За края не мисли, в 10 клас си вече ти

  • 45 405
  • 739
# 330
Аз ходя но се чудя защо...
Виж целия пост
# 331
Аз не ходя... на децата слагам ваксини, че и незадължителни, ама за мен е тъпо това с ДТ
Виж целия пост
# 332
Аз още не мога да си почина от седмокласната одисея. От сърце се моля , да не минаваме през същото и с десетокласниците. Crossing Arms
Няма да оживея с още една такава година. Rolling Eyes Laughing
Виж целия пост
# 333
И аз не си слагам никакви ваксини.
На младежа поставяме само задължителните при личния му лекар.
Виж целия пост
# 334
Цялата тази дискусия, която водите, доста ме напрегна. Не успях да проследя и разбера всичко. Но пък една дума, която използват милите хора, ми се наби smile3537 в мозъка - апробирам.  #Cussing out
Защо, защо по  Twisted Evil-те не се използва "одобрявам" или "одобрявам официално", или каквото там си е точното наименование на роден език? Още, когато слушах интервюто, ми идваше да обеся някого.
Виж целия пост
# 335
Иринка, подкрепям.
Виж целия пост
# 336
Защо, защо по  Twisted Evil-те не се използва "одобрявам" или "одобрявам официално", или каквото там си е точното наименование на роден език? Още, когато слушах интервюто, ми идваше да обеся някого.

Ей така! Защото трябва да се обърне с краката нагоре езика ни. Ако може да се претопи барабар с нас и то от самото образователно ведомство. Само се огледай и виж.. всичко е на английски.
Виж целия пост
# 337
Ей така! Защото трябва да се обърне с краката нагоре езика ни. Ако може да се претопи барабар с нас и то от самото образователно ведомство. Само се огледай и виж.. всичко е на английски.
Мразя това! Или може би трябваше да кажа, че го хейтвам.  newsm78
Ей това болднатото /защо ми идва така да го напиша, а не удебелено, и аз съм в кюпа/ ме ядосва най-много.
Виж целия пост
# 338
Ваксини слагам само задължителните и на децата и на себе си.
И аз много се дразня на чуждиците, които ни се налагат. Особено малкият много ползва
Виж целия пост
# 339
Ваксини слагам само на децата и само задължителни.
Аз още не мога да си почина от седмокласната одисея. От сърце се моля , да не минаваме през същото и с десетокласниците. Crossing Arms
Няма да оживея с още една такава година. Rolling Eyes Laughing
Ще оцелеем, споко! И ние и децата Wink.
Виж целия пост
# 340
Ще оцелем, но калко нерви не ни струва? Особено на нас.
Моят както лежерно го даваше, сега или ще му излезе през носа, или изцяло ще се пусне по течението. А иначе ми обяснява, как се е надъхал и в десети клас ще се бори за стипендия втори срок.
Виж целия пост
# 341
Не мисля че ще е стрес десетокласното НВО. Не вярвам да е нещо, което е повече от изискванията, с които се сблъскват в училище и да се кахъря повече от колкото за всяко контролно по тези предмети сега. Още повече че въздействието ми е силно ограничено и ми позволяват рядко да се меся, въпреки поривът ми да контролирам и помагам.

 
Виж целия пост
# 342
Загубих се в последните ви дискусии. Много сложно ми се вижда, ама това е защото ми е далечно Simple Smile

При нас от днес започна Новата Учебна Година - офицално дадохме старт на 10 клас с Дени /на 9 клас със сестра и/ .  Отново ще е в отбора по плуване на училището. Тренировките й започнаха още от Понеделник - всеки ден по 2 часа след училище. И така, въртележката се завъртя за поредна година! Учителката по математика на Дени им изпрати имейл миналата седмица със 6 страници задачи за домашно, които трябваше да са готови за първия учебен ден. Дени естествено ги остави за последно и последните два дни решава задачи в нас, но поне ги свърши. Друг е въпросът дали ги е решила вярно, ще видим.

Наслаждавайте се на остатъка от лятото. При вас си има още един месец ваканция Simple Smile  А, на мен със започването на учебната година, ми идва усещането, че лятото свърши, въпреки че температурите са летни.
Виж целия пост
# 343
Успешна учебна година на Дени и Лъчи!
Виж целия пост
# 344
Успешна и от мен! Много рано, как се учи на това време?
Аз ще имам и седмокласничка тази година и отсега ме втриса. Косьо се наслаждава най-пълноценно на ваканцията. Другата седмица заминава за Прага с танците, на фестивал.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия