2 АЕГ "Томас Джеферсън" - тема 2

  • 67 623
  • 773
# 315
До колкото подразбрах - от общата тайна група в Месинджър се прегрупират по класове в отделни нови групи.
Виж целия пост
# 316
А, как се казва групата в Месинджър,защото дъщеря ми няма ФБ?
Виж целия пост
# 317
До колкото подразбрах - от общата тайна група в Месинджър се прегрупират по класове в отделни нови групи.
А след това в Instagram Grinning
Виж целия пост
# 318
6tiplio, Позна за Instagram 😂
natalia 76, групата е нещо 06+edin 05 ... Някакво странно име.
Виж целия пост
# 319
Баш тая е, да Simple Smile
Виж целия пост
# 320
Благодаря за инфото,вече се включи и тя Grinning
Виж целия пост
# 321
Ей, живна темата.
Относно класните ръководители - на моята девойка и в 8, и в 9 клас не беше по профилиращ предмет.
Паралелката е с АЕ, ИЕ, М, Г - първата класна беше по БЕЛ, а втория - по физика. Така че не знам дали има правила и ние сме изключение или просто  няма правила Simple Smile
Виж целия пост
# 322
Аз споменах Конедарева само защото тя самата каза при записването, че вероятно ще поеме 8ж клас Simple Smile
Виж целия пост
# 323
А кога става ясно кой ще е класния ръководител - септември на родителската среща?
И въпрос за стипендиите - осмокласниците получават ли през първия срок, примерно въз основа на резултати от НВО.
Виж целия пост
# 324
Класните ръководители се разбират на РС , която обикновено е началото на септември 10-12.
Взимат стипендия първи срок, въз основа на дипломата за 7 клас. За пълно 6 - 40лв, до 5,90 - 30 и май до 5,80-25лв. Нещо такова беше миналата година. Изваждат карти на всички над 14г от у-щето и там превеждат парите някъде около Коледа. Картите бяха от Общинска банка. На децата под 14 ги плащаха в училището
Виж целия пост
# 325
Ей, живна темата.
Относно класните ръководители - на моята девойка и в 8, и в 9 клас не беше по профилиращ предмет.
Паралелката е с АЕ, ИЕ, М, Г - първата класна беше по БЕЛ, а втория - по физика. Така че не знам дали има правила и ние сме изключение или просто  няма правила Simple Smile

Няма правила при класните ръководители. Синът ми също е в паралелката с АЕ, ИЕ, М, Г в своя випуск. Първата им класна в 8-ми клас беше по АЕ, настоящата им класна от 9-ти клас също е по АЕ (т.е. по профилиращ предмет).
Виж целия пост
# 326
Разглеждах учебната програма и разписанието на часовете за изминалата учебна година на 9-ти и 10-ти клас. Някой знае ли защо само руската паралелка има 1 час повече?  (под формата на ФУЧ) Thinking
Виж целия пост
# 327
И за първи и за втори срок ли гледаш? Да не виждаш само за втори срок, а другите паралелки да са имали в първи?
Че аз имам програмата за първи и втори срок на паралека с испански и няма как да познач кое е ИУЧ, кое е ФУЧ...
Виж целия пост
# 328
Гледам програмата за втория срок (май няма къде да видя тази за първи). Там ми направи впечатление единият час повече, означен като - РЕ ДП. Затова разгледах и учебните планове. Там при ФУЧ, единствено на руската паралелка има един час, който обаче не е включен в калкулацията на общия брой часове.
Виж целия пост
# 329
Знае ли някой кои паралелки ще бъдат сутрин 9ти клас?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия