
Благодаря на всички ви за споделеното!

Себи
о, той Кадир още на Джансъз каза за какво са го направили, ще и прости разбира се! Само да успее да си я вземе 
Айре
супер!Отново са в петицата и двете ни двойки, даже ДжемКерите водят
Благодаря!
Значи чакаме фраг ... дано не ни метнат отново на черешата 
Терзи
Жива и здрава да си! 
Мери
Така е, там нещата са страшни! И има такива психопати, нищо не си е измислил сценариста, жестоко е в подземния свят
А, не знам дали наистина за това са му лепнали този лист на Джанго на челото, ама това ми дойде на ум, като го видях,по-скоро са се бъзикали актьорите

Коте
благодаря, джанъм за превода на озета!
Вай беее ... да видим какво ще се случи
Все ми се струва, че никой няма да умре в този епизод , но знам ли ги 
Светле
благодаря за хубавия коментар!
Много се радвам, че дори и при тази жестокост в сериала ни си с нас! 
не, не сме някаква специална градина, макар, че ни водят за топ градината в Младост
/ поне според родителите / Просто директорката ни си е на място и прави всичко за децата, а нас не ни е страх да поемаме отговорност
Защото не е много лесно, изморително е да ги следиш всяка секунда, а и си откарваме по цял ден на работа, но пък е страхотно за децата! Хем научават много нови неща, не по картинки, хем е разнообразие за тях
Днес сутринта ме питаха кога ще ходим отново Диве
и аз я отразих мислено градинката ти, да знаеш
Много хубава! Но, нали се печем на бавен огън, забравих да я отразя писмено 
Синан
благодаря! 
Божеее ... тия нямат милост към нас
Дано всичко се размине
Не ми е ясно кой и кога ранява Джемре
А Зейно му скъса сърцето на Кадир
Този Джансъз заслужава да го разпарчетоса синът му
Е, малко остана, утре ще разберем
....да се заредим от сега с валериани, валидоли 

















Имах желание да си просна прането, но наистина нямам никакво време
Снощи до 12ч правихме надписа "Честито завършване" и т.н. Остана ни арката от балони и разни други довършителни.
искам вече да си сложа розовите очила и малко любооооов 








