16.07 - 27.07.2019 СЕДМИ КЛАС Успех на второ класиране!

  • 125 530
  • 1 854
# 1 365
Успех на всички, участващи в трето класиране! Аз стискам палци и за едно приятелче.
Виж целия пост
# 1 366
Скрит текст:
Аз всъщност имах предвид паралелки, за които поне един от профилиращите предмети е Мат, не само профил Математически, което е различно. Една такава паралелка може да е профил Чуждоезиков, но в 3 профилиращ да е мат. Има такива в 1 АЕГ и 2АЕГ, примерно. Хорариума за профилираща подготовка по мат си е хорариум....
Мисля, че Русалка беше споделяла, че девойките са били с такъв профил в НЕГ и беше доволна.
И, да, смятам че в 125то има хора, които могат да дадат много на децата по математика!


Да, права е Слънчева, освен паралелките Математически, пишете и от езиковите гимназии с профилираща математика, разбира се ако (дано) има места на 3-то. Но вече дали ТУЕС/Джон Ат. или Езикови с МАТ, да пишете първо, не знам. Но примерно в 125-то математиката сигурно ще е по силно застъпена  от математиката в една езикова гимназия/паралелка. За 31 също си спомням, че имаше добри отзиви от наши набори. Но пък в езикова гимназия детето ще научи език.  Скоро ще стане ясно какъв ще е изборът Ви, още малко търпение...
Не знам дали ще съм в помощ, но тъй като и аз следя сагата на Cool Baby да кажа. Преди шест години, големият ми син бе приет в ТУЕС. Тогава си имаше отделен изпит по мат. и паралелно класиране. Когато проучихме обаче се оказа, че в професионалната подготовка са супер, в 11 и 12 клас още си намират работа като програмисти, но останалото им образование е почти тотал щета. Имаше бая дълъг списък с деца на поправителен по мат., което доста ни притесни. Служителите, като разбраха, че моя има леко двоумене между ТУЕС и СМГ (беше му хрумнало да става рошаво IT) и се опулиха с думите: "Момче, ти наред ли си, не се занимавяй с глупости моля, връщай си се в СМГ.", нещо от този род.
Не знам как е сега положението, училището е много желано, заради развитие на сектора и глад за кадри, дано са вдигнали останалото ниво, но ако не е убеден, че точно и само това ще прави го мислете.
Повтарям, че впечатленията са ми от преди шест години.
Бейби, успех, всичко ще се нареди. Simple Smile
Виж целия пост
# 1 367
Стискам палци за всички дечица. Аз не смея да рискувам. Заради съображения и от личен характер, но ще ми е интересно какво е останало за трето. В нашата паралелка вчера ми казаха, че всички са се записали както и ние се записахме де. 
Успех на смелите!
Виж целия пост
# 1 368
Добро утро и успех на чакащите трето!
Аз също с интерес чакам свободните места... не се знае дали и ние няма да се метнем, но първо трябва да ги видим, да преценим рисковете и да вземем решение с младежа.
Виж целия пост
# 1 369
Добро утро! Успех на трето класиране! Аз също съм любопитна какво е останало.
Виж целия пост
# 1 370
Cool Baby, стискам палци на детето да попадне там, където ще се чувства ок и ще бъде доволен. Дано имате късмет!

Успех и на всички останали, които ще се пробват на трето класиране!
Виж целия пост
# 1 371
Промени се статуса току що. Тия да не знаят кое дете на кой родител от бг-мама е? Simple Smile Simple Smile Simple Smile
и нашия статус се промени на записан.
Успех на всички, които ще участват на трето класиране!
Виж целия пост
# 1 372


Промени се статуса току що. Тия да не знаят кое дете на кой родител от бг-мама е? Simple Smile Simple Smile Simple Smile
и нашия статус се промени на записан.
Успех на всички, които ще участват на трето класиране!


И ние сме със статус "записан" от снощи. Успех!
Виж целия пост
# 1 373
На сайта на СМГ има информация, че има 4 свободни места за АЕ след второ класиране
http://www.smg.bg/news.php?id=882
Виж целия пост
# 1 374
Кога ще излезнат местата за 3то класиране? Пак ли след 17ч?
Виж целия пост
# 1 375
За информация на чакащите трето кладиране!
В системата, секция "Желания" се е появило следното съобщение:

 Важно е да знаете:
1.Учениците, които не са приети на първо и второ класиране или не са участвали досега в класирането, могат да подадат заявление за участие в трето класиране електронно (онлайн).

2.Учениците, които са се записали на първо или второ класиране в училищата, в които са приети, но имат желание да участват за свободните места на трето класиране, следва да изтеглят оригиналните си документи от училището, където са записани. С тях могат да подадат заявление за участие в трето класиране, но само в училищата-гнезда. Не могат самостоятелно да подадат заявление за участие в трето класиране електронно. При изтегляне на документите, учениците не запазват местата си, на които са били приети!

За третото класиране се обявяват само незаетите места останали след втори етап на класиране. В заявлението могат да се подреждат само паралелките, в които има свободни места, в ред по избор на заявяващия.

Успех на всички!
Виж целия пост
# 1 376
УВАЖАЕМИ РОДИТЕЛИ НА КАНДИДАТ-ГИМНАЗИСТИ,
Обръщам внимание, че приложената справка, генерирана от програмния продукт „Държавен план-прием“, е за минимален и максимален бал по паралелки на класираните на втори етап ученици.
Напомням, че класираните на втори етап следва да се запишат в срок до 22.07.2019 г.
Свободните места за трети етап на класиране ще бъдат обявени тук  до края на работния ден на 23.07.2019 г.


 Тук - разбирай сайта http://ruo-sofia-grad.com/20192020-%D0%BF%D1%80%D0%B8%D0%B5%D0%B … D0%BD%D0%B8%D0%B5.
Виж целия пост
# 1 377
Малко се чете в тази тема. Информацията от последните две мнения отдавна беше пусната тук.
Виж целия пост
# 1 378
Скрит текст:
Аз всъщност имах предвид паралелки, за които поне един от профилиращите предмети е Мат, не само профил Математически, което е различно. Една такава паралелка може да е профил Чуждоезиков, но в 3 профилиращ да е мат. Има такива в 1 АЕГ и 2АЕГ, примерно. Хорариума за профилираща подготовка по мат си е хорариум....
Мисля, че Русалка беше споделяла, че девойките са били с такъв профил в НЕГ и беше доволна.
И, да, смятам че в 125то има хора, които могат да дадат много на децата по математика!


Да, права е Слънчева, освен паралелките Математически, пишете и от езиковите гимназии с профилираща математика, разбира се ако (дано) има места на 3-то. Но вече дали ТУЕС/Джон Ат. или Езикови с МАТ, да пишете първо, не знам. Но примерно в 125-то математиката сигурно ще е по силно застъпена  от математиката в една езикова гимназия/паралелка. За 31 също си спомням, че имаше добри отзиви от наши набори. Но пък в езикова гимназия детето ще научи език.  Скоро ще стане ясно какъв ще е изборът Ви, още малко търпение...
Не знам дали ще съм в помощ, но тъй като и аз следя сагата на Cool Baby да кажа. Преди шест години, големият ми син бе приет в ТУЕС. Тогава си имаше отделен изпит по мат. и паралелно класиране. Когато проучихме обаче се оказа, че в професионалната подготовка са супер, в 11 и 12 клас още си намират работа като програмисти, но останалото им образование е почти тотал щета. Имаше бая дълъг списък с деца на поправителен по мат., което доста ни притесни. Служителите, като разбраха, че моя има леко двоумене между ТУЕС и СМГ (беше му хрумнало да става рошаво IT) и се опулиха с думите: "Момче, ти наред ли си, не се занимавяй с глупости моля, връщай си се в СМГ.", нещо от този род.
Не знам как е сега положението, училището е много желано, заради развитие на сектора и глад за кадри, дано са вдигнали останалото ниво, но ако не е убеден, че точно и само това ще прави го мислете.
Повтарям, че впечатленията са ми от преди шест години.
Бейби, успех, всичко ще се нареди. Simple Smile
Кетегорично не съм съгласна с изказаното мнение за ТУЕС. Синът ми учи там и нивото на изучаваните общообразователните предмети, бих казала, е на едно доста високо ниво. А що се касае до поправките - да тях ги има, но това е така, защото за да има някой три, то той трябва да е усвоил материала на мин. 50%, а не да поназнайва нещичко.
Дано съм полезна на някой!
Виж целия пост
# 1 379
На сайта на СМГ има информация, че има 4 свободни места за АЕ след второ класиране
http://www.smg.bg/news.php?id=882
И миналата година са били 4.
Значи може все пак някаква аналогия Sunglasses

yasmina, разбира се, че са по 1-2-3-4 места ("атрактивни"). И предимно за момчета при квоти.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия