Звездни компромати - Юни'19

  • 212 936
  • 2 403
# 150
Цецка ми е много анти. Хич не ми е красива .
Виж целия пост
# 151
Преди ми харесваше Цеци, вече не, не остарява красиво, дъщеря също не ми хареса. Иначе евала за българското участие  в сватбата им

Глория с гадже, симпатяга е
https://lupa.bg/news/parvo-v-lupabg-gloriya-pokaza-gajeto-si-sni … GNrjDBttratx-a4kw
Виж целия пост
# 152
Сладури Simple Smile
Но дали е вярно?!
Виж целия пост
# 153
Според мен е фен...
Виж целия пост
# 154
На Мелания дали не й е малко студено... /снимката с Камила/
https://www.dailymail.co.uk/news/article-7098297/The-Donald-land … touch-London.html
Виж целия пост
# 155
Цецка ми е много анти. Хич не ми е красива .
Направо ми прилича на вещица на сватбата.
Виж целия пост
# 156
един Рафа Надал на 33 днес.
за фенките му. аз съм пас:)
Скрит текст:
Виж целия пост
# 157
На Мелания дали не й е малко студено... /снимката с Камила/
https://www.dailymail.co.uk/news/article-7098297/The-Donald-land … touch-London.html

Много са хубави и двете с Камила, за Мелания ясно, но Камила и тя, браво на нея!
Кралицата сложила ли си е някаква брошка този път, че да се радват хората.
Виж целия пост
# 158
Разкошен е бяло-синия тоалет на Мелания.
Виж целия пост
# 159
Тоца е с две детегледачки. Има време и за спорт, маникюр и всички екстри.
Виж целия пост
# 160
Оо, Мелания е страхотна!
А от снимката на Тоца ме заболяха очите. Ако не бяхте вие изобщо нищо нямаше да различа.
Виж целия пост
# 161
Някой питаше за посещението в Дубай на НЛО. Малката перука не е бил, но пък е било гаджето на Валери - Биляна.
Виж целия пост
# 162
Сега ви наваксах, че съм изпуснала новата тема...

Антония ми е любимата бг звезда евър. Няма снимка или изява, която да не ме кара да се хиля до уши.

На Цеци Красимирова сватбата нямам думи просто... Не само, че хич не ми изглеждат влюбени, ами те дори не личи и да се познават, такава апатия в погледите, все едно са хванали двама от улицата за венчавка. И този entrance от балкона с гълъби, балерини и червено вино. 😂 Все едно обявява накуп следващия папа, английския престолонаследник и прекратява световна война. Тоци направо бледнеее с пелената от сух лед и тромбона. Но има време де, Бести ще навърши годинка... 😂
Виж целия пост
# 163
Разгледах и другите снимки от серията Батинкова, голям смях са, на детето му блести слънцето в очите, но важното е Антония да си направи снимката.
https://www.instagram.com/p/ByM9ZaVJsNE/?igshid=15pb2aze1yu6k
Виж целия пост
# 164
Не знам за вас,но този Тоцин мъж..ми се струва "под чехъл",щом й търпи тъпите идеи ,а и сам участва в тях.Ако аз накарам моя за някаква подобна снимка с поза...не ми се мисли какво ще чуя 🤣🤣🤣
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия