Така вдигаш летвата, че не знам колегите ти как се справят след теб 
Изглежда страхотно!
Аз не веднъж казах, но пак - впечатлена съм от телефона. Определено Nokia се завърна с гръм и трясък на пазара 

Климатика работеше денонощно на 16 градуса и благоверния обикаляше из къщи с елек и вълнени чорапи, а аз - по бельо 






само не разбрах фуражка полага ли ти се към униформата?
А ти миличка, предизвикателно се разхождаш по бельо, а?





И без това цял ден нищо не може да се прави - поне да разнообразим с една малка екскурзийка 
Имах планове, да го посетим и ние рок феста, но ще е някоя друга година.




Дъщеря ми също смята, че във всеки зъболекар има заложено нещо садистично. Така ли е или не е така
. След като има вече две мнения по въпроса, хипотезата се потвърждава. Така ще да е.
А съм провела инструктажи неколкократно. Но повечето ученици сериозно се готвиха за изпитите. Препоръчани теми