СЕПТЕМВРИйски мами 2019 - Тема 6

  • 31 580
  • 764
# 105
Kendy.du, 7.09 ми е терминът, но имам дата за секцио вече.
Виж целия пост
# 106
Kendy.du, 7.09 ми е терминът, но имам дата за секцио вече.
Здравей! Колко дни преди термин насрочихте секциото?
Виж целия пост
# 107
Kendy.du, 7.09 ми е терминът, но имам дата за секцио вече.
Здравей! Колко дни преди термин насрочихте секциото?

Ами, за момента сме го определили за 23.08, т.е. 2 седмици, доколкото знам това е максимум някакъв. Направихме го така, защото беба върви с 10-тина дни напред, малко дунда е, а аз към последния преглед бях с контракции. Сега съм по- добре, но не знам дали това може да промени датата.
Виж целия пост
# 108
Страхотно е,че вече има дати за първите бебоци. Това много ме радва.
Аз от вчера малко съм притеснена, моя хубавец има дни в които не е много активен.
Аз следващата седмица съм.през ден почти в болницата, за 45 дневен, после женска консултация и последни изследвания и после консултация с анестезиолога. На 12 съм на преглед при израждащия, ще.видим тогава ще определим ли дата, тъй като моя термин е 18.09, но с това лежане почти четри месеца ... ще видим кога ще е.
За памперси съм си взела един пакет 2ка и вчера взех от Лидл промоцията но 3ка. Едните, тройката ми се виждат по—тънки 😕
Виж целия пост
# 109
И моят мъник вчера не беше много активен. Но аз цял ден бях в движение и сигурно от ходенето и шофирането се унася. Сега мърда от време на време, но нещо не много изявено както обикновено.
Виж целия пост
# 110
И моята нещо мързелува. Даже утре ще пускам изследванията преди раждане, които са и смятам да я видя набързо на един УЗ, че започва да ме гони параноята. Обяснявам си го с това, че вече са по-големички в тези седмици и движенията са ограничени, ама... пуста лудост, а нали имам и доста лош опит в това отношение... Pensive
Виж целия пост
# 111
И при мен има дни, в които никак не е активна бебка и леко се психирам. Не знам, ако от сега се притеснявам за всяко нещо свързано с нея, как ще е след известно време, когато започне ясла, детски градини, тинейджърски.. ахахахха Grinning А никога не съм мислила, че ще съм такава мама

За памперсите, приятелка ми даде единички на памперс, и взехме двойка за всеки случай. Макар че бебка върви мъничка за момента, но пък кой знае ;о)

Аз да ви се оплача, до никъде не съм стигнала с приготовленията, не съм си избрала израждащ лекар и болница. Срещнах се и с двамата ми фаворити, и двамата ми се сториха супер избор, а болниците си имат плюсовете и минусите и съвсем не мога да взема решение Sad съответно не съм гласила и багаж за болница. А съм в 45-те дни от почти 3 седмици. Вие до къде я докарахте?
Виж целия пост
# 112
Спокойно момичета, всичко е наред. Просто сме накрая, аз си признавам, че на 33 г. се притеснявам много повече за всичко, за разлика от преди 7 г.
Емоциите ми обаче рязко се сменят за ужас на околните.
Виж целия пост
# 113
На нас вчера ни дойде количката, а утре чакаме и леглото. И мен нали цял ден ме боли ниско долу от двете страни и кръста, та чак не можах да се зарадвам на количката и вечерта като легнахме и пак ревнах, че ще родя рано... Лежането от 8 месеца вече много си оказва влияние на психиката ми. Моля се само да минава по-бързо времето. А след това как ще го гледам бебето не знам. Сигурно ще съм още по-голяма параноя. Sad
Виж целия пост
# 114
В 33 седмица съм, тези дни ще приготвям багажа. Остана да вземем ваничка и бебешка козметика. Оххх, вече съм нетърпелива за всичко. Другата седмица съм на кръвни + урина / хив и васерман . 🤗
Виж целия пост
# 115
На нас вчера ни дойде количката, а утре чакаме и леглото. И мен нали цял ден ме боли ниско долу от двете страни и кръста, та чак не можах да се зарадвам на количката и вечерта като легнахме и пак ревнах, че ще родя рано... Лежането от 8 месеца вече много си оказва влияние на психиката ми. Моля се само да минава по-бързо времето. А след това как ще го гледам бебето не знам. Сигурно ще съм още по-голяма параноя. Sad
Герои сме Сън, ще устискаме още малко. Има жени раждат и в  първия ден на 9ти месец, така че.... само да влезнем. После определено раздвижването ще ни е по—трудно, но пък ще сме щастливи мами с прекрасни бебета ❤
Виж целия пост
# 116
Броя дните до този 9 месец и от всичко ме е страх. Като някаква луда съм станала. И въпреки всичко вярвам, че ще успеем и после с усмивка ще си спомняме.
Виж целия пост
# 117
Момичета, не ходите ли вече на тонове та ги мислите толкова тия бебета активни ли са. Аз ходя на две места и прези 3-4 съм на тонове. Най-много през седмица. Ето сега бях в понеделник, после вчера, после пак в понеделник и така.
Виж целия пост
# 118
На нас вчера ни дойде количката, а утре чакаме и леглото. И мен нали цял ден ме боли ниско долу от двете страни и кръста, та чак не можах да се зарадвам на количката и вечерта като легнахме и пак ревнах, че ще родя рано... Лежането от 8 месеца вече много си оказва влияние на психиката ми. Моля се само да минава по-бързо времето. А след това как ще го гледам бебето не знам. Сигурно ще съм още по-голяма параноя. Sad
Герои сме Сън, ще устискаме още малко. Има жени раждат и в  първия ден на 9ти месец, така че.... само да влезнем. После определено раздвижването ще ни е по—трудно, но пък ще сме щастливи мами с прекрасни бебета ❤
Присъединявам се към вас. И аз съм си вкъщи от края на февруари с един мисед аборт през октомври 2018. Остават ми 40 дни до термин, броя дните до началото на 9 месец и се моля този път всичко да е наред.
Виж целия пост
# 119
На нас вчера ни дойде количката, а утре чакаме и леглото. И мен нали цял ден ме боли ниско долу от двете страни и кръста, та чак не можах да се зарадвам на количката и вечерта като легнахме и пак ревнах, че ще родя рано... Лежането от 8 месеца вече много си оказва влияние на психиката ми. Моля се само да минава по-бързо времето. А след това как ще го гледам бебето не знам. Сигурно ще съм още по-голяма параноя. Sad
Герои сме Сън, ще устискаме още малко. Има жени раждат и в  първия ден на 9ти месец, така че.... само да влезнем. После определено раздвижването ще ни е по—трудно, но пък ще сме щастливи мами с прекрасни бебета ❤
Присъединявам се към вас. И аз съм си вкъщи от края на февруари с един мисед аборт през октомври 2018. Остават ми 40 дни до термин, броя дните до началото на 9 месец и се моля този път всичко да е наред.
Добре дошла! И моят бе октомври 2018, и освен мен и Съни, май има още мами, които „лежим”.
Тонове слушат на две седмици за сега при мен, освен ако не кажат някое друго нареждане след женската консултация.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия