Частни училища - информативна тема 27

  • 59 190
  • 844
# 660
Големи изненади поне за мен тази година. Кл.Охридски само 7 деца, Веда, Дорис Тенеди и Меридиан в челните места
Аз съм изненадана от резултатите на ЧСУ "Орфей", които са доста по-високи от тези на Света София. Но виждам, че явилите се деца са само две. Нямам никаква информация за това училище, а и на сърч нищо съществено не намирам. Интересно, високите резултати на децата им заслуга на училището ли е или, както е обичайно, на курсове.
Виж целия пост
# 661
Е то това буквално си е домашно обучение. Какво има да се чудите?

А и да сравнявате 2 с 56 деца, когато разликите със следващите е незначителна...
Виж целия пост
# 662
Орфей имат занималня и курсове с подготовка за НВО.
Предполагам че резулата си е техен, но децата все пак са 2.
Виж целия пост
# 663
Е то това буквално си е домашно обучение. Какво има да се чудите?

А и да сравнявате 2 с 56 деца, когато разликите със следващите е незначителна...
Всъщност, да, точно това ми стана интересно. Дали там се предлага нещо като "домашно обучение"? Ако да, би било само в интерес на децата.

А, Хоуп, мерси, не знаех за курсовете и занималнята.
Виж целия пост
# 664
Само Русалката отговаря на този критерий. Ние с Фран срамежливо свеждаме глави.
Виж целия пост
# 665
Само Русалката отговаря на този критерий. Ние с Фран срамежливо свеждаме глави.
Аз си мислех, че Фран е с близнаци - момче и момиче. Animal Hear No Evil
Виж целия пост
# 666
За опущилите бихте ли преразказали каква глупост бяха пльоснали?
Виж целия пост
# 667
За опущилите бихте ли преразказали каква глупост бяха пльоснали?
Класацията на училищата с точки от НВО. Орфей - училище на първо място по този доказан дългогодишен показател. Екип от безспорни професионалисти и т.н. Преразказ е - но горе-долу това беше звученето. След него постове - учтиво питащи колко деца обучават годишно.
Виж целия пост
# 668
Благодаря много, Аш, съвсем си го представих Simple Smile
Виж целия пост
# 669
Ей го текста. Голям смях.

https://www.orfei.net/novini/38-pozdravyavame-vipusk-2019-za-uspeha-na-nvo
Виж целия пост
# 670
23 години!!!!
По две деца, ми сериозно си е!
А ние трябва да си посипем главата с пепел - 23 години пропускаме !!!
Виж целия пост
# 671
Идеята за семейно училище под прикритие не е никак лоша...
Виж целия пост
# 672
Русалке, къде си???

...
Ооо, не, аз се смях на ДЗИ-то по МАТ на училището в Златоград, но НВО-то на "този" Орфей е още по-смешно...
Виж целия пост
# 673
Ами могат децата,защо се смеете!?!
https://www.smolyandnes.com/uchenik-ot-zlatograd-se-predstavi-ot … piada-po-istoriya
https://antim-first.com/about-us/postijenia/
Виж целия пост
# 674

Стана традиция сред училищата с най-високи резултати и по двата предмета да фигурира Училище „ОРФЕЙ“. Проведеното тази година Външно оценяване на МОН за VII кл. доказва трайна тенденция в ежегодно високите постижения на учениците от Частно средно училище „Орфей“.

Опитах се да намеря училището в резултатите от матурите през 2018 година - ами не го открих Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия