Връзка с мъж, който те крие

  • 19 051
  • 312
# 90
Цялата история не е в твой плюс.
Имала си предишна връзка с негов приятел, пак по-млад, работите заедно, водиш го вкъщи при децата си.
Много по-несериозно и незряло е твоето поведение.
Той е по-разумен, не се излага като теб, да знаят всички с какви жени преспива.
Като искаш секс, прави го дискретно, когато е с неподходящи мъже/младежи.
Виж целия пост
# 91
Цялата история не е в твой плюс.
Имала си предишна връзка с негов приятел, пак по-млад, работите заедно, водиш го вкъщи при децата си.
Много по-несериозно и незряло е твоето поведение.
Той е по-разумен, не се излага като теб, да знаят всички с какви жени преспива.
Като искаш секс, прави го дискретно, когато е с неподходящи мъже/младежи.

С предишния бях 2г и не съм го запознавала с децата. Така съм усетила, че искам с този човек. Не казвам, че взимам най-правилните решения. Ако ги взимах нямаше да съм в тази ситуация. Ако не бяха децата щеше да живее с мен още от 2рия месец. Да не говорим, че почти постоянно сме заедно.
Виж целия пост
# 92
А, то има жени, които си зарязват децата, за да са с мъж.
Всичко е възможно.
Виж целия пост
# 93
Защо всички тези въпроси които имаш в главата си, не му ги зададеш в прав текст? Аз така бих направила. Е разбира се, човек трябва психически да е подготвен да чуе и най-лошото. Според мен е зареди разликата в годините, възможно е и защото имаш деца и си къде по-зряла от него, но това може да ти каже само той със сигурност. Simple Smile Тук обаче не става въпрос само за твоите и неговите чувства, а за децата, как се чувстват те, защото съм сигурна, че биха се радвали да имат зрял баща до себе си, които ги обича и не ги крие от обществото и обкражението си. На тези години с малки дечица имаме голяма отговорност за тях, ние сме на заден план и ..трябва да вършим неща които са зрели и разумни за тях, а не за нас. Колкото и да обичаме някой и той нас...ако това не е добре за децата...не е той човека. Трудно се заповядва на сърцето но отговорите само той може да ти ги даде. Simple Smile

Задавала съм ги, но мълчи. Страх го е да ми каже истината.

Когато ни е страх да кажем, истината на някой е защото това което ще изречем, ще го нарани или няма да му хареса. От тук човек сам може да си направи изводите. Но се надявам, скоро да намериш начин да ти я сподели. Simple Smile
Виж целия пост
# 94
Какво си усетила бре?  Joy Ако е нещо между краката, си се объркала.
Оправи си усещанията. С добро ти го казвам.
Виж целия пост
# 95
LeClerc

На теория - може и така да е (това за допирните точки). Но понякога практиката доказва съвсем друго. Защо - въпреки 10 години разлика - да не споделят интереси в областта на литературата, киното, езотериката, списания "Коса" или влечение по икебана?

Откъм сложна семейна логистика - да, склонен съм да се съглася, че може да е доста сложно.
Интереси и хобита може да споделят, но житейски цели, трудно. 27-годишен сингъл и 37-годишен човек с деца са от две различни планети.
Виж целия пост
# 96
Само Майките на София и бг мамитата са едно и също нещо. Така, че в колкото и форума да си копираш поста няма да чуеш нещо по различно.

Аз бих го "разкъсала" този мъж. Ще го притисна в стената и докато не признае любовта си към мен няма да го оставя на мира.
Виж целия пост
# 97

Аз бих го "разкъсала" този мъж. Ще го притисна в стената и докато не признае любовта си към мен няма да го оставя на мира.
Това би било супер жалко и отчаяно. Няма нужда нито от притискане, нито от разкъсване. Просто му дава ясен и категоричен ултиматум - или ще са двойка в обществото, или кой от къде е, но без отлагане във времето с надеждата, че някой ден може и да се реши момъка.
Виж целия пост
# 98
Ако ще го разкъсва, поне да е с полезен финал -  на парфюм. JoyФилмът ми е един от любимите.
Липсата на комуникация означава лъжа и нерешителност. Страхува се, че ще изгуби настоящото статукво, което го устройва. Определено не е човек на риска, който отстоява позиции и се бори за обекта на чувствата си.Нужен ли ти е?
Някои жени, с деца, избират дискретните връзки. Получават внимание, доза щастие , секс, но не допускат мъжа до гнездото. Това е разумен вариант, мисля.
При подходящ кандидат може и да се развие, според - зависи..
Виж целия пост
# 99
Голяма драма ей! Аз не бих се чувствала добре да демонстрирам връзката си с 10г.по-млад от мен, всички да ме гледат с укоряващ поглед, а него със съжаление и да ни одумват. Не, благодаря. Ще си го ползвам за забавление и толкова. Не е нужно никой да разбира, децата пък изобщо. На каква възраст са те всъщност?
Виж целия пост
# 100
Голяма драма ей! Аз не бих се чувствала добре да демонстрирам връзката си с 10г.по-млад от мен, всички да ме гледат с укоряващ поглед, а него със съжаление и да ни одумват. Не, благодаря. Ще си го ползвам за забавление и толкова. Не е нужно никой да разбира, децата пък изобщо. На каква възраст са те всъщност?

И аз така.

Виж целия пост
# 101
Голяма драма ей! Аз не бих се чувствала добре да демонстрирам връзката си с 10г.по-млад от мен, всички да ме гледат с укоряващ поглед, а него със съжаление и да ни одумват. Не, благодаря. Ще си го ползвам за забавление и толкова. Не е нужно никой да разбира, децата пък изобщо. На каква възраст са те всъщност?

Точно! Ако някой трябва да се крие и срамува от тази връзка, това е авторката. И най-вече от децата. Остави го тоя недорясляк и си намери някой около твоите години. Само си губиш ценно време с него.
Виж целия пост
# 102
Ако е поддържана жена,  едва ли има драстична, визуална разлика .
Стига с това одумване - в 21век сме.
Физиологично, дядка с набор на дъщеря или внучка е крайно по-отблъскващо.
Ясно е  и кой ще е незадоволения.
Младият мъж си е  с предимство, за секс.
Но авторката желае сериозно обвързване и общуване с отговорен мъж, което не получава . Характерът си има основа и след години на зрялост едва ли ще е коренно променен.
Виж целия пост
# 103
Срамува се от теб, може би от разликата във възраста ви и знае, че изборът му няма да е приет добре от семейството му. Още не е е узрял, но поведението му е унизително за теб.
Виж целия пост
# 104
Независимо от обстоятелствата, от това кой кого колко обича, от годините , поведението, на никого не позволявай да те крие.
Това е адски унизително.

И колко те обича и колкото и най да си, няма значение, няма връзка с това. Не давай да те унижават така.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия