Криминални досиета

  • 637 417
  • 7 722
# 4 920
Бритни не знам да е насилвала деца.
Имам предвид,че психически са се променили и то не към добро. Бритни беше нормална в началото на кариерата,а сега се върти със странни дрехи в Инстаграм и говори несвързано.
Виж целия пост
# 4 921
Елора, не съм Дейзи и не помня чак пък имената на мошениците.😆
Търси си каквото те интересува.
Може и да не търсиш, то си е твоя работа, но не очаквай всички да сме с твоите убеждения.
Щото тук я караме на вътрешно усещане, присъда няма.

Е, порових все пак:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Wade_Robson
Виж целия пост
# 4 922
Е коя жена ще успее сама да се обеси със зарядно за телефон в гората? То там даже и гора няма там, ама хайде поляна с дървета няколко. Значи връзвам зарядното на клона, с другия му край мене си, качвам се на клона и скачам? Само си го представете... Писмо и от друг може да се напише, пък уж тя. Аз си знам колко съм я познавала, определено не беше от кекавите психически, а напротив доста устойчива и волева. Когато я видях за последно си беше все така. Определено съм изненадана, че гласност нямаше по големите медии, то не е като да настъпваш охлюви, само там някаква майка се "обесила"...
Виж целия пост
# 4 923
Ами и моите познати не ги писаха в големите медии. По същия начин съобщиха тук-там. Ти предполагаш, че кой я е убил?
Виж целия пост
# 4 924
И вярвате ли му на тоз хубостник, чак през 2013 решил да говори, манипулирал го Майкъл преди това и два пъти през годините казвал, че не го е докоснал с пръст, ама през 2013 завел дело. Че и с племенницата му имал връзка. Пари иска, толкова е просто.
Хора, Майкъл беше гений, а такива често са неразбрани, вие полуинфантилен искате да го изкарате!
Нали има решение от съда, че е невинен. Защо търсим теле под вола?
Виж целия пост
# 4 925
И на мен ми е страшно жал за майката с 4 деца, такава хубава и мила жена изглежда! Ужасна трагедия! Да съм знаела - аз щях да ида да й помогна с каквото мога.
Виж целия пост
# 4 926
Аз пък се потресах от факта, че онзи, дето застреля жена си, която го издържа, плаща му дългове и го търпяла, ВСЕ ОЩЕ си е на свобода, живее си в къщата й, с децата...
https://blitz.bg/kriminalni/poveche-ot-godina-ne-mogat-da-otklyu … _news1078405.html
Виж целия пост
# 4 927
Аз пък се потресах от факта, че онзи, дето застреля жена си, която го издържа, плаща му дългове и го търпяла, ВСЕ ОЩЕ си е на свобода, живее си в къщата й, с децата...
https://blitz.bg/kriminalni/poveche-ot-godina-ne-mogat-da-otklyu … _news1078405.html
Е това вече не е нормално...
Виж целия пост
# 4 928
Тук е Българя, тук е така
Наскоро го каза Рачков. Не съм учудена, че убиец си е на свобода.
Много е важно кой е убития и пука ли и на полицията и държавата.



Елора, не съм Дейзи и не помня чак пък имената на мошениците.😆
Търси си каквото те интересува.
Може и да не търсиш, то си е твоя работа, но не очаквай всички да сме с твоите убеждения.
Щото тук я караме на вътрешно усещане, присъда няма.

Е, порових все пак:
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Wade_Robson

Чи лу благодаря за името и се сетих.
И за него се говори в клиповете и защо постъпва така. Даже и аз го намекнах.
Ама трябва повече да се рови човек.И да почете повече какво става в главата на насилвано дете.
То и на мен леля ми и баба ми се разкрещяха и ми посегнаха като им казах как баща ми ми е посягал.
Логично да не ми вярват. Коя съм аз. Жертвата винаги лъже, жертвата е виновна. Мда...
Всички го смятаха за прекрасен човек, мил, добър грижовен. Глупости, нищо общо с тези определения.

Има хора имат убеждения и се базират на факти, на други са им просто сляпа вяра и се подминават крещящи доказателства.
И Пъф Деди е талантлив, ама я виж какъв изрод е.
Ар Кели.....
Гении много, хора ли са били е въпроса?
Виж целия пост
# 4 929
Жертвата винаги лъже, жертвата е виновна. Мда...

Е, айде пак дежурното обвинение към всеки посмял да се усъмни. Никой не е казал, че жертвата винаги лъже, но има много случаи на жертви менте.
Случаят с обвиненията към МДж не е за тази тема, защото са просто обвинения.
Ето темата за страсти и размисли, предположения и убеждения към МДж
https://m.bg-mamma.com/?topic=1397763
Виж целия пост
# 4 930
И интересно как  някой е фен на МД, смята, че някой лъже.
То затова и на педофилите им е широко около врата. Всички се съмняват. Този и онази лъже, иска нещо друго.
Колко познато.

Днес в метрото две жени си говореха. Изглеждаха уж интелигентни, добре облечени и добре говореха.
За насилието нещо говореха. И почват темата за Пъф Деди. Едната му е голям фен и твърдо отрича и не вярва, че той е направил на който и да е било нещо лошо. Всички му завиждали, искат парите му, той е човек с власт и искат да го унищожат. Другата не е съгласна и почна да опонира, но ми дойде спирката и слязох, та може и леко скандалче да е имало. Но я видях фенката как позеленя и една вена на челото и се показа Joy

Мерси за темата, одеве мислех да я потърся и там да се прехвърля.
Дали ще  ме изядат? Joy
Виж целия пост
# 4 931
Аз пък се потресах от факта, че онзи, дето застреля жена си, която го издържа, плаща му дългове и го търпяла, ВСЕ ОЩЕ си е на свобода, живее си в къщата й, с децата...
https://blitz.bg/kriminalni/poveche-ot-godina-ne-mogat-da-otklyu … _news1078405.html

Без думи съм. Една година не могли да изтеглят информация от устройството й. Ами дайте го на някой кадърен.
И вероятният убиец на свобода си харчи парите й. Пффф!

В това село живее вуйчо ми, били сме с мъжа ми много пъти. Никой не говори за случая, сигурно ги е страх хората, знам ли.
Виж целия пост
# 4 932
Това дава отговор на въпроса защо жертвите дълго мълчат
Всъщност дори и при ясни доказателства за вина, се започва със " тя си го е търсила" и т.н. оправдания и изместване на фокуса.
Виж целия пост
# 4 933
В това село живее вуйчо ми, били сме с мъжа ми много пъти. Никой не говори за случая, сигурно ги е страх хората, знам ли.
От какво ги е страх хората? От Мима, устатата свекърва на момичето?
Виж целия пост
# 4 934
Не знам. Никой не споменава случая. Мима не я знам коя е. Достатъчно е, че сина й е на свобода.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия