благодаря! 
браво, джанъм страхотен коментар, благодаря! 
баш така си е, този е малкия Джансъз
Дали пък няма да ни похарчат Джемренце
Не, мисля, че Джансъз ги накара да се стрелят взаимно Вели и Кадир, и предполагам, че Вели няма да стреля по Кадир заради Зейно
счу ми се само един изстрел
да, положението е майка плаче
... да видим какво ще стане
Кога е четвъртъъъък! 
не зная украински, ама горе долу е нещо такова 
дано, ама надали
Аз се надявам на Хайдар аби 
Изпадна ми малкото мозък дето го имам. За протокола - серията съм я изгледала и утре ще си просна прането (надявам се). Ше помрънкям в спойлер...
, ммм много хубави 


да....





ftp://


Така ще е справедливо. Пък да видим
Но, сериала няма начин да го зарежа, каквото и да става
Не само заради Къванч,просто ми е интересен, а пък заради него си струва всичко, невероятна роля направи
Има сериали с още по-голяма жестокост, така е този сезон.
айде няма нужда да го гледаме тоя психо до края, може и без него да минем, има какво да ни покажат. Аз поне съм пълна с идейки какво можем да гледаме 
чакам ти прането с интерес! 

..и аз нямам настроение
, но май съм по-скоро оптимист като Фенка....
,нали ни бяха съобщили, че последната серия ще е уау. Аз това го разбирам като супер драматична и инфарктна....е как ще стане без Джансъз 






За отказване -дума да не става. Един валидол под езика и ..ела Джанго ,че ми трябваш.
, Мери
малко ми оправихте настроението






Препоръчани теми