Съпруги на военнослужещи - 27

  • 58 768
  • 730
# 135
Днес денят започна гадно, но пък после ... спечелих някаква награда от една игра на банка ДСК, а от форума - смартфон Нокия. Йееееее.
Мъниче, и аз съм от връзкарите.
Виж целия пост
# 136
Дунди, честито. Kойто играе, печели, нали?
Виж целия пост
# 137
Здравей те писах в старата тема не видях че има нова,дай те отзиви за хотел Фрегата.Всяка година ходим на Маяк решихме да сменим обстановка.
Виж целия пост
# 138
Добро утро
Дунди честитооо
Viki000 аз не съм ходила, но колега на ММ ходиха една година  и не бяха очаровани, казаха че не може да се сравни с Маяк
Виж целия пост
# 139
Добро утроо,

Днес май рано станах, не  знам защо Joy слагам кафенцето тук и ви пожелавам хубав ден!
Дунди, честитоо, със здраве да си ги ползваш!
Viki000, за съжаление и аз не съм била на този хотел, не мога да дам отзиви... Blush

Виж целия пост
# 140
Добро утро
Виж целия пост
# 141
ДИМИТРОВА, добро утро Simple Smile
Който пише до първи петли, после до обяд ще спи. Станах преди малко, Няма го гаджето, няма ни чай, ни кафе. Няма глезотийки.
Остана само финалната страница на последната курсова, ама вече толкова много ми омръзна, че чак започнаха да ми идват в главата лоши мисли-да мия прозорците. Много бързо ги прогоних! Ние у наше село като вече не се вижда през джамовете, викаме фирма да ги смени с чисти и те така, до следващия път Mr. Green
Гушкам ви,:hug:отивам все пак да си направя едно кафе.
ДУНДИииии, честити ти награди! Simple Smile
Виж целия пост
# 142
Фло, и аз като теб чета почти до първи петли, после малко сън като заведа Вики на градина бърза тренировка и пак цял ден над лекциите, но остана още малко и после да се надяваме заслужена почивкааа
Виж целия пост
# 143
Добро утро
Виж целия пост
# 144
Привет!
Преди малко се прибрах от поредния изпит. Днес изтрепах рибата - имам 6+. Такава оценка до сега не съм получавала!  newsm44
Виж целия пост
# 145
Е, Фло, разкажи повече. Как се поставя такава оценка Rolling Eyes Wink
Виж целия пост
# 146
Е Фло, ти си нашата гордост
Аз днес освен учене реших и малко полезна работа да свърша и затворих 20 буркана компот от кайсии, с помощ от снощната буря, която ми помогна с брането,:grinning:, сега остава следобяд само да ги сваря
Виж целия пост
# 147
СЕТИ БЕТИ, изобщо не съм очаквала такава оценка. Дисциплината е Управление на личния и професионален живот - интересно беше, а преподавателката хем строга и взискателна, хем сладурана. Всеки сам си измисля задачата за курсовата работа. Някои писаха за справянето с агресията, други - за справянето с гнева. Аз първоначално мислех да пиша за справянето със страха от змии, паяци и насекоми. Изведнаж ме осени "гениалната" мисъл да пиша за справянето с детския стрес и страх от посещението при зъболекар. Та нали 43 години това правя. Получи се нещо наистина много добро. Без да търся материали в И-нет. Преподавателката гледаше като омагьосана. Каза, че нищо повече не може да добави. Споделила е моята идея с преподавателка от Австралия, която се ударила по челото и казала, че до този момент на никой не му е дошло на ум да направи такъв тренинг ( така се казва заданието - тренинг). Та сега моята идея ще се реализира и в Австралия Mr. Green
Е, това беше.
Бабите от КГБ казаха да завършвам по-скоро, докато не са вдигнали летвата и да ни оценяват вече по десетобална система Joy
Виж целия пост
# 148
Браво, Фло, супер си! Heart
Димитрова, днес и майка ми слага компот от кайсии, ама аз така и не помогнах, цял след обяд спах на хладинката тук, в Пловдив не се търпи... тук е супер... дойдох си за два-три дни и после се застоявам вече в Пловдив.. Blush
Радинка, как си?
Сети, как е сладурчето ти, слушка ли?
Виж целия пост
# 149
Добро утро
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия