Hercai/Вятърничав по ATV Тема 7

  • 76 962
  • 726
# 240
Ренку Kissing Heart Права си, но някак чак на мен ми стана обидно.

Пак ми се иска да сложа тази снимка. От клипчето от снощи, където благодареше на феновете, ми се струва, че Ебру се чувстваше по същия начин - сама и изоставена.





Виж целия пост
# 241

Вай, бе! Трима от наградените + водещия на церемонията от една и съща мениджърска агенция. Stuck Out Tongue Winking Eye Да се готвят Келебеците Joy

Справедливостта винаги си проправя пътя Simple Smile

Рени, това в стил "Акън стана известен покрай Ебру" ли е ?Laughing
Виж целия пост
# 242
Справедливостта винаги си проправя пътя Simple Smile

Рени, това в стил "Акън стана известен покрай Ебру" ли е ?Laughing
О, не, даже не съм си го помислила Joy
Моята мисъл е по-скоро в стил "онеправданите биват възнаградени според заслугите си" Wink
Виж целия пост
# 243
Това момиче има оригинален стил. Peace

Първо се подразних от белите финтифлюшки на черната рокля, ама, гледайки я в цял ръст ... хммм, коса, грим, перли, рокля, обувки... рядка хубост и някак всичко отговаря на темперамента й. smile3501
https://vk.com/dvoeru?z=video-173414484_456239533%2F20070c30106e … l_wall_-173414484
Виж целия пост
# 244
Рени Hug, можеш ли да намериш някъде списък с номинираните/наградените по категории, защото аз не успях. Дори в страницата на наградите няма нищо Thinking
Виж целия пост
# 245

Рени, Еви, разкажете какви ги е творила Хилял и какво имате предвид под това, че има делене в екипа на Вятърничавия. Повече се мазнят на Акън защото е мъж ли? При положение, че е по-неизвестният и по-слаб актьор в двойката. Моето виждане е, че точно Ебру извади мъжкаря от пашкула на ощипаната девица Акън. То се вижда и в ежедневието без сценарий кой е по-ярък и огнен.


Има поздрави от майката на Фърат и от Ярен. Акън вероятно не смее да шукне да не го удави Сандра в кофичка морска вода Simple Smile
Роклята направо ме грабна, странното е, че от рускините почти никоя не я харесва. Сексапилът е една идея повече от нужното, но пък е лято и му прилича разголеност.
Да не говорим наесен като облекат Рейян с пеньоарчетата как и мъжете щ егледат, защото ще си спомнят каква кожа, каква гръд има отдолу ... За бразилското дупе, раменете и сексапилно смъкнатата презрамка/ръкав или каквото е там, дори няма да отварям дума ...
Виж целия пост
# 246
Вале, в Карата беше долу-горе като в Херджая. Шушу-мушу на Хилал с Бурак, очебиещо предпочитание към него, снимчици гушнати и филан. Сега на прима виста се сещам например, че на наградите в Сеул имаше номинации за Карата като най-добро дизи и на Неслихан за най-добра актриса. В крайна сметка сериала взе специалната награда на журито, а заминаха Бурак и Хилал, да се фоткат из Сеулските сокаци и Бубчо да надува джуки на екзотични пейзажи.

Връщам се да допиша за Херджая. Там има рязко деление също на екипа. Бану, Али Аслан, режисьори, Сердар мердар и другите по-водещи актьори са в комбина с Акън, с майка му, баба му, Сандра и сие.
Ебру е изолирана оттам, тя движи с Оя и Тансу, но гледам това лято и те се попримъкнаха към основното ядро, та ще видим наесен как е.
Дано да си познаем дизито септември, къде заради новите сценаристи, къде заради интриги.
Виж целия пост
# 247
Вале, в Карата беше долу-горе като в Херджая. Шушу-мушу на Хилал с Бурак, очебиещо предпочитание към него, снимчици гушнати и филан. Сега на прима виста се сещам например, че на наградите в Сеул имаше номинации за Карата като най-добро дизи и на Неслихан за най-добра актриса. В крайна сметка сериала взе специалната награда на журито, а заминаха Бурак и Хилал, да се фоткат из Сеулските сокаци и Бубчо да надува джуки на екзотични пейзажи.

Връщам се да допиша за Херджая. Там има рязко деление също на екипа. Бану, Али Аслан, режисьори, Сердар мердар и другите по-водещи актьори са в комбина с Акън, с майка му, баба му, Сандра и сие.
Ебру е изолирана оттам, тя движи с Оя и Тансу, но гледам това лято и те се попримъкнаха към основното ядро, та ще видим наесен как е.
Дано да си познаем дизито септември, къде заради новите сценаристи, къде заради интриги.

Благодаря за инфото. Колко му е да забият и Вятърничавия като Ябълката. Но какво да прави човек - страсти човешки. Смешно е когато заради интриги и внушения човек дотолкова си губи акъла, че започва да губи и пари.
Ебру има такова силно излъчване отвътре, толкова талант и нестандартност, плюс това е от златната зодия - телец, ще успее в професията със сигурност. Да не говорим, че ролите й в Истанбулска невеста и в Забранната ябълка са впечатлили и се помнят много повече от ролите на Акън. То само мама да те тика става, ама до време.
А пък за Бурак то е ясно - той вече е институция, еталон + любимец на Бащицата Ердоган.  Така, че всички гледат да се отъркат в него, белким ги поръси малко от неговия звезден прашец.  Не случайно му дадоха ролята на основоположника на империята - Осман Гази. Е след тоя филм вече сигурност и пожизнена пенсия за заслуги към Родината ще получи. Simple Smile
Виж целия пост
# 248
Ооо, момичета, това с деленето на разни лагери ... ме разочарова. Акън, ако е умен и силен мъж, трябва интелигентно да действа против тия глупости. Ха дано!  Praynig
Виж целия пост
# 249
Рени Hug, можеш ли да намериш някъде списък с номинираните/наградените по категории, защото аз не успях. Дори в страницата на наградите няма нищо Thinking
Нямам престава, щом и в сайта им ги няма...
Виж целия пост
# 250
За Акън: Отишъл войник, върнал се, няма какво друго да каже Ебру

https://twitter.com/benmisanthropy/status/1153591777259139073?s=09

За Рейян и Миран: Имали добра химия помежду си и се радват, че могат да я представят на зрителите

Виж целия пост
# 251
Не знам за лагерите и какви са интригите, но за Бану и Хилал си мисля, че е по-скоро симпатия на жена към красив мъж. Естествено, че ще гушкат Акън, а не Ебру.
Виж целия пост
# 252
Не знам за лагерите и какви са интригите, но за Бану и Хилал си мисля, че е по-скоро симпатия на жена към красив мъж. Естествено, че ще гушкат Акън, а не Ебру.
На същото мнение съм - симпатия на жена към хубав мъж, но когато е изразена на работното място и е пред очите на милиони, не говори добре за жената, да не кажа нещо повече. За мен, това е липса на професионализъм. Колкото и да си добър в работата си, когато си ръководител, трябва да не оставяш съмнение в безпристрасността си.
Виж целия пост
# 253
Снощи Ебру беше едновременно сексапилна и изящна. Деколтето и и на мен ми се стори твърде смело, но затова пък красиво. Аз много харесвам начина,по който се движи Ебру. Когато ходи, тича, танцува, язди или позира за снимки, тя съчетава много добра координация на движенията и грация.

Ебру има такова силно излъчване отвътре, толкова талант и нестандартност, плюс това е от златната зодия - телец, ще успее в професията със сигурност. Да не говорим, че ролите й в Истанбулска невеста и в Забранната ябълка са впечатлили и се помнят много повече от ролите на Акън.  То само мама да те тика става, ама до време.

С последното изречение не съм съгласна. Според мен Акън е много талантлив и няма нужда някой да го тика. Истински и неподправени му се получават сцените с Ебру и с другите актьори в сериала. А изповедите на Миран на гроба на майка му са силно въздействащи и затрогващи. Дано фактори извън сценария на сериала не развалят доброто партньорство между Ебру и Акън.
Виж целия пост
# 254
Да ви напомня едно място, което започва да набира популярност. 😊
https://www.instagram.com/p/B0OWccCjetf/?igshid=1ez6xjpry5wby
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия