Криминални досиета

  • 638 725
  • 7 736
# 7 725
Той този … не знам как да го нарека, отдавна е известен. В тик ток е пълно с негови фенове и такива, които му подражават. Главно млади момчета и момичета. Според мен освен болен, взима разни неща със сигурност. Ужасно е, абсурдно е, но .. много е харесван.
Виж целия пост
# 7 726
Не го знам кой е, нито колко е луд, но както го описвате , чак се плаша, че  има и подражатели Close
Виж целия пост
# 7 727
За климатиците не разбрах, но за съда направил заключение по доказателства без да бъдат валидирани от експертиза и присъдил дете на човек с доказано психическо заболяване и суицидни мисли, направо е апсурд на апсурдите.
Виж целия пост
# 7 728
Не ми се вярва баш за популярността на бг.мамите да се бори ,тоя муньо за съжаление не му липсват "почитатели" в социалните мрежи .
Виж целия пост
# 7 729
Това "чудо", борещо се с климатиците кой го гледа, че и последователи има...

Е, как кой? Нали стана ясно – децата. Смятайте какво още гледат децата в ТикТок, какви хора са авторитети за тях и на кого искат да подражават...
Виж целия пост
# 7 730
То луди има, лошото е, че има още по-луди дето протестират в негово име.

И тия дето му подражават ще порастнат, ще раждат идиотчета и те така.
Виж целия пост
# 7 731
Дъно на дъната сме. По-лошото е, че ще започнат да му подражават на изцепките.
"Сме", тоест и ти си на протеста? Добре, че си осъзнала, че сте дъно, нататък е по-лесно.

____

Цитат
...за съда направил заключение по доказателства без да бъдат валидирани от експертиза...
Какво означава това?
Виж целия пост
# 7 732
Скрит текст:
Дъно на дъната сме. По-лошото е, че ще започнат да му подражават на изцепките.
"Сме", тоест и ти си на протеста? Добре, че си осъзнала, че сте дъно, нататък е по-лесно.
 
____

Не, не съм била на протеста. Говорех за състоянието на обществото, не за списъка с присъстващи.
Виж целия пост
# 7 733
А как точно обществото се оказва винаги виновно (гнило, болно и т.н.) за всяко отрицателно явление у група хора, от катастрофи по пътя през лошо обслужване в магазина до Стоян Колев и почитателите му, но в същото време не носи заслугата за положителните неща, те са лични?

Скрит текст:
Градска група във ФБ, реален случай. Пост: "Изгубих портфейл и не ми го върнаха. Лоши хора сме."
След два дни ъпдейт: "Върнаха ми портфейла. Имало и добри хора".

Малоумно и болно е това. И вредно.
Виж целия пост
# 7 734
Ясно, мерси, сега по друга тема.
Бившата полицайка Симона Радева вече е зад решетките на Сливенския затвор. Информацията беше потвърдена от Министерството на правосъдието, след като вчера тя е била задържана и конвоирана до мястото за лишаване от свобода, предава БНТ.
Виж целия пост
# 7 735
Браво!
Виж целия пост
# 7 736
Със сигурност ще я измъкнат, като затихне интереса.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия