Няма желание за секс

  • 16 004
  • 518
# 240
Когато се почувстваш секси? Интересно. Само не казвай, че от някого и нещо, освен теб самата,  зависи дали се чувстваш секси.
Мъжете не са шутове, все пак.
Виж целия пост
# 241
Вяра, а ти откъде знаеш? Все пак приемаме каквото казва автора на темата, иначе може всякакви свободни съчинения да напишем...
Може да не са точно 10 пъти, може да са 5. Или 25. Какво значение има, при положение, че говорим за години неглижиране от нейна страна? А и самата липса на секс, не е по-голям проблем от липсата на комуникация. Без нея, никакви проблеми няма да решат никога. Само ще се задълбочава всичко, докато стане невъзможно да живеят заедно.
Виж целия пост
# 242
Когато се почувстваш секси? Интересно. Само не казвай, че от някого и нещо, освен теб самата,  зависи дали се чувстваш секси.
Мъжете не са шутове, все пак.
Възвратното местомение иде да рече точно това. Има моменти, в които не се чувствам секси, но при подходящия шут са се получавали доста добри акробатики.

Вяра, а ти откъде знаеш? Все пак приемаме каквото казва автора на темата, иначе може всякакви свободни съчинения да напишем...
Може да не са точно 10 пъти, може да са 5. Или 25. Какво значение има, при положение, че говорим за години неглижиране от нейна страна? А и самата липса на секс, не е по-голям проблем от липсата на комуникация. Без нея, никакви проблеми няма да решат никога. Само ще се задълбочава всичко, докато стане невъзможно да живеят заедно.
Казах ти вече, притиска ли ме за секс - от инат и проклетия няма да му се дам. Може и да е като мен жената.
Виж целия пост
# 243
Когато се почувстваш секси? Интересно. Само не казвай, че от някого и нещо, освен теб самата,  зависи дали се чувстваш секси.
Мъжете не са шутове, все пак.
Възвратното местомение иде да рече точно това. Има моменти, в които не се чувствам секси, но при подходящия шут са се получавали доста добри акробатики.


Казах ти вече, притиска ли ме за секс - от инат и проклетия няма да му се дам. Може и да е ксто мен жената.

Значи е ок ти да командваш кога и как ще се случват нещата, но мъжо няма право да си каже? Ти търпиш ли му проклетията като го натиснеш, а той напук откаже? Joy
Виж целия пост
# 244
Интересно ми е как изглежда това "притискане за секс"? Изскача гол и готов от тъмното и тя трябва да се брани или... ?
Нормалните хора започват с ласки, които като бъдат отхвърлени определен брой пъти, това поражда въпроси. Когато не знаеш как да отговориш на тези въпроси, без да изглеждаш виновен, започваш да се изживяваш като жертва. Изморена, убита, ще мре.
Виж целия пост
# 245
Е, то така много удобно, при подходящ шут. Виж, ако се чуестваш секси, но не желана, тогава е много лошо Simple Smile
Виж целия пост
# 246
Ласки, които непременно завършват със секс, и отсъствие или ограничен брой на такива, ме стопират.

Има мъже, които са пълни дървета през времето, в което не им се прави секс. Почнат ли обаче един път, мисли му. Не можеш да се дърпаш, за да не се озадачават.

Е, то така много удобно, при подходящ шут. Виж, ако се чуестваш секси, но не желана, тогава е много лошо Simple Smile
Въобще няма смисъл да се гъбаркаш с мен. Няма да ти вържа. Ако това ти оправя келявото настроение, продължавай.
Виж целия пост
# 247
Е, то така много удобно, при подходящ шут. Виж, ако се чуестваш секси, но не желана, тогава е много лошо Simple Smile

Анджък! Май това е случая на автора! Много въпроси, отговори - йок!
Виж целия пост
# 248
Дома ми не е перфектен,не винаги има сготвено,щото нямам винаги време,за нашето семейство това не е от първостепенно значение,има магазини и доставка на храна.Важното е да сме заедно.
Манджата и праха по секцията няма общо със секса.
Виж целия пост
# 249
Ама цял живот ли трябва да я обикаля, сякаш я среща за първи път или има право да се отпусне малко и просто да се почват без да се срамуват 2 часа?

Ако си избереш мъж-дърво, ще си гледаш дърво. Логично е. Затова се мисли хубаво, когато решиш да се жениш и правиш деца.
Виж целия пост
# 250
Ако мъж дърво пусне тема в бг мама, става горкото дърво.
Виж целия пост
# 251
Нямаме доказателства, че точно този е дърво. Ако жена му смята така, би следвало да поговорят, да го "насочи" към правилните места. Няма нищо лошо или срамно да поискаш това, което ти харесва. Всеки човек има различни усещания.

Освен, ако не е решила да го отблъсне по този начин и да го изгони без думи. Но явно не е така, защото пък го ревнува.
Виж целия пост
# 252
Мъжа ми, ако е пълно дърво, не бих ревнувала, честно казано Joy
Виж целия пост
# 253
link=topic=1128668.msg39040876#msg39040876 date=1563568463]
Е, то така много удобно, при подходящ шут. Виж, ако се чуестваш секси, но не желана, тогава е много лошо Simple Smile

Е, ти пък, какви отговори искаш повече от очевидното.
Един мекушавец, дето мрънка и даже жена си не може да опъне; и една разглезена хитруша, която си прави каквото си иска. Пример за хора, стигнали дъното в своите отношения. Дали е магистър по секс или дръвче, няма голямо значени, омръзнал й е отдавна и сега е просто туул.

Elunaria, ти си нещо като Мартин Лутър Кинг за женените мъже в тази тема Smile
Виж целия пост
# 254
Лол.
Опитвам се да бъда обективна. Никога няма да защитя жената, просто защото и аз съм жена. В случаят мисля, че проблемът е повече при нея. Поне от това, което пише той.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия