Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 85

  • 45 010
  • 742
# 90
Привет, дружки!  Hug
Благодаря на всички ви за споделеното!  bouquet
Себи  Heart Eyes о, той Кадир още на Джансъз каза за какво са го направили, ще и прости разбира се! Само да успее да си я вземе  Praynig
Айре  Heart Eyes супер!Отново са в петицата и двете ни двойки, даже ДжемКерите водят Heart Eyes  Благодаря!  bouquet Значи чакаме фраг ... дано не ни метнат отново на черешата  ooooh!
Терзи  Hug bouquet Жива и здрава да си!  Hug
Мери  Hug Така е, там нещата са страшни! И има такива психопати, нищо не си е измислил сценариста, жестоко е в подземния свят ooooh! А, не знам дали наистина за това са му лепнали този лист на Джанго на челото, ама това ми дойде на ум, като го видях,по-скоро са се бъзикали актьорите  Joy Joy Joy
Коте  Hug благодаря, джанъм за превода на озета!  bouquet Вай беее ... да видим какво ще се случи  Thinking Все ми се струва, че никой няма да умре в този епизод , но знам ли ги newsm78
Светле  Hug благодаря за хубавия коментар!  bouquet Много се радвам, че дори и при тази жестокост в сериала ни си с нас!  Peace
 Joy Joy Joy не, не сме някаква специална градина, макар, че ни водят за топ градината в Младост  hahaha / поне според родителите / Просто директорката ни си е на място и прави всичко за децата, а нас не ни е страх да поемаме отговорност  Wink Защото не е много лесно, изморително е да ги следиш всяка секунда, а и си откарваме по цял ден на работа, но пък е страхотно за децата! Хем научават много нови неща, не по картинки, хем е разнообразие за тях  Peace Днес сутринта ме питаха кога ще ходим отново  Laughing
Диве  Hug и аз я отразих мислено градинката ти, да знаеш  Peace Много хубава! Но, нали се печем на бавен огън, забравих да я отразя писмено Wink
Синан  Hug благодаря!  bouquet
Божеее ... тия нямат милост към нас  #Crazy Дано всичко се размине  Praynig Praynig Praynig Не ми е ясно кой и кога ранява Джемре  newsm78 А Зейно му скъса сърцето на Кадир  Cry Този Джансъз заслужава да го разпарчетоса синът му  #Cussing out #2gunfire Е, малко остана, утре ще разберем  Peace
Виж целия пост
# 91
Сблъсък 22. Епизод 2. Трейлър - Бг Субтитри

Виж целия пост
# 92
Синан, Благодаря...точен както винаги!! bouquet
каква серия ни чакааааа Crazy....да се заредим от сега с валериани, валидоли Whistling

Светле, прочетох ти хубавите коментари! bouquet
Мда...много му е тежка ролята на Къванч, но той си се хвърла на такива. Не го виждам в ромком примерно, надявам се следващия му сериал да е по-различен жанрово.
за рейтинга-знаеш, от него зависи колко ще е на екран.
Двете ни двойки в Сблъсък са много сладки, когато играят такива романтични и шеговити сцени....но за съжаление са много малко.
Цитат
че може Али бей да ги измисля жестокостите, ама и режисьорът не е "невинен", от него зависи как ще се изиграят сцените, на какво ще се акцентира и какво да се внуши на зрителя.
няма спор Peace а и Улуч е майстор Mr. Green

Фенче Heart Eyes Peace
Виж целия пост
# 93
Привет, момичета!  bouquet Днешният ми работен ден продължи едва 10 часа.  Peace По живо, по здраво и...по дъждовно изпратихме абитуриентите от випуск 2019. Ред е на матурата и на НВО-то в седми клас. Благодаря на всички за коментарите!  Hug Диве, на теб специално за пост 62! Все още не съм изгледала серията, нямах време и все още нямам. Многозначителни трейлъри.., но каквото има да става, ще става. Само не разбрах как толкова драстично се промени Джансъз. Първо уби Асие пред сина си, незнайно защо. Thinking Спаси Кадир от бащата на Джемре, сега иска да го убие. Спаси Зейнеп от бомбата (е, мислеше, че е за Кадир), сега иска да я убие, какво цели? Не разбирам, обяснете ми преди да намеря време за серията, защото съвсем се обърках и не зная какво да очаквам. Докато се освободя, ще дойде другата и съвсем ще се омотая.





Какво става с тези двамата?..





Виж целия пост
# 94


 Синан bouquet Hug

Май идва серия ,която ще ни покаже за пореден път какъв актьор ......неповтори,,уникакен...с т р а х о т е н  е Каванч!!!
Сцената в която времето изтича и се страхува ,че ще изгуби по автентичен начин  и Аслъ и Зейно от взривовете на Мъртвия ще го подлуди и ще изиграе една от най- силните си роли спасявайки голямата си любов.

  След тази роля Киво трябва да се отдаде на любов и почивка с Башак.Много е търпеливо това момиче и е прав Киво като казва .че тя е тази която го подкрепя във всичко и винаги!!

    Ще зарежа една много важна вечер за мен и ще гледам макар и накъсано серията утре.
Виж целия пост
# 95




Къванч е щастлив, да му е честита купата на любимия отбор!!! Party

още една номинация

подробностите...утре Peace


Кате, Себи...и вас ще ви отразя утре Blush
 smile3524

Виж целия пост
# 96
  Дружки, благодаря ви за споделеното!!!
 Докато пиша, сте донесли и добри новини!!!
 Но започнах с това >
 Е, а честито нов фраг.
 Синан, благодаря за превода!!!
 Нали обещах да не мрънкам.
 Светле, лайкнала съм ти поста за предишната серия. Отличничка си!
 Запомних, че не обичаш да ни четеш, преди да си изгледала.
 Чак пък толкова глупости не сме написали, де.
 Пък и се стараем да не издаваме, но на много шок и стрес не устискваме.
 Кате, не се разбира, какво се цели и не са ни обяснили още.
 За новата серия най ме влуди това от картинката, за която питаш -
 "Не бъди милосърден, хайде убий." Една дружка, каза, че е за съд такъв призив.
 На мерника са ми Али бей и Байрктаров.
 Как докараха Кадир Адалъ и до това >>>





Виж целия пост
# 97
Добро утро, прекрасни Hug

3 епизода остават, но ще ни изкарат душичките по най- тънкия начин, докато не покажат надписа КРАЙ Blush
Аз нямам нищо против! Нека! Друго си е да гледаш с трепет, който те карат да изпитваш с играта си актьорите.
Искам да накажат Плешомир много жестоко!
За Джанго да не говорим Imp
А Вели си го представям в лудница, но като гледам как ги събраха с Кадир, може и да му се размине наказанието накрая.

Хубав ден ви желая и приятно гледане на тези, които няма да изпуснат на живо епизода довечера Heart Eyes
Виж целия пост
# 98
Добро утро Hug
Вай бе изпреварила съм Фенка с кафето

Хади буйрум


Дива Hug градинката ти е разкошна Heart Eyes

Фенче много са сладки малките хлебчета Heart Eyes. Не се и съмнявам, че много им е харесало!

Себи Hug Айре Hug засрамихте ме
Кате Hug сипи си едно вино и засядай пред компа

Синан Hug благодаря за фрага и превода. Отново на хоризонта мега натоварен епизод. Горкия Кадир Cry след толкова болка, която преживя е понесе отново загубата на майка си, но този път завинаги....сега пак го връщат в изходна позиция ........ да умира от страх, че отново ще гръмнат любимата му жена . Начииии Али бей хич нема да се разберем така . До нищото ни докара наште хора. Джемре шъ я гърмят на косъм от смъртта , Кадир отново е в джаза от стрес Керем ще се побърка от страх, че може да загуби Джемре , а Зейно е в шок и ужас, завързана за стол-бомба . Значииии да се взимаш в ръце и оставащите две серии да не ми разваляш рахата, тъкмо те защитих като адвокат на добра воля и ти взе че ме изложи, ааа йок артък

Кикс Hug за Джанго и Плешомир искам бавна и жестока смърт . Белма да я оставят на улицата без пукната пара, че да се научи как   се работи . А Вели .....според мен той ще даде фира в името на спасяването на Зейно! И така ще изкупи вината си за всичко което й причини! Ама ....да видим довечера какво са ни подготвили!
Виж целия пост
# 99
Добро утро!  Hug Hug Hug

Най-сетне е четвъртък!  Peace
Синан  Hug много благодаря за превода!  bouquet
Себи  Heart Eyes  smile3521
Кате  Hug аз вече писах какво мисля по въпросите, които си задаваш... Според мен, Джансъз се промени в отношението си към Кадир след като разбра, че той никога, никога няма да прости и да го приеме за свой баща. За това се озлоби и към него и към Асийе най-вече! Нея обвинява, че синът му никога няма да му каже татко,заради нея никога няма да може да прегърне детето си. И реши да изпита сина си до къде може да стигне в омразата си към него, предизвиква го да го убие, като не подбира средствата, маниак абсолютен! Аз поне така разбирам действията му, пък да видим дали добре съм го разбрала.
Диве  Hug мисля, че Джансъз иска да види в Кадир поне нещо от себе си, той приема неговото милосърдие за слабост, за това го предизвиква по всякакъв начин.Остава да видим дали ще успее  Thinking
Айре  Heart Eyes благодаря!  bouquet Да, Киво е бил щастлив снощи! Peace Благодаря за новините!  Heart Eyes Да те отменя  Laughing
Цитат
Kъванч е номиниран в категорията "Най-добър актьор" за ролята си във филма "Хайде, сине!" на филмовия фестивал в Измир, който ще се проведе от 24 до 29 юни 2019 г.
Филмът "Хайде, сине!" е номиниран за най-добър филм!
Ето тук можете да гласувате за Къванч и за филма  Peace
http://www.izmirfilmfest.org/anasayfa/oylama

До името на Kъванч поставете чавка в първата колона.
Но, за да се зачете гласът ви, трябва да поставите още една чавка на един от кандидатите във втората колона и още една на някой в ​​третата колона.
Само тогава вашият глас ще бъде приет и одобрен
Същият е принципа при гласуването за филма.
Тези номинации с гласуване от фенове не ме кефи ... Друго е, когато ги оценява жури, което действително си разбира от работата и не е пристрастно, но така са решили  Wink

Не ми стана ясно защо са сложили снимка на Джесур, а не на Али , ама карай  Laughing

Нямам търпение да стане 21. 00 ч  Laughing
Хубав ден!  Hug
Кикс  Hug  newsm10 smile3521
Коте  Hug вярно ме изпревари днес  Party Благодаря за кафенцето, твоето е по- хубаво от моето, все така да ме изпреварваш!  bouquet Мдаа ... Али бей не ни оставя спокойно да си гледаме, а все на педал и без да дишаме, но и на мен това ми харесва!  Peace Само да не ми затрие някой от четворката, тогава вече ще му се разсърдя сериозно!  #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 100
Здравейте момиченца - кокиченца!  Hug Hug Hug

Кви ги вършите? По повод коментарите ви за Плешо Бретонката - май като се замисля от него повече ми настръхва козинката от колкото от чичо Пешо. Ама ако трябва да съм честна направо ми се гади от Демир и налудничавия му поглед.  Sick Имах желание да си просна прането, но наистина нямам никакво време  newsm45 Снощи до 12ч правихме надписа "Честито завършване" и т.н. Остана ни  арката от балони и разни други довършителни.

Светле, работя в хотел и традиционно бала на 24ти май на всички училища е при нас. Та 404 абитуриента ще се веселят. За това казвам, че ще е каубойска среща. Ама много деца, много нещо.
Нямам снимка на цветята в момента, ама утре вечер ще сглобяваме всичко направено в ресторанта и тогава ще снимам. Само ще трябва някой да ми припомни как се качваха снимки.  Rolling Eyes Самите цветя са елементарни обаче е адски пипкаво.  smile3511

И пак инфарктен фраг  Crossing Arms искам вече да си сложа розовите очила и малко любооооов  Crossing Arms
Виж целия пост
# 101
Привет дружки! Hug
Мерси за кафенцата! много обичам да сте така активни Simple Smile
Кики Hug Peace
Коте Hug,винаги се кефя на твоите спешъл постове с много емотикони Joy Joy Joy
Не ми се мисли, какво ще им се случи в СМ - на екипа на Сблъсък...ако някои от нашите хора умре #2gunfire
Фиф Hug
айде ще ти простим тоя път за липсата на пране, ама да не се повтаря Naughty Joy Joy
ще ти обясня за снимките, ама трябва да си ги имаш на компа Peace
Цитат
искам вече да си сложа розовите очила и малко любооооов  Crossing Arms
хмм....аз май загубих надежда по тоя параграф...освен да е в последната серия Praynig

Фенче Heart Eyes
обяснила си как се гласува bouquet/по-късно ще сложа и нагледно обяснение/
и на мен не ми харесва да се дават награди, чрез гласуване в интернет Whistling

Кате Hugами и ние се чудим какво става в болния мозък на Джанго Close

от мен...едно ново колажче


..........
Фенче Heart Eyes
ще дават Перла в Боливия Peace




Виж целия пост
# 102
Фиф  Hug и аз като теб искам поне в последната серия да видим, че любовта побеждава всичко и няма да се откажа от мечтите си до края  Laughing




Айре  Heart Eyes супер! Ще се насладят на Мемо и в Боливия  Peace
Страхотен колаж, браво!  bouquet


До довечера!  Hug
Виж целия пост
# 103
Светле, работя в хотел и традиционно бала на 24ти май на всички училища е при нас. Та 404 абитуриента ще се веселят. За това казвам, че ще е каубойска среща. Ама много деца, много нещо.
Нямам снимка на цветята в момента, ама утре вечер ще сглобяваме всичко направено в ресторанта и тогава ще снимам. Само ще трябва някой да ми припомни как се качваха снимки.  Rolling Eyes Самите цветя са елементарни обаче е адски пипкаво.  smile3511

Ауууу Фифилотке Hug направо ти съчувствам  spoko spoko spoko

Коте Hug,винаги се кефя на твоите спешъл постове с много емотикони Joy Joy Joy

Айре  Hug рядко ми се случва да имам време на работа, че вкъщи нямам време дори да го пусна компа, камо ли да пиша  Whistling Wink
Виж целия пост
# 104
Юхууу, пак сме на първо място! newsm10



Коте Hug е щеше да е добре, ако имаше повече време на работа Wink ама.... Whistling
Фенче Heart Eyes дано!!



хаштаг-#24saat-24 часа
ще има и откъс
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия