по кутии и буркани и ги изпратих с хранителни торбички. Simple Smile
Привечер синът и гаджето заминаха за село и сега аз пей сърце. Всичко е измито, сега ще разтоваря миялната, ще подредя чиниите и чашите и не мисля да се занимавам с наука. И утре е ден. Остана една единствена курсова работа и край!Наполовина е готова и сигурно утре ще я завърша.
Колко хубави книги ме чакат да ги прочета, но няма да е сега.
Хайде, лека нощ и до утре-среща на кафе Wink  
Виж целия пост
# 125
Добро утро, момичета!
Имам да проверявам още малко изходни нива и след това трябва да се погрижа и за семейството си. Миналата седмица психоложката в училище ме пита колко деца имам, а аз, недоразбрала, питам моите лични деца или в класа ми? И така накрая се уточнихме. Grinning
Днес ще посетя един базар на изкуствата,  харесала съм си обици...
Трябва да си купувам фурна  и котлон за вграждане, но не мога да си харесам. Ако имате желание, споделете какви ползвате.
Хубав слънчев ден!
Виж целия пост
# 126
Добро утро, слънчеви момичета!

Много е приятно да разбереш, че някой мисли за теб - прегръдки!
Моите утрини тази седмица бяха като на снимката - морски, с кафе в картонена чашка. Прекарахме с приятелка невероятна седмица в Крит - пътуване, история, плажове, ресторанти и т.н. Страхотно е там, пожелавам ви да отидете някой ден.
Няма да ви изброявам поименно, само ще ви кажа, че сте страхотни! Усмихвайте се!
Виж целия пост
# 127
Фло, с розобера приключихме... Най-сетне Simple Smile
Сега ме чака целият апартамент за основно чистене и сглобяване на един огромен гардероб (най-накрая си изяснихме какво точно искаме, че го плануваме повече от година вече) Simple Smile
И прозорци имам за миене, та седмицата съм си я уплътлила подобаващо.
Виж целия пост
# 128
На колата едно оправиха, май нещо друго са повредили. Но при тези вече няма да я карам. ПиснА ми от тях.
Аз вчера бях на черешобер за бърза консумация. Много плод, много нещо. Но у нас компоти не се ядат, сладко имаме от миналата година, и те не се яде, нали сме на диета. То аз черешите само ги опитах де.
ММ помогна на един колега за ремонта на покрив. Сега се върна с цвят на добре сготвен омар. Мазал е със спирт, с дефламол. Не знам как утре ще облече ризата,  за да отиде на работа. Продължаваме с мазане. Добавям и тоалетно мляко, за да омекоти кожата. Но покривът е оправен, сега се чака дъжд, за да видим как са се справили майсторите.    
Мъниче, какви прозорци? То ще вали. Я си почини малко.
Димитрова, мина ли партито?
На дафинов лист завидях благородно. Крит е чудесна дестинация. В списъка ми, но не се знае кога ще го започна този списък, че финансирам основно пътуванията на дзвера.
МисЮ, вкъщи ли си вече?
Лунно цвете, не остана, ей сега идва НВО-то и после ваканция. Сигурно всички вече сте изморени, а това изместване на изпитите през юни е безумие. В Пловдив например става много топло. 
Виж целия пост
# 129
Здравейте момичета, партито мина, времето беше с нас и въпреки прогнозите за дъжд цял ден грее слънце

Ето малко емоция от партито
Виж целия пост
# 130
Добро утро, прекрасни!
ДИМИТРОВА, да ви е здрава и успешна красавицата. Виждам, че настроението е било супер, а и времето е било с вас. Заредили сте батериите поне за няколко дни newsm44
ЛУННО ЦВЕТЕ, стана ми смешно, докато се разберете за кои деца са те питали. Една от бабите разказваше, че веднаж станал такъв разговор. Тя е детска учителка. Та тя се оплакала, че един от бащите закъснял да вземе едно от децата, а някаква жена плахо я попитала: " Извинявай ти колко деца имаш и от колко мъже?" hahaha Joy Звучи почти като виц, но е истина. Не съм спец по вградените фурни и котлони. Моите са разградени Wink
ДУНДИ, така е. Едно оправят, друго развалят, нали и те имат деца за хранене #2gunfire
МЪНИЧЕ, остави прозорците за по-добри времена. У нас като започне да не се вижда блокът отсреща, викаме фирма и ги сменяваме Mr. Green
ДАФИНОВО ЛИСТЕНЦЕ, радвам се за теб, че добре сте си изкарали. Hug Поздрави на твоето добро момче!
Бременелки, как сте и къде сте? Heart Eyes Heart Eyes
Хайде до после. Hug
Виж целия пост
# 131
Добро утро
Фло, благодаря. Партито наистина беше весело, но следобяд и днес голямо чистене пада.
Сега ще ходим да купуваме и последния подарък- кънки или ролери което си хареса. И така сутрин докато мама прави сутрешния джогинг Джули ще кара кънки
Хубав ден на всички
Виж целия пост
# 132
Добър деннн,

Димитрова, да е здрава и много послушна вече порасналата сладуранка!
Дунди, прати една торба череши, аз нищо не връщам Joy миналата седмица имах 4 дена в които бях изяла единствено 2 препечени филийки.. гадно е нещо да те боли.. не си е работа...

Ето ме мен, всичко е под контрол, вече съм у нас (от събота).. кога правя нещо, кога си лежа, май повече си лежа, не че не се чувствам ок, просто май бързо се уморявам и измежду всичко си полягвам за почивка... от миналата седмица болежките са преминати, тръгналия да излиза камък, който ми беше запушил бъбрека, вече е в историята, нали имам опит, изкарала съм я гадината, ама какви болки бяха... скоро не бях минавала през тях.. Confused
След 8 дни излизам вече в 45дневния болничен и всичко вече е доста наближило и още по-реално.. да се надяваме, че госпожицата няма да бърза и ще остане мирна поне още месец..
Оле, какво дълго стана... млъквам, че се олях.. успешна седмица на всички! Heart
Имам вече някоя и друга покупка.. и продължаваме..

Виж целия пост
# 133
Мис Ю, 🤗. Почивай си повече. Още малко и ще гушкаш малкото човече.
Димотрова, да ти е жива издрава принцесата. Всички на снимката са много щастливи. Аз една година направих парти в апартамента и повече не повторих. Grinning На рождените дни и на двамата са през късна есен. Сега вече е по-лесно. Всеки си празнува, без да ме ангажира.
Моите седмокласници съвсем се умориха. Дунди, форумните майки на седмокласници правят молебени за дъжд и тук времето не е толкова топло. Stuck Out Tongue Winking Eye Днес пак валя. Трябва да издържим до понеделник.
Виж целия пост
# 134
Благодаря ви, момичета
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия