Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 85

  • 45 007
  • 742
# 45
Струва ми се че джанго ще гушне китката, видях насочен пистолет към него, дано да е той, не вярвам злото да победи доброто .
Виж целия пост
# 46
Синан  Hug благодаря!  bouquet
Уауууу, какъв фраг ... Направо ни разбиха  #Crazy
Кикс  Hug браво, джанъм страхотен коментар, благодаря!  bouquet
Мери  Hug баш така си е, този е малкия Джансъз  Sick Дали пък няма да ни похарчат Джемренце  newsm78 ooooh! Не, мисля, че Джансъз ги накара да се стрелят взаимно Вели и Кадир, и предполагам, че Вели няма да стреля по Кадир заради Зейно  newsm78 счу ми се само един изстрел  Rolling Eyes
Айре  Heart Eyes да, положението е майка плаче  ooooh! ... да видим какво ще стане  Thinking Кога е четвъртъъъък!  smile3514
Диве  Hug не зная украински, ама горе долу е нещо такова  Wink
Цитат
Внимание
котарак хулиган
лоша котка
професионално се намъква в двора
..... ?
мишки не лови, граби хладилника
обижда кучета и съседи
Сами  Hug дано, ама надали  ooooh!
Виж целия пост
# 47
От оф.страницы “carpisma»
Спокойно,не навреди Зейнеп! - в четверг в 20.00час.
Виж целия пост
# 48
Ще ми хареса ако двамата както са насочили пистолетите си един към друг застрелят едновременно Джансъз.
А най-ми се иска Зейнеп да го занули. Бавно.










Виж целия пост
# 49
Ще ми хареса ако двамата както са насочили пистолетите си един към друг застрелят едновременно Джансъз.











И аз на това се надявам, ама ония неговите наемници пък ще убият Зейно  Thinking Аз се надявам на Хайдар аби  Praynig
Виж целия пост
# 50
Добър вечер!

Абееее какъв е тоя фраг?  #Cussing out #Cussing out #Shocked #ShockedИзпадна ми малкото мозък дето го имам. За протокола - серията съм я изгледала и утре ще си просна прането (надявам се). Ше помрънкям в спойлер...
Скрит текст:
На моя много близка приятелка лапето е абитуриент и партито е в събота. Тя е сама и иска да бъде най-доброто за гарджето и по тоя повод цялата бригада имаме яка офанзива по украсата. Цяла вечер правим цветя от салфетки, утре имаме да режем и сглобяваме надпис. Отделно в работата си имам много работа  Rolling Eyes та се надявам да приключиме по на време, за да споделя каквото имам за 21 епизод.

На Али бей - мамицата му!  #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Виж целия пост
# 51
Фенче Heart Eyes, ммм много хубави Simple Smile
ако убият Джансъз в следв. серия, малко ме съмнява да изкарат още 2 серии без него Thinking
там войната ще е до последната минута, според мен.... Whistling

Фиф Hugда....  Angry cry

нещо позитивно, за лека вечер Hug



Виж целия пост
# 52
Ще ми хареса ако двамата както са насочили пистолетите си един към друг застрелят едновременно Джансъз.
А най-ми се иска Зейнеп да го занули. Бавно.

Златни ти бутони на компа! И мен нещо такова ми мина през ума ,ама кой знае къде ще прати Али бей! И той като Джанго няма никаква милост към нас.Open Mouth
Виж целия пост
# 53


Здравейте Hug bouquet

 Събудих се рано с единствената мисъл стрували си newsm78
Струва ли си дори заради Каванч да си го причинявам.
Снощи преди фрага се опитах доста нескопсно да придам фриволен характер в миналата серия  ,но уви .В сериал с толкова гадост, терор,отмъстителност ....не върви.Няма я Асийе,Зейно в ръцете на Мъртвия,Джемре осакатена за цял живот/и на тази прекрасна любов посегнаха./

  Така е решил уви този прословут Али бей така го прави .Аз само за себе си му давам време още един фраг и озет за да ме мотивира да продължа.
   Не ми харесва така да започна деня но се събудих с такива мисли в главата,а като си помисля с каква надежда  започнах...

    Пожелавам ви спокоен ден и дано има нещо по- обнадеждаващо  за сериала Hug bouquetftp://
Виж целия пост
# 54
Добро утро!  Hug Hug Hug

Себи  Heart Eyes  Laughing сакино, само ни шашкат нарочно. От къде заключи, че Джемре ще е осакатена, само от думите на Плеши ли ? Няма да успее според мен, Керем  ще му види сметката, така си мисля. Аз,като един непоправим оптимист Laughing докато не видя края на 24 серия ще вярвам, че всичките ни сладури ще са добре, а гадовете ще си заминат  Praynig Така ще е справедливо. Пък да видим  Thinking Но, сериала няма начин да го зарежа, каквото и да става  Naughty Не само заради Къванч,просто ми е интересен, а пък заради него си струва всичко, невероятна роля направи  Heart Eyes Има сериали с още по-голяма жестокост, така е този сезон.
Ха, не бях забелязала, че и Керемчи е тук

Айре  Heart Eyes айде няма нужда да го гледаме тоя психо до края, може и без него да минем, има какво да ни покажат. Аз поне съм пълна с идейки какво можем да гледаме  Mr. Green
Например ей такива нещица  Laughing

Фиф  Hug чакам ти прането с интерес!  Peace
Ама и ние какво време уцелихме днес ... а сме на екскурзия с децата. Но, поне е на закрито, в Копривщица, ще видят пътят на хляба децата.
Хубав ден ви пожелавам и не се шашкайте, всичко ще е ОК. Поне в тази серия не вярвам някой от нашите да умре  Peace
Виж целия пост
# 55
Привет Hug
Себи Hug..и аз нямам настроение Tired, но май съм по-скоро оптимист като Фенка....
а за отказване да гледам и дума не може да става Peace
Фенче Heart Eyes,нали ни бяха съобщили, че последната серия ще е уау. Аз това го разбирам като супер драматична и инфарктна....е как ще стане без Джансъз Thinking
Иначе и на мен не ми е притрябвал и не мога да го гледам вече. Stop



 Peace Peace


хубав ден Hug
Виж целия пост
# 56
Здравете.

Искам да вляза в сериала с едно автоматично оръжие в ръката, с много патрони.
Ще наредя първа редица Джансъз, Демир и Мерал,
                                       втора редица Вели и Белма
                                    и с един откос ще избия всички
Али бей ги избива бавно, за 21 епизода 11 парчета,
аз ще съм по-бърза.
Приятен ден на всички. Малко е облачно и хладно, но е много свежо.
Виж целия пост
# 57
Flowers Four Leaf CloverFlowers HibiscusFlowers Hibiscus За отказване -дума да не става. Един валидол под езика и ..ела Джанго ,че ми трябваш.
Не разбирам каква точно е идеята на режисьора- силата на любовта , която прави чудеса, справедливостта и борбата за нея,победата на доброто над злото или Бог знае какво.Каквото и да е, както го е казал шопа " Пени се не пени се, че го ручаме."Ще карам до края и те така,пък белким оцелея. Хубав ден!:four_leaf_clover:
Виж целия пост
# 58
Кет Hug, Мери Hug малко ми оправихте настроението Joy Joy Joy
Е не режисьора ги измисля, а сценариста......
Да видим колко любовта и доброто ще победят, много се надявам Али А. да е имал такива идеи, първоначално Peace Mr. Green

малко Кадирски чар Heart Eyes





дано днес пуснат озет Peace
Виж целия пост
# 59
Здравейте

https://www.showtv.com.tr/show-tv-dizi/galeri/497509-carpisma-22 … olum-fotograflari




















Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия