НОЕМВРИйки 2019 - тема 5

  • 28 933
  • 770
# 375
Лейди виж Ентерол . Аг-то ми го изписа . Аз реших да не го пия , че е от магнезия при мен , карам само на пробиотик . Но попитай и ти дали е подходящо.
Виж целия пост
# 376
За смекта съм чувала, че може защото не се усвоявала от организма, аз обаче не се престраших да пия.На листовката пише че става за бременни. Повече вода пий или сок или каквото и да е иначе има опасност да се обезводниш. И бързо да се оправяш 😚
Виж целия пост
# 377
Мили момичета, забелязвали ли сте изменения в кръвосъсирването сега откакто сте бременни?

Струва ми се, че ако имам раничка, разчопля се или ме боцкат за изследвания, кръвта спира по-бавно в сравнение с преди...

А как сте с вените? Моите на корема започнаха да се виждат много, не са изпъкнали но си прозират стабилно Flushed
Виж целия пост
# 378
Нормално, леко се разширяват кръвоносните съдове. Моите по принцип си прозираха на много места по тялото, сега се виждат малко повече по гърдите.
Виж целия пост
# 379
Относно по-голямото кръвоснабдяване.... Лекувам бактерия и понеделник бях на контролен секрет. Да, но при прегледа кръвнах...Спекулума ме разрани, слава Богу външно,а не шийката. Още ми се изтича кафяво/стара кръв/ момичета. ! Мвко казано съм бясна, но днес излазоха рез - нямам уреаплазма вече.
Виж целия пост
# 380
Естел, аз не съм много добър пример, защото съм на терапия с Фраксипарин в корема (който служи точно за разреждане на кръвта) и от месец на сам след всяка инжекция, от мястото тече кръв с часове. Естествено, че се притесних и пусках 2 пъти изследвания и са добри. Така че не се шашкай ако става въпрос за по-продължително, но измерено в минути. Аз съм с часове 🤣 и казват че не е проблем.
Виж целия пост
# 381
Всъщност, Фраксипарина май само забавя или предотвратява образуването на кръвни съсиреци в кръвоносните съдове, а аспиринът разрежда кръвта.

Иначе и аз се шашнах вчера. Докато се бръснех, минах една миниатюрна пъпчица, е няма да ви казвам колко кръв изтече Flushed Чак се притесних с този аспирин. Днес съм на преглед и ще питам какво ще го правим. Лошото е, че ми беше изписан от друг лекар, при който спрях да ходя. Уж трябва да го взимам до 31 г.с. И сега ме е страх да продължа с приема, страх ме е и да го спра, за да не се влоши кръвотокът. Просто... Scream

Момичета, има една промоция в Амазон, при която получаваш подарък стерилизатор на Авент при определени условия. Аз се възползвах. Направо копирам цитата, за да не преразказвам:
Скрит текст:
Здравейте,
Купих столче за кола  x Britax Römer EVOLVA 1-2-3 SL SICT Group 1-2-3 (9-36kg) Car Seat за една приятелка и попаднах на тази промоция
Philips Avent Baby Wishlist Gift
Подаряват стерилизатора за микровълнова на Авент ако си направиш Baby Wishlist и похарчиш минимум 20 паунда за неща от списъка. Трябва да се добави и самият стерилизатор към кошницата и при плащането премахват стойността на стерилизатора. Пробвах го и работи.
Виж целия пост
# 382
Естел, аз не съм много добър пример, защото съм на терапия с Фраксипарин в корема (който служи точно за разреждане на кръвта) и от месец на сам след всяка инжекция, от мястото тече кръв с часове. Естествено, че се притесних и пусках 2 пъти изследвания и са добри. Така че не се шашкай ако става въпрос за по-продължително, но измерено в минути. Аз съм с часове 🤣 и казват че не е проблем.

Благодаря ти за мнението, Bebcho Heart
Виж целия пост
# 383
Относно по-голямото кръвоснабдяване.... Лекувам бактерия и понеделник бях на контролен секрет. Да, но при прегледа кръвнах...Спекулума ме разрани, слава Богу външно,а не шийката. Още ми се изтича кафяво/стара кръв/ момичета. ! Мвко казано съм бясна, но днес излазоха рез - нямам уреаплазма вече.


Ох, добре че повдигнахте темата. И аз във вторник след взимане на секрет леко прокървих. Док каза да не се стряскам, било нормално, но още имам леко зацапване и вече почнах да се чудя дали да не и звъня.

Да се оплача, че вчера ми излязоха кръвните изследвания и нещата не ми харесват. Хемоглобина ми е паднал от 119 на 103, еритроцитите и хематокрита също са под нормата Sad Утре ще ходя при док да видя какво ще каже.

Поне на прегледа във вторник видях бебка, която си се развива нормално и всичко е наред 💕 Аз ще трябва да се стегна и да регулирам храненето.
Виж целия пост
# 384
Естел,няма нищо притеснително. На мен пък ми тече кръв от носа чат пат .По отношение на раните ,винаги са ми кървили по-обилно ,отколкото трябва,преди години трябваше да изследвам време на съсирване, и ми е по-удължено.
Що се отнася до вените-на мен са ми силни забележими тези по гърдите-като географска карта сэм. Имам чувството ,че ще изскочат Joy

Момичета ,Благодаря ви Kissing Heart Личната каза да пия активен въглен и ентерол, по желание и пробиотик.И сухари със сирене,чай от шипки.Разстройството го овладях, но гаденето и болките и спазмите в корема-не.И от вода ми се повдига,а трябва да пия,че да не се обезводнявам.Внимавайте много,ужасно е.Майко каза ,че цяла нощ докато спя съм охкала.
Виж целия пост
# 385
Аз искам да пуснем една микробиология, но от страх от взимането на секрет отлагам...

Хриска, за колко време ти е паднал толкова хемоглобина? Взимаш ли желязо?

Моят май месец беше 123, след месец вече беше паднал на 111 и оттогава насам го поддържам. Приемам желязо и очаквах да се е вдигнал, но уви...

Лейди, оздравявай Hug
Виж целия пост
# 386
Аз изнудих лекарката да пия и малко желязо за хемоглобина. Сега обаче се чудя, взаимодейства ли с магнезия? На какво разстояние се пие?
И на какво разстояние се пие от лекарства за щитовидната жлеза? Засега го пия на 12 часа, да не рискувам. Но знаете ли минималното отстояние колко е.
Дарк, да нямаш дефицит на нещо друго - фолиева киселина и б12 също влияят, не съм сигурна за б6.
Виж целия пост
# 387

[/quote]
Ох, добре че повдигнахте темата. И аз във вторник след взимане на секрет леко прокървих. Док каза да не се стряскам, било нормално, но още имам леко зацапване и вече почнах да се чудя дали да не и звъня.

Да се оплача, че вчера ми излязоха кръвните изследвания и нещата не ми харесват. Хемоглобина ми е паднал от 119 на 103, еритроцитите и хематокрита също са под нормата Sad Утре ще ходя при док да видя какво ще каже.

Поне на прегледа във вторник видях бебка, която си се развива нормално и всичко е наред 💕 Аз ще трябва да се стегна и да регулирам храненето.
[/quote]

Споко, аз от понеделник още имам, понамаля ама си ми теква кафяво....Аг казс, че се чисти. И аз сто пъти й звънях и даже ходих да й показвам. Ми те пък да бъдат по внимателни!!!!
Виж целия пост
# 388
Взимам желязото и магнезия  като между тях има поне 3 часа .

А за секрета не знам защо ви го взимат така . На мен пак ми взеха миналата седмица без спекулум , не е нужен . Взимали са ми на две различни места и двете без , моето АГ е на мнение , че колкото по -малко  намеса има по-добре .
Виж целия пост
# 389
Взимам желязото и магнезия  като между тях има поне 3 часа .

А за секрета не знам защо ви го взимат така . На мен пак ми взеха миналата седмица без спекулум , не е нужен . Взимали са ми на две различни места и двете без , моето АГ е на мнение , че колкото по -малко  намеса има по-добре .

Моята каза, че понеже бактерията ми е много опасна, може да нанесе много щети, трябва да обере хубаво по стените материал и зс това й ттябва спекулум....Няма да й дам повече обапе да ме пипне долу със спекулума.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия