Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 85

  • 45 008
  • 742
# 60
Охааааа!!!
Никви валидоли, джАнъм, направо червено вино в промишлени количества и "Юрю, бе, дивацииии" с подскоци в леглото/ на дивана, докато ги гледам ще е!!!
Като гледам Белма явно ще помогне на Джемре (тя поне показа, че е сребролюбка, но не е психо като Плешомир)! Ама после явно Джанго ще я докопа и затова Керемчи е в акцията с аби си Thinking
Виж целия пост
# 61
Охааааа!!!
Никви валидоли, джАнъм, направо червено вино в промишлени количества и "Юрю, бе, дивацииии" с подскоци в леглото/ на дивана, докато ги гледам ще е!!!
Като гледам Белма явно ще помогне на Джемре (тя поне показа, че е сребролюбка, но не е психо като Плешомир)! Ама после явно Джанго ще я докопа и затова Керемчи е в акцията с аби си Thinking
Joy Joy Joy
дааа... и Джемре ще се докосне до Дон Джансъзоне Joy Joy Joy
и май наистина Белма ще й помогне....
а кой ли е в линейката?? ooooh!

Терзи, мерси за снимките!! bouquet
мисля, че ни чака доста интересна серия!!
Велю, Кадир, Керем-в комбина! Crazy


готин комисар Whistling


Ти загуби всичко Демир



Кадир ще те намери

зад кадър

Виж целия пост
# 62

 
 Привет, дружки!!!
 Благодаря ви за споделеното!!!
 Нали написах, че насилието и жестокостта водят до насилие и жестокост.
 В нашия случай водят до агресивни постове. Споделям ги. И на мен ми идва ...
 Зарязах доста сериали, заради жестокостта.
 Последният е Жестокият Истанбул. Дебна другите два от този сезон,
 но да си знаят , че за следващ не са ме спечелили.
 Наистина вече само заради Къванч гледам  Сблъсък.
 И в ДК имаше много жестокост, но там като, че ли цветовете бяха много хубави.
 Много красиво беше заснето.
 Ако беше без Къванч сериала, няма какво да науча от Али и Байрактар.
 Много ми е потискащо с тези психопати и с тези порутени  складове.
 С толкова много жестокост и психопати, каква кауза, какви 5 лева!
 За Денят на майката убиха майката и разказаха как е била доубита другата майка,
 и как е била изоставена от любимия трета майка.
 Само една майка беше усмихната в мизерията.
 Изчерпаха ми аргументите да ги защитавам. Нямам желание една снимка,
 дори извадена от контекста, да сложа за следващата серия.
 Най не понасям отвличанията, малтретирането, гаврата със жени, деца и болни.
 Фенче, благодаря за превода на спойлера ми.
 Преведох го на холандски, заради едни приятели.
 Времето тук е слънчево, макар и не толкова топло.
 Излизам на слънце >>>


Скрит текст:








Виж целия пост
# 63
Добър дееен  Party Party Party

Наминавам да видя шавате ли  newsm78
Терзи, благодаря за снимките! На мен честно казано не ми става съвсем ясно Белма отлепва или залепва тиксото  Thinking защото има вариант въпреки всичко пак да е с Плешо! Не блести с особен акъл.  Mr. Green

Запали ми се главата от подготовката за бъдещите абитуриенти (в работата), ама нейсе добутах до финалната бройка - 404 парчета. Ще бъде каубойска среща, ама туй то.  Crazy

Виж целия пост
# 64


Виж целия пост
# 65


............


не бъди милосърден, хайде убий
Виж целия пост
# 66
Привет!  Hug
Мери  Hug  Joy Joy Joy да, пени се , не пени се ще се гледа  hahaha Ама на мен си ми харесва сериала Peace
Айре  Heart Eyes уха, навсякъде сме номер 1, а ? Супер!  bouquet Много са хубави Елка, Мелиса и Гонджа / Серпил Peace
Терзи  Hug  bouquet Мавиша е бонбон! Heart Eyes
Айдее, сега пък и Джемре е при Джансъза  ooooh!
Белма не мога да преценя какво прави - помага на Джемре или и залепва устата  Thinking Както виждаме, жива и здрава си е  Peace
Диве  Hug аз си гледам само Сблъсък и жестокостта не ми е в повече. Както казах, на мен сериала си ми харесва така , както от първия ден.Нямам търпение за четвъртък!  Praynig Но, аз гледам много екшън филми и съм свикнала, какво ли не съм виждала, че един Джансъз да ме уплаши  hahaha
Фиф  Hug ние шаваме, ама на теб пералнята пак ти хвана ръжда  hahaha
Времето днес ни беше чудесно, да не очакваш  Wink
Скрит текст:









Беше им страшно интересно и забавно, от утре ще помагат на леля готвачка в месенето  Laughing
Виж целия пост
# 67


  Дружки,  и аз гледам много американски и руски и ...
  Но единици са от тях, които ме карат да ги преживявам.
  А няма такива, които да ги гледам по три пъти и да пиша за тях.
  Какъв коментар да направя на това >>>
  "Не бъди милосърден, хайде убий!"


Виж целия пост
# 68
Фенче Heart Eyes, много сладки снимки Simple Smile

това е отразено и в някакъв сайт на испански Whistling
https://viatacuaromadecafea.com/2019/05/14/carpisma-3-x-locul-1/

За жестокостта в сериала, с времето турските сериали станаха все по-жестоки, с насилия, убийства и т.н. Сблъсък не е единствен.
И аз не умирам да гледам такива сцени, но такъв е сценария, сериала ми е интересен и ще си го изгледам докрай. Не гледам само заради Къванч.
Единствено се надявам-както пожелах в първия ми пост в темата-финала да е справедлив. Praynig Praynig Praynig и главната ни четворка да получат това, което заслужават!!

Пак няма озет.....

Фиф Hug
Скрит текст:
ухаа-404 парчета Crazy



лека вечер Hug


Виж целия пост
# 69


   Добър вечер Hug Hug Hug

  Започнах доста песимистично деня ,и не че ми се е подобрило кой знае колко настроението , но като си спомня каква оптмистка  бях в началото на  сериала , сега се чудя какво се случва с мен.Не ми се иска да предам Киво и Елчин ,защото много ги харесвам и уважавам и ще си наложа и с много надежда да се случи чудо в сценария ще изгледам сериала.

    Като гледам първото място което заема "Сблъсък" след сериите с най-много жестокост ,взех да си мисля че не разбирам нищо от кино. Embarassed Embarassed Embarassed

    Днес много се надявах на озет да ни светне малко ,но май ще се разминем.

         

     Лека нощ Hug

   


  Днес
Виж целия пост
# 70
Привет, момичета, Синан! bouquet Блудната кандидат-тъща се завърна.  Peace Снощи прочетох коментарите ви, но адски ми се спеше и не писах. Въпреки това, заспах около четири сутринта с триста зора.  Sad  Днешният ми работен ден продължи единадесет часа и съм гроги. Още не съм се осмелила да изгледам преведената серия. Водя вътрешна борба със страха си, хич ме няма по гадориите, които явно са се случили Cry, не е за мен тази работа.  Naughty Радвам се, че Джемре е добре, а какво ще става с другите, не ми се мисли... Не искам кървава драма за финал, безкрайно ще се разочаровам! Повтарям се за...пореден път, ще се съм доволна само на нещо позитивно и жизнеутвърждаващо. Heart Eyes Никакви мъртви от добрите и никакви живи от лошите. Правдата трябва да възтържествува Peace в името на доброто! Искам сватба, любов...и още нещо...

Класацията, уауууу! Най-сетне!!! Първи и пак първи!




Вай, бе! Харесвам Кадир, но адски ми липсва Джесур.
Виж целия пост
# 71


  

    Като гледам първото място което заема "Сблъсък" след сериите с най-много жестокост ,взех да си мисля че не разбирам нищо от кино. Embarassed Embarassed Embarassed

 

тая класация е за най-объждан сериал в СМ... да, за последната серия е-в която имаше И много любов, нежност, хумор и красота.

Кате Hug пускай си серията, ще ти хареса всичко, без последните 10 минути, в които знаеш какво става и може да ги пропуснеш. Peace
Даже имаше и споделена нощ насаме...с Кадир и Зейнеп Wink luvbed

Цитат
Не искам кървава драма за финал, безкрайно ще се разочаровам! Повтарям се за...пореден път, ще се съм доволна само на нещо позитивно и жизнеутвърждаващо. Heart Eyes Никакви мъртви от добрите и никакви живи от лошите. Правдата трябва да възтържествува Peace в името на доброто!

 Peace дано!!
Виж целия пост
# 72
Диве  Hug е, вярно, че другите не ги гледам по 3 пъти  Joy Joy Joy
Айре  Heart Eyes да, обещаха ни уауу финален епизод,ще видим какво са имали предвид  Thinking
Аууу, балсам за очите ми е тази класация  Heart Eyes
Кикс  Hug  Laughing thumbsup

Себи  Heart Eyes  thumbsup така те искам, браво!  Hug
Кате  Hug в нито една серия до сега не е имало само гадории, споко, имаше прекрасни моменти и в тази - и любов и смях  Heart Eyes Така съм се смяла с глас на Керем как пелтечеше пред кака си Зейно ,а онези двете сладурки прихнаха след него Laughing Имаше и много нежна сцена между Зейно и Асийе, напълни ми душата отношението на Асийе към Зейно - щеше да е много щастлива с тях двамата и сладката Айлин, жалко Cry
Дано ти се изпълни желанието, ние всички се молим за това на финала  Praynig
Виж целия пост
# 73
Кате Hug и аз като Айричка Hug да ти кажа, че в серията имаше прекрасни моменти, освен екшъна в първите няколко и последните няколко минути!

От първия епизод до сега си го гледам с нарастващ интерес, но не мога да си кривя душата, че и аз също съм имала моменти, когато ми е идвало в повече. Хубавото е, че всичко останало извън тези редки моменти ме задържа пред екрана с трепет и адреналин!
Ама и аз да си кажа, че ако има труп на някой от четворката накрая, ще пиша на сценаристите и режисьора, и ще искам лична среща с тях да ги заплюя между очите и да ги пратя на психиатър да им смени хапченцата Trollface Ииии повече няма да им гледам шибаните откачени сериали, докато не излезе финала и да видя, че никой главен не е умрял. Ааааа ма ха, пък Yum
Виж целия пост
# 74
Кате Hug и аз като Айричка Hug да ти кажа, че в серията имаше прекрасни моменти, освен екшъна в първите няколко и последните няколко минути!

От първия епизод до сега си го гледам с нарастващ интерес, но не мога да си кривя душата, че и аз също съм имала моменти, когато ми е идвало в повече. Хубавото е, че всичко останало извън тези редки моменти ме задържа пред екрана с трепет и адреналин!
Ама и аз да си кажа, че ако има труп на някой от четворката накрая, ще пиша на сценаристите и режисьора, и ще искам лична среща с тях да ги заплюя между очите и да ги пратя на психиатър да им смени хапченцата Trollface Ииии повече няма да им гледам шибаните откачени сериали, докато не излезе финала и да видя, че никой главен не е умрял. Ааааа ма ха, пък Yum
Joy Joy Joy
и на мен са ми идвали в по вече Stop
е те ни започнаха още от първа серия, с терористичния акт.
и въпреки това-за всяка серия коментара ми е бил-страхотна серия или много ми хареса.
а Али Айдън май няма профили в СМ newsm78, хитрец Mr. Green

Фенче Heart Eyes Peace

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия