Февруари очакваме мъничко човече,събираме се бъдещите мами вече

  • 27 808
  • 744
# 90
Здравейте на всички.
Видяхме двете чертички на 15.06- 2 дни след закъснението.
Имам 2 деца- малката ми дъщеря е на 4г, а голямата- 7г.
На преглед сме на 28.06.
Стискам палци всички да се радваме на бебета февруари месец.
П.С Имате ли си тема във Фейсбук? С другите две бременности си имахме такива групи и ни беше много приятно да си пишем там, а след това и до ден днешен, продължихме да споделяме снимки на бебоците.
Ако нямаме такава група, аз бих могла да направя и да приложа линк, за да се съберем и там и да се "видим".
Гушвам, Ви и погал по коремчетата. Flowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf CloverFlowers Four Leaf Clover
Виж целия пост
# 91

В момента съм в 8ма г.с. (7г.с. завършена + 3 дни), сърчице чухме миналата седмица на 13-ти и някак тогава всичко стана мнооооого реално.

И аз съм точно толкова седмици (броя от 27 април). Иначе за доктора, аз ходих два пъти, на първичен и вторичен да види как расте плода, но не ме е теглил и т.н. Май се прави като започне ЖК (първа бременност ми и не съм сигурна). Иначе е странно, че нищо не те е питал за оперции, аборти и бременности. Според мен е важно да се избере доктор, на който да можеш да задаваш всякакви въпроси и да знаеш, че ще ти отговори.
Виж целия пост
# 92
Здравейте,
След извесно терзание рано ли е, не е ли 4-5 дни след закъснение, все пак отидох на преглед. На обикновен ехограф не се видя нищо, но с вагиналния такъв видяхме точицата, която си е там, където ѝ е мястото. Сега чакам да дойде 1-ви юли да чуем сърчице ☺☺☺  Сериозно обмислям смяната на лекаря, така или иначе нямам намерение да раждам в моя град, та ще заложа на схемата от първата си бременност- ЖК при един заради издаването на болнични и следене, и фетална морфология в София
Виж целия пост
# 93
Здравейте на всички.
Видяхме двете чертички ...

Честито и леко бременеене! Аз съм много за група във фейсбук, там ми е една идея по-лесно общуването. Само трябва задължително да е скрита (да не се намира при търсене, да не се вижда кой е вътре и т.н.), че да не се обясняваме какво и как. Simple Smile
Виж целия пост
# 94
Здравейте на всички.
Видяхме двете чертички ...

Честито и леко бременеене! Аз съм много за група във фейсбук, там ми е една идея по-лесно общуването. Само трябва задължително да е скрита (да не се намира при търсене, да не се вижда кой е вътре и т.н.), че да не се обясняваме какво и как. Simple Smile
И аз съм ЗА 🤗
Виж целия пост
# 95
И аз съм ЗА фейсбук група Simple Smile
Относно прегледите, ще отида като съм 6 или 7 г.с. , за да чуем направо пулс, а да не се разкарвам през 10 дни.
Виж целия пост
# 96
Привет момичета, записвам се при вас. Видях бледата чертичка преди 2 дни и направих кръвен вчера. Според калкулатора за термин очакваме бебчето на 19 февруари. Първа бременност ми е. До момента имам придърпвания, подобни на тези като при менструация, подути гърди и ме боли кръста. На преглед ще ходя края на другата седмица. И като цяло супер супер много се вълнувам 😁
Виж целия пост
# 97
Момичета, заповядайте групата: https://www.facebook.com/groups/466745720748376/   Сега е затворена, но после ще си я направим тайна. Тъй като още не се познаваме, няма как да се добавим ако е тайна, но и така не е страшно, защото нито членовете се виждат, нито написаното. В края на месеца, ще я направим тайна и ще си пишем само ние, без никой да може да ни открие.                  П. С Надявам се да не съм избързала със създаването на групата, но там е някак по- задушевно и лично. Hug
Виж целия пост
# 98
Момичета, заповядайте групата: https://www.facebook.com/groups/466745720748376/   Сега е затворена, но после ще си я направим тайна. Тъй като още не се познаваме, няма как да се добавим ако е тайна, но и така не е страшно, защото нито членовете се виждат, нито написаното. В края на месеца, ще я направим тайна и ще си пишем само ние, без никой да може да ни открие.                  П. С Надявам се да не съм избързала със създаването на групата, но там е някак по- задушевно и лично. Hug

Вече се присъединих, но не смея да пиша, все пак да не излезне някъде на нечия стена Laughing Ще зачакам да стане тайна Simple Smile))
Виж целия пост
# 99
И аз се присъединих Simple Smile
Виж целия пост
# 100
Мисля, че никъде няма да излезе, ама.. Чета в настройките и пише, че не се виждат членовете и публикациите.  Дано е така, защото и за мен никой не знае още Kissing Heart
Виж целия пост
# 101
Доста Полита сме се събрали 😄
Виж целия пост
# 102
Здравейте! Аз също съм от февруарските бременилки Simple Smile  Пожелавам на всички да стигнем до края и да ни е лека бременността!
Имам въпрос : решили ли сте при кого ще се водите на ЖК в София по възможност по здравна каса?

много ме вълнува и мен този въпрос... отвсякъде мненията са, че по ЗК са зле нещата и те претупват ..
Виж целия пост
# 103
Присъединих се и аз. Мисля, че е тайна, защото не ми излезна никаква информация като я отворих.

Днес бях да си пусна изследвани и утре ще ги вземй, дано всичко да е наред.
Виж целия пост
# 104
Здравейте отново. Днес бях при личната за направление. По телефона гинеколожката ми каза да нося направление за ЖК, обаче след като по сетих личната ми издаде направление за аменурия./т.е. Не уточнено дали е бременност / Посъветва ме така тъй като не смятам тази гинеколожката да ме следи, а ако се запиша на ЖК при нея не можело да се прехвърля. Наистина ли е така?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия